Přejít na obsah

Elegantní Ropa


Doporučené příspěvky

Zdar, někteří mne už možná znáte. Byl jsem na srazu v Žamberku a to s tím snad nejsériovějším autem ze všech :)

 

Jelikož Octavia je pro mě něco jako samotná značka, tak nedávný výběr nového vozítka byl dost jasný. Má sloužit k přepravě do práce, občas honit práci po ČR a nebát se výletů po střední Evropě. Jako motor jsem zvolil diesela, a protože 1.9/1.6 mi přišly nedostatečně silné, koukal jsem převážně po 2.0 - holt obsah je obsah. Další požadavky byly: facelift, min. výbava Elegance, max. 4 roky stará, nebouraná, nájezd do 160k, komplet historie. A po 2 měsících hledání jsem našel - 2.0TDI BKD FL 2009. Navíc má malý kožený paket, PDC, nezavislé topení, xeny, vyhřívané sesle.

 

 

Plány:

- Columbus

- bezpečnostní fólie

- MF volant

- couvací kamera

- dash kamera v předu i v zadu (nejspíše vlastní výroby)

- atypické aktivní a pasivní zabezpečení (vlastní výroba) + Jablotron

- 16" - 17" hlíny na léto

- klíček od tažnýho zařízení

- hračka na RaspberryPi

- (možná) komplet kůže

- (možná) internet

- HF jednotka

 

 

 

 

 

bohužel nemám zatím více fotek, jen tuhle jednu z webu když jsem si pro ni jel. Upravovat budu hlavně interiér a vychytávky :)

post-23091-0-26288600-1390523215_thumb.png

Upraveno uživatelem Laurin Klement
Odkaz ke komentáři

taky jsme meli v praci FL 2009 s BKD, asi to nejakou chvili jeste slo.

 

Uzivej at slouzi, jestli chces delat onboard kameru s R-Pi upremne ti preju uspech taky jsem to chtel ale pak jsem na to nejak zapomel a upustil od toho. Pokud budes mit nejaky zasadni poznatky rad si o tom poctu.

Odkaz ke komentáři

@lumi: diky :)

 

@MichalF: storage, pripadne veci, ktere by mi na Columbovi chybely.

 

@jirka3 a Bjarda: vyroba 3/2009 CR, provoz CR. Je to 100% BKD revize hlavy C - i podle VIN a technicaku. Kdyz jsem hledal, tak jsem nasel jeste jednu 2009 s BKD.. Podle me vyprazdnovali sklad pro fleety.

 

@olaf: ted delame veci na Arduinu a vyhoda je, ze nema OS a nevyhoda, ze ma slaby procesor oproti Raspberry.. Takze uvidim, udelam to na Arduinu a kdyz to nebude idealni, tak pouziju Raspberry.

Odkaz ke komentáři

Original od element14 se da koupit v CR za 800 + posta s nocnim prisvecovanim i bez (ktery stejne bude stat za prd).

Ta na tom linku z ebay mi prijde propracovanejsi. Hlavne ale bude potreba nahradit ten ribbon kabel nejakym slusnym kabelem i kdyz v soucanym aute uz bych to mel bej toznej schovat do zrcatka a nebo na ten plastovej bazmek kolem.

14Mpx jsem v tom shopu co mam overenej nenasel ale kdybys objednaval a neslo by to pres celni limit tak bych se i pridal a usetrime postovny. Nevis jak je to s uhlem zaberu tech kamer ?

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • o 2 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...