Přejít na obsah

RÍZENÍ PROBLÉM Prosím o pomoc :(


Doporučené příspěvky

Prosim pomoc nevim co stim... udelal jsem cepy silent bloky stabilizator a ted se mi zaclo sypat rizeni... Kdyz se mi ohreje auto tam mi tuhne volant jedu treba rovinku nekdy i v zatacce a zniceho nic mi stuhne rizeni jako by se prilepilo jak stim pohnu tak to je v pohode zase chvilku.. studeny auto to nedela... oleje bylo malo tak jsem ho dolil a neubejva. napada me cerpadlo.. ale co kdyz koupim cerpadlo a bude to rizenim :( mate nekdo vzkusenost? stalo se to nekomu? Fakt nevim protoze dat treba 3tis za cerpadlo zbytecne a pak jeste 10tis za cely rizeni..

Odkaz ke komentáři

Občas se mi stávalo podobné. Ne že by posilovač odpadl úplně, ale řízení citelně ztuhlo. Než jsem to stihl vyřešit, tak řízení odešlo totálně a z hřebene řízení stříkal servo olej. Jestli máš možnost, mrkni pod manžety, jestli tudy neutíká olej, pak by Tě pravděpodobně čekala výměna řízení. Jinak zkus někde půjčit kompresor a začni s ním. Nové řízení jsem bral od Jeldy http://www.cc-autodily.cz/rizeni-octavia Nepožaduje starý díl, takže vadné řízení Ti zůstane. Mám ho doma taky a jen co bude čas, zkusím ho někde prodat na repas, jsou firmy co to dělají. Výměnu jsem prováděl sám a do 10tis. jsem se vešel i s odtahem do Prahy, takže u Tebe by výměna vyšla určitě pod 10k a ještě třeba prodáš staré řízení. Ale držím palce, ať je to "jenom" kompresor.

Odkaz ke komentáři
  • o 6 let později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...