Přejít na obsah

Kompletné rosenie okien


Guest Imrix

Doporučené příspěvky

Pozdravujem,

chcem poprosiť o radu.

Mám O2 r.v.2008 1.9 77Kw. V poslednej dobe sa mi začínajú rosiť komplet všetky okná.

To rosenie je dosť intenzívne. Na oknách je silná vrstva oparu.

Koberčeky suché a do auta netečie. Proste interiér v suchu.

Mám podozrenie na nejakú klapku alebo prieduchy.

Máte skúsenosť? Ďakujem za rady.

Odkaz ke komentáři

Nejdřív zkus vyměnit pylový filtr, pravidelně sušit koberečky a pořádně umýt okna zevnitř, protože jak se dýchá, tak se na sklech usazuje taková jakoby mastnota a pak se díky tomu skla lehce zamlží. Pokud se ani po tomto všem to mlžení nezlepší, tak bude asi chyba někde v klapce v klimatizaci ;)

Odkaz ke komentáři

Pozdravujem,

chcem poprosiť o radu.

Mám O2 r.v.2008 1.9 77Kw. V poslednej dobe sa mi začínajú rosiť komplet všetky okná.

To rosenie je dosť intenzívne. Na oknách je silná vrstva oparu.

Koberčeky suché a do auta netečie. Proste interiér v suchu.

Mám podozrenie na nejakú klapku alebo prieduchy.

Máte skúsenosť? Ďakujem za rady.

Začínají se rosit za jízdy se zapnutým topením, nebo i v případě nastavení topení na studený vzduch?

Odkaz ke komentáři
  • o 3 měsíce později...
  • o 2 týdny později...

100% nefunkční klapka cirkulace vzduchu. zůstala v pozici zavřeno (do interiéru neproudí čersvý vzduch z venku)

 

Ja mam opačný problém. Mne servomotorček nefunguje len vrčí (pravdepodobne rozbite ozubené koliesko) ale s klapkou nepohne. Ja ju mam otvorenu tzn.že mne stale prudi vzduch zvonku. Nový motorček stoji 110eur takže ho budem chcieť len odpojiť aby nevrčal, ale to už mám popísané v mojej téme.http://forum.octaviaclub.cz/index.php?showtopic=18570&hl=

Odkaz ke komentáři
  • o rok později...

Ahoj, mám podobný problém s O2 2008, 2,0TDI. Okna se začali šíleně potit. Po zapnutí ohřevu předního okna sem si i po 10min připadal jako v tanku. V servisu mi vyměnili kompresor klimatizace. Nyní je stav takový, že třeba po ujetí 50 km se okna zapotí a musím zapnout ohřev. Po jeho zapnutí je citit cca. 2-3min lehký zápach. Toto je třeba po cca 10min nutné opakovat, protože po vypnutí ohřevu se okno začne pomalu znovu potit. Kabinový filt je nový.......

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...