Přejít na obsah

Královehradecký a Pardubický kraj


Myš

Doporučené příspěvky

ste se tu pánové nějak rozjeli, jenže mě zase nepřišel ani jeden mejl že se tu něco děje a tak vím prd

 

 

ale k tomu co jsem tu četla, mytí není možné, je zima a mám malý dvorek :-D :-D cico může potvrdit :P

 

a já nejsem zrovna ten co si hlídá spotřebu, takže nevím, nikde sem nikoho neviděla :lool: :lool:

 

a k tankování....já jedine benzina - nafta verva a jedu taky na tu jejich kartu B)

Odkaz ke komentáři

Jo ta jejich karta není špatná, když člověk jezdí tak časem to je znát a nebo si může vždy při plne koupit nějakou dobrůtku :D

 

Malej dvorek jsou výmluvy. Můžeš svoje hodit ven na silnici a umýt někoho a pak to různě prohazovat :D :D :D

 

 

To víš, my se tu rozjíždíme, ale nikdo s náma nekomunikoval....

Upraveno uživatelem Robí
Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Čau, mam na vas dotaz. Včera rano mě čekalo velmi nemilé překvapení a to auto na špalkách :( sice jen zadek ale i tak ( obyč hliníky a vzorek skoro nula nula nic :D ). První co mi proběhlo hlavou bylo to že mužu byt vubec rad že tam to auto zustalo. A teď dotaz. Řeším havarijko na odcizení a na vandalismus. Má někdo zkušenosti kam jit nebo co si zřidit ? Popřipadě někdo kdo to dělá nebo nějaky kontakty ? Diky moc

26167374_453549011727881_85354854237134326220032_453549035061212_387147569238811

Odkaz ke komentáři

zdar partia...co takhle v nedeli udelat male stretko, umyt auta na mycke a nekam zajet na kaffe ? nejake jsme se domlovali so SURFMANEM, MYSOU a udelali by jsme to v Nachode v Belovsi u PENNY u bezdotykove mycky...nedeli 14.1.2018 nekdy odpoledne...do HK se nam asi moc nechce kvuli rodinam a jestli by nekde mnel zajem tak klidne se muzem tady domluvit..v nedeli ma byt hezky bez deste nebo snehu tak co takhle udelat lepsi den nasim autum ? cas dle ucasti ;)
UPDATE: 14 00 u mycky u Penny v Belovsi

Upraveno uživatelem cico86
Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Tak na geometrii nezjistí vůli v čepech nebo tyčkách řízení...  Možná by bylo lepší zajet do jiného servisu, kde ví co dělají. Odhalit vůle v řízení a celkově na částech nápravy by měl být základ! 
    • To mne bohužel nenapadlo.. tipoval sem to na ty čepy jelikož sem to auto nedávno kupoval. Také je mi divné že mechanik na geometrii nic špatného nezjistil, řekl jen že geometrie je ok já sedl do auta a žádná změna..krom té geometrie sem mu předem zmiňoval i tu vůli řízení.. 
    • Ahoj, často je i vůle v tyčkách řízení, tak je dobré měnit s čepy i tyčky. To by měl ale dobrý mechanik zjistit ještě před opravou! 
×
×
  • Vytvořit...