Přejít na obsah

Zabezpečení vozidel


Doporučené příspěvky

Ja osobne mam zaslepene zamky, DO funguje dostatocne spolahlivo. Ak niekto neveri v spolahlivost, moze si spravit dve kontaktne plosky "niekde na aute" a nasledne pri probelmoch pomocou malej baterocky nudzovo otvorit dvere. :D

 

Co je este zaujimave je napriklad TGPS (predavaju ho v CR), je to kombinacia GPS a GSM modulu, pri pohybe vozidla (za nastavenych podmiennok) vysiela bud data, alebo SMS polohu vozidla. Ked ho dobre schovas, tak prv ako zacnu auto rozoberat, mozes byt s policiou pri aute. :smich:

Odkaz ke komentáři

dnes se dá dobře pořídit gps a gsm lokalizátor, myslím, že to chce zkombinovat s tajným vypínačem případně něčím dalším, co by bylo pro případného zloděje nečekané, ovšem na druhé straně gps, pokud nevidí přímo na družice je k prdu a gsm se dá vyrušit docela lehce, zamykání zpátečky je spíš dobré k zapuzení opravdu socek, který půjdou o auto vedle, jinak se kradou auta i se zamčenou zpátečkou

každopádně si myslím, že celkem k ničemu jsou origo alarmy i immo

Odkaz ke komentáři

Souhlas s Romanem.

 

Jinak opet a zase jsem mel zaseknuty Construct :D Coz s ohledem na me DSG je celkem neprijemna vec, zvlast kdyz auto stalo v garazi... Ale pri odblokovavani technikem z Constructu jsem aspon videl, jak vlastne cely 3 System funguje :smich:

Odkaz ke komentáři

Nastesti jsem tolik nespechal, ale nase.e to slusne.. Horsi to bylo minule, to se mi to pos.. v nedeli dopoledne a jeste na severni Morave, takze mne jen odtahli do servisu a cekalo se do druheho dne. Fakt super..

 

Ale je fakt ze kdyz jsem videl cely ten system, tak obejit to neni nic moc... Videl bych to leda tak na auto s ramenem, odblokovani systemu jen tak na ulici asi nehrozi :smich:

Odkaz ke komentáři

Ale vzdyt Construct odemykaji bez klicu do par minut..?? :smich:

 

Ja osobne nedam asi nic z vyse zmineneho... Precijen uz nejsem se svym vozem na 1. pricce chtenosti :D

Myslite si, ze na piskovani/leptani autoskel je dobre priplatit za to s registraci do CEBIA cca 1600,- , nebo staci vinprotect cca 400,-??

Odkaz ke komentáři

Ten GPS lokalizator je bez problemov, pokial to zlodej nevie. Inak staci kupit za par korun rusicku a neposle to ziadnu spravu... :D

Najlepsie je aj tak skombinovat viac veci (mechanika + elektronika), vzdy je sanca, ze vedla bude stat menej zabezpecene auto a to moje zostane aspon na mieste stat. :smich:

Odkaz ke komentáři

Dle mého je nejúčinější pořídit si tajný spínač - je to relativně levná záležitost a dosti účinná. Mech. zabezpečení je už dneska takový standart ale to dneska už týpky jen na chvilku zpomalí.

Jinak je i jinačí řešení a čím dál tím víc lidí toho využívá . Jedna se o připojištění na 3-5 let nového vozu a v případě odcizení nebo totální havárky vám pojišťovna dorovná rozdíl do nové ceny auta. Takže vlastně několik roků jezdíte bezstarostně a defakto ani nemusíte dávat žádné mech. zabezpečení nebo alarmy. Za těch pár let auto stejně prodáte a můžete to dělat pořád dokolečka.

Odkaz ke komentáři

Delal jsem zabezpeceni aut jak tajnym vypinacem a je to na prd.... Zrucnejsi zlodej to obejde relativne rychle... Dal jsem delal immo s GSM... pekna vecicka ale ty rusicky pouzivaji skoro vsichny zlodeji.... tim padem na prd... Kombinace s GPS je lepsi, hur se to zarusi, ale musite dat nekde nejakou antenu a neni problem ji urvat atd.... Nejlepsi kombinace podle mne je udelano doma a to cokoliv co zlodej nepredpoklada.... Tj. Kutil Tim.... :huh: ;) :o a to je pekne nasere... Jinak zabezpecenim se zabyvam pomerne dlouho a hlavne jsem vsechno konzultoval s ex zlodejem a je to pekny mazec co vsechno udelaji aby to ukradli....radeji nevedet a pojistit....

Odkaz ke komentáři
Delal jsem zabezpeceni aut jak tajnym vypinacem a je to na prd.... Zrucnejsi zlodej to obejde relativne rychle... Dal jsem delal immo s GSM... pekna vecicka ale ty rusicky pouzivaji skoro vsichny zlodeji.... tim padem na prd... Kombinace s GPS je lepsi, hur se to zarusi,

 

no jo, ale GPS s tebou komunikuje přes gsm, takže je jedno jestli jen gsm nebo gsm+gps, tam je to spíš o přesnosti lokalizace, kde je gps přesnější

Odkaz ke komentáři
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Ahoj, nedořešil to někdo? Mám taky 1,4 TSI 2013 Liftback a takovou nestabilitiu jsem u žádného auta nezažil 😞 okresky jsou v pohodě ale jak člověk zajede na dálnici nebo jede rychleji, tak je auto šíleně nestabilní, stačí aby trochu foukl vítr a autem mě to hodí do strany.. Kola nafoukané dle doporučení výrobce, geometrie OK.. Neměnil někdo třeba převodku řízení ?
    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
×
×
  • Vytvořit...