Přejít na obsah

Michův diamant OII Facelift


Mich

Doporučené příspěvky

Ak chces, ber ich :)

Na tu homologizaciu som zvedavy, ci ju maju vytlacenu aj na patici...o tom silno pochybujem.

Takze uplne staci, ak kupis tieto: http://www.aliexpress.com/item/Free-shipping-2pcs-lot-30W-BA15S-1156-1157-6-5W-Cree-High-Power-White-Turn-Signal/2038164099.html ..su na chlp rovnake a za uplne inu cenu. Co sa tyka zivotnosti, tak tieto odchadzat nezvyknu, takze to by som neriesil ;)

Upraveno uživatelem Kyselinka
Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Co to, ze je na prodej?

ahoj Jirko, dal jsem ji do bazaru, protoze jsem koupil novyho passata a uz mam 3 auta, takze jsem premyslel, ze bych to hodil na dve, protoze jsem s oktavkou ujel za posledni mesic jednu trasu 200km. A aby mi stala v garazi a ja platil pov+hav a garaz, to je trochu zbytecnost. Ale jeste nejsem uplne rozhodnutej a je mozny, ze oktu o neco snizim a bude z ni hezky auto na vylety. Obecne je osud oktavky hodne ve hvezdach a kdyz jsem ji vcera umyval, hned jsem vedel, ze ji pod cenou nenecham :-)

Ak chces, ber ich :)

Na tu homologizaciu som zvedavy, ci ju maju vytlacenu aj na patici...o tom silno pochybujem.

Takze uplne staci, ak kupis tieto: http://www.aliexpress.com/item/Free-shipping-2pcs-lot-30W-BA15S-1156-1157-6-5W-Cree-High-Power-White-Turn-Signal/2038164099.html ..su na chlp rovnake a za uplne inu cenu. Co sa tyka zivotnosti, tak tieto odchadzat nezvyknu, takze to by som neriesil ;)

Miso diky za odkaz, vezmu podobny jako jsi posilal

Na jedný octávce jsem je tady už viděl.

nestras :-D

Odkaz ke komentáři

Jeho tema uz je mrtvy. :D

 

ne, aby nevzniklo nedorozumeni, je jasny, ze kola budou jezdit i na podobnych autech, to jsem si jen rypnul. Kdyz jsem jeste topil v autech nesmyslny haky, tak jsem na s1 namontoval DRL ve stylu audi s6 ale za 1/10 ceny. Ted uz je ma polovina superbáků. To stejny i s novyma znakama- tehdy to bylo jeste v kolibce, sotva co vysly znaky tak jsem zajel do skodovky, vsechny objednal a zkouselo se. Kdyz jsem vypustil do sveta, ze se jedna o znaky z citigo (tehdy jeste s2 nove znaky ani nemel) predek i zadek, a behem mesice nebyl sup z fora, kterej by je nemel. Tak uz na to kaslu :-)

Odkaz ke komentáři

Oktavka si mesic odpociva v garazi, tak jsem si rekl, ze nam udelam radost a jsme objednani na nejaky to poladeni k TDIFunovi, trochu ji provětrám do Těšína, preventivně vymenim vzducháč i oleje. Sice je to všechno meneny 10 tis km zpet, ale na tom setrit nebudu :-)

Byl z Vas uz nekdo u Zdenka s 1.6TDI?

Odkaz ke komentáři

mám skutečně smůlu. Konečně solidní zájemce o moje auto (klubák) kterej se pro auto uplně nadchnul, každý den jsem mu posílal nějaké info a fotky z archívu :D a nakonec mu dnes oznámili, že mu nevyšla půjčka.

 

Začíná mě to pomale srát - první zájemce byl z daleka, druhej cikán, třetí se po sepsání KS a před zaplacením ani neozval, pak další na kterého jsem čekal 5 dní, že má málo času a ať se na něj nakonec nevážu a pak tento. S každým nějaký problém. Kde jsou ty časy, kdy borec přijel, zaplatil a odjel. Díky tomuto chlapíkovi jsem zase vymazal všechny inzeráty (požadoval to) a zase nic.

 

 

Mám cukání se na to vykašlat, teď se na internetu objevil podvozek HR a pěkný BBS Speedline a hotovo. Nechat si ji, takový auto a jen problémy samý. :wallbash:

post-25754-0-40116700-1434548627_thumb.jpg

post-25754-0-56297900-1434548724_thumb.jpg

post-25754-0-70686700-1434548866_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Včera doplněna a vyčištěna klima. Doufal jsem, že to bude za 15 min a trvalo to 3/4 hodiny se zkouškou těsnosti! Alespoň mám jistotu že nás po cestě do HR uchladí :D

 

Jinak v plánu bylo i zatmavení oken, ale rozmyslel jsem si to. Příští týden servis, oleje, filtry a nechám vyměnit asi i olej v převodovce. Dělal to z vás někdo na manuálu? A půjde i nový palivák.

Odkaz ke komentáři
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...