Přejít na obsah

Moje Agáta


Doporučené příspěvky

Kola budou octě moc slušet :palec: . Jinak do té černé chceš dávat jen tu část místo té růžové, že? Pokud ano, tak to schvaluju, protože černý vnitřek s leštěnými paprsky by octě fakt slušelo. Jak se ještě dívám na ty pneumatiky, mají správný rozměr, jaký tam mají pro OI být? :)

Odkaz ke komentáři

Neberte si to hlavně špatně, samozřejmě jsem vděčny za všechny názory :) hold máme každý jiný vkus :) což je i dobře, jinak by tu měli všichni stejná auta :D

 

Neboj, my si to špatně neberem :) . Chtěl jsi slyšet názor na černá kola, tak jsme ti je řekli, ale samozřejmě na nás nemusíš brát vůbec ohled, protože jak už jsi napsal, každý máme svůj styl a každému se líbí něco jiného a pokud se ti prostě líbí celočerná kola, tak s tím nic nenaděláme a ty si je stejně dáš do černého laku ;)

Odkaz ke komentáři

Díky pulsik :D
kluci, poradte mi, co mam udělat aby mi ty kola pri zpruzeni nedrely o blatniky ? tzn aby max zpružení bylo těsně pod blatniky, myslel jsem ze nejake dorazy tam dat ale jeden znamy říka že to je nanic že to akorát zvedne auto atd, že to nefunguje tak jak bych potřeboval, pomozte mi ja tomu zas tak moc nerozumim, nechci žadnej sportovni ani nijaky jiny podvozek , chci to mít na seriovym, ale při pném autě albo když se to hodně zhoupne tak to 100%ně zadře o blatníky :( poradte :(

Odkaz ke komentáři

Já bych kombinaci černo/stříbrnou nevolil,když černé tak celé a polomat.

Ale myslím,že to je Tvůj nejmenší problém,8,5x18 ET 30 je už dost.Sice mám zkušenost jenom s ET 32,ale myslím,že při ET30 je velká pravděpodobnost,že při zatížení Ti to bude dřít.Jak už psal Závy rozměr 215/35,když pominu,že to bude trochu tvrdší,tak se tím ale sníží i pravděpodobnost,že to bude dřít,protože pneu bude na ráfku víc natažená.

Volba 18" ráfků bez snížení není optimální,bude to taková kozička vysoká.

Ale jak psal Konny,je to Tvoje rozhodnutí.

Odkaz ke komentáři

Jenže u mně je to uplně o něčem jiném :D já to mám napevno téměř,protože mně to nemůže pružit ani 1cm. To on nepotřebuje. Stačí, když dá proti původnímu dorazu ještě jeden novej odspodu.. Na sériové výšce se tam krásně vejdou a nemůže to pružit tolik, aby to tu obrovskou mezeru která bude na sériové výšce propružilo :D


Na sériový výšce ale nedávej 215/35 jak jsem říkal, to by vypadalo blbě.. Já nevěděl, že chceš zůstat "nahoře". Takže ideál 215/40 rozměr pro Tebe.

Odkaz ke komentáři

Předek ti určitě nebude pružit tolik, tam bych doraz neřešil.. Upřímně si myslím, že ani zadek nepůjde tak hluboko, aby to škrtlo, protože tam vážně je spousta místa když máš 18ky na původní výšce. Ale chápu, lepší je mít jistotu. Dozadu bych dal na každý tlumič druhý doraz originální. Tento post-16683-0-23224300-1425587283_thumb.jpg

A dáš ho akorát pod ten původní co už tam máš, ten visí odshora z horního uložení. Pak pustíš auto na kola a pokud ti zůstane auto výš než bylo, tak ten doraz trošku zkrátíš. Žádná věda, je to jen kousek pěny. Jen musíš vyndat tlumiče a odšroubovat horní uložení aby jsi to udělal.


Nejdřív bych koupil pneu, nasadil na auto a pak studoval, kde, co a jak spolu bude kolidovat. Určitě tam ty kola dostaneš toho se neboj :) Já mám teď vzadu 8jx18 v přepočtu ET30 takže "skoro" to samé a zalézá to krásně do blatníku. Vepředu mám 8jx18 v přepočtu ET 25 a taky dobré.. Dej si pozor jestli ti nebude přední kolo uvnitř dřít o tlumič, až ho nasadíš.. možná to bude chtít rozšiřovací podložky

Upraveno uživatelem Závy
Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

Tak za poslední dobu zase pár menších novinek :)

 

1. Parkovací asistent

2. Výměna brzdových destiček a zadních kotoučů

3. Nabarvení brzdových třmenů :)

 

post-40432-0-54919400-1428255622_thumb.jpgpost-40432-0-65330300-1428255634_thumb.jpgpost-40432-0-00381500-1428255647_thumb.jpgpost-40432-0-05296000-1428255685_thumb.jpgpost-40432-0-14345500-1428255694_thumb.jpgpost-40432-0-50605200-1428255704_thumb.jpgpost-40432-0-04456800-1428255717_thumb.jpgpost-40432-0-78069100-1428255728_thumb.jpgpost-40432-0-70264300-1428255756_thumb.jpg

 

ty třmeny jsem zapomněl pofotit jak byly ještě sundane kola tak se omlouvam ze to není moc vidět :D

Odkaz ke komentáři

Díky ;) je to tento park. asistent http://www.autokelly.cz/#|kwYJ/6yamNJGNfyGqP8I37plq6YmEK7DAB/MBgmimcXF1nHZWA0L5T/EmM3wuLW6GbvmGTtw8phpBW3t0G0cc6PCH/BWT/8Rxb2voiurBDSm1a2+10qxnLbMcKIuOXZwdpwP4lspWYLguk0iMWqy6mRCRz4He8/nMv64S3gyYl8vaR0LIi4Wdz4Aw8LVHMIafE5X2nfj6xnZoys0HlBm9g== a funguje velmi dobře , je fakt přesný , rozhodl jsem se pro něj protože už ho má par známých a zatím jen samá chvála :)

Odkaz ke komentáři

Joo park. asistent je super, já mám sice jinej, ale dnes jsem díky němu mohl zaparkovat do podélného stání mezi auta, kde jsem měl asi jen 3/4m místa na víc, takže to bylo fakt na těsno, ale šlo to :palec:

 

Jinak dobrá práce s těma třmenama, jen ty senzory by to chtělo dát do barvy auta ;)

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...