Přejít na obsah

Michův diamant OII Facelift


Mich

Doporučené příspěvky

třeba ty origoš na laurinu u O2 FL sou ATS made in poland :D

https://lh3.googleusercontent.com/bBdIaJ8jmTy9ccZyK-xkaM5gGRDqv_KUtLo9-KbfDfZq=w747-h995

https://lh3.googleusercontent.com/X3v9752KElit_6FlJQbj9sSwJlI_vDE9JvsV4sV-Oh0w=w747-h995

 

hlavně nemám zapsaný 18" ani 19", tak na to prdím,. náhoda je blbec.

Upraveno uživatelem marekczek
Odkaz ke komentáři

Jasně že jo, už bylo na čase :loool:

 

 

Ještě jsem se chtěl pochválit s touto maličkostí - kožený sedačky najeto 50 tis. Měnil jsem to dnes kolem 12 a málem jsem se uvařil ve vlastní šťávě :lol: :lol:

 

PS: sorry za nevyčištěnej interier, včera jsem vezl autem slony :D

 

 

 

post-25754-0-05422700-1436296172_thumb.jpg

post-25754-0-93529700-1436296188_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Nejsi sám kdo je vždy chtěl :D jen to pro mě zatím nění priorita jsou peckový, i když já se vidím v sedačkách z laury :)


Nejsi sám kdo je vždy chtěl :D jen to pro mě zatím nění priorita jsou peckový, i když já se vidím v sedačkách z laury :)

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

columbus prodán, ještě zbývá bt hfree, zánovní polokožené sedačky + tapece na lift a komplet zástěrky použité 4 měsíce.

 

Místo okty jsem pořídil důstojnějšího reprezentanta, je v maximálce, ale opravdové, barva Amethyst. DSG, aut. parkování, el. výhřev čelního skla, columbus, el. šíbr, bt hfree se psaním sms na columbovi apod, bluetooth streaming, celokůže, bixena, hlasové ovládní auta, 18" themisto atd.

 

Auto je po mém taťkovi, je to 2011 najeto 107tis, z toho byl v 80 tis měněn na záruku ve škodovce motor, takže samotný má najeto 27 tis a za sebou má již druhou výměnu oleje. Snad se bude líbit, co jsem se v něm teď projel když jsem si jel vyměnit olej a začal vnímat tu pohodlnou jízdu na 18", to jsem nezažil. Jako bych jel s octávií na 16". Auto má na kapotě za celou dobu 6 teček od kamínků, protože se na dálnici doteď skoro nepodíval. Koupím lakovací tužku a zakápnu to. jinak v TOPU, bez ostřílených dveří, prahů, bez jakéhokoliv puchýřku a oděrky, původní i čelní okno, umýváno jen ručně rukavicí z ovce :D ... všemu určitě napomohla celoroční garáž a kvalitní vosk!

 

Na detailní prohlídnutí laku jsem měl čas o víkendu, začal jsem mýt auto v sobou ráno a dokončil vše v neděli. odmaštění, IronX, clay, příprava SRP a pak na to Kolohnáta. Touto kůrou auto procházelo od novoty, takže kontaminace laku minimální. Teď zas do zimy pokoj, před zimou si vše zopakuji a dám dvě vrstvy Colliho. Celý spodek pod paketem pro špatné cesty před rokem, jako u mé octávie odmaštěn, vywapkován a ošetřen Body 933 s příměsí vosku a asfaltu, nepraská ve struktuře.

 

Předpokládaný nájezd na tomto autě cca 10 tis km/rok a vzhledem k pravidelné konzervaci laku a nastřiku podvozku a častým výměnám oleje by mohl přežít opravdu dlouho, na huntování mám ještě dvě auta.. Už zbývá jen méně příjemná záležitost, přeposlat peníze :jelen:

post-25754-0-05564600-1438591169_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...