Přejít na obsah

Michův diamant OII Facelift


Mich

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...

Po obleve jsem auto trochu umyl. Celou dobu co byl snih jsem pouzival druhy auto aby oktavka nemusela do toho marastu a co cert nechtel, musel jsem jet 100 km a k tomu jeste stribrnakemm zakon schvalnosti, vsechno zajebany. Takze jsem umyl podvozek a cely auto. Zima uz snad nebude.. Jinak za celej mesic jsem s autem najel tech 100km a to me sere. Nemam ted cas na projizdky a zvelebovani, do toho ta prestavba bytu, no co, bude to muset vsechno pockat.

 

Foto z boku. Taky premyslim jaky kola na leto. Mozna dam taky pruziny z greenline, auto by melo spadnout o prijatelny 1 nebo 2 cm. Nejak zasadne dolu nechci

post-25754-0-98193500-1424239576_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Vyšťoural jsem zase moje téma abych uvedl nějaké změny, které se odehrály na mém autě:

 

- montáž MF volantu, podvolantové jednotky a káblíku, nakódování;

- montáž originální BT Handsfree GSM III Premium + jednotka, mikrofon, anténa, speciální kabeláž fungující i na brzkém Columbovi (hlasové povely apod.);

 

nakódované:

 

- probliknutí 3. brzd světla + výstražné světla při BAS;

- corner light;

- staging;

- coming & leaving home do mlhovek na moje přání;

 

 

O všechno se postaral Alessio, kterému děkuji. Makal poctivě přes šest hodin, do cca 23:30, domů jsem přijel kolem půl jedné :D

 

Vše funguje naprosto parádně, bál jsem se nějakých pazvuků, když se oddělávalo pár plastů, ale stejné hrobové ticho! :palec:

Jen jsem si teda musel dnes zajít na operátora aby mi vydal novou SIM, protože mám androida 4.3 a nešlo nám to s BT HF spojit.

 

Jeho práce je TOP a budu ji dál doporučovat. Uploadnu jednu mobilovou fotku, na které je HF i volant :lol:

post-25754-0-73487900-1427464653_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

zajima me 1 vec, probliknuti 3 brzdoveho svetla ... jak to presne funguje ? Hned pri brzdeni to problikne ci vetsi razanci brzdeni ?

 

Kdyz jsem to mel zasktrnuto blikani 3 brzd. svetla a panicke brzdeni, tak mi nefungovalo ani jedno, jakmile jsem odkodoval bliknuti 3 brzd. svetla panicke brzdeni mi funguje, tak to trosku nechapu ....

Odkaz ke komentáři

Měl jsem z tovarny nastaveno panicke brzdeni na 3. brzdove svetlo, ale Alda mi dokodoval i to probliknuti smerovek.

 

na zimakach to jde jaks taks vyzkouset na vode, proste jedu a z niceho nic poradne dlampnu na pedal, ten se zmackne a pak jeste o malinko diky BAS probori a zacne to cely divadlo :D

Odkaz ke komentáři
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...