Přejít na obsah

Moje Agáta


Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

hoši ještě ohledně toho stěrače, myslíte že by byl problem v tom že tam mam rameno z O2 místo VW touran , všude na netu jsou navody ze tam ma byt rameno z VW touran a sterac z pola , ja sem si myslel ze ty ramena jsou uplne stejne , nevite nahodou jestli nahodou nema rameno z tourana treba vetsi pritlak ?

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

poradite mi jak to mam snížit na požadovanou hodnotu tech 15-20 mm ? nechci zadny sportovni podvozek , chtel jsem prave jenom nejake pružiny sportovni s takym snizenim ale co jsem nasel tak jen minimalne -30/-30mm ,to uz je moc, ja to nechci snizovat moc , nevite jak by se to dalo snizit teda tech 15-20 mm ? díky za rady :)

Odkaz ke komentáři

jo a ještě potřebuju poradit, někdy, nestava se to často, při zamykání auta dalkovym se mi stane ze se ridicovy dveře zamknou a hned odemknou, nevíte čím to může byt ? nevím jestli to náhodou nemá něco společného s tím že tam mám asy někde nějaký špatny kontakt nebo něco bo mi někdy nesvítí kontrolka ze jsou otevřeny dveře ani se mi nerosvítí stropní světlo někdy to funguje někdy ne, nevíte tedy někdo co s tím zamykáním ?

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...