Přejít na obsah

★ Volkswagen Golf MKV GTI ★


Hans26

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Tak zatím nic nového, ladil se lehce výškově podvozek a bylo s už s GTIčkem na výletě :)... tak nějaké fotky spotřeby, pár co se fotilo jen tak a jedna Facobooková s logem mé stránky ;)

Pro začátek jen tak benzínkové foto :smich:
post-19884-0-22921200-1430075867_thumb.jpgpost-19884-0-50283300-1430075883_thumb.jpgpost-19884-0-64686800-1430075903_thumb.jpgpost-19884-0-57762600-1430075916_thumb.jpg

Výletnická -> parkování na poli? Není problém :D kdo pozná, kde jsme byli poradím slovo (Kaufland) :lol: a spotřeba ^_^

post-19884-0-09274100-1430075747_thumb.jpgpost-19884-0-31179600-1430075793_thumb.jpgpost-19884-0-70344200-1430075811_thumb.jpgpost-19884-0-69642900-1430075700_thumb.jpg
post-19884-0-04444200-1430075959_thumb.jpgpost-19884-0-93476700-1430075970_thumb.jpgpost-19884-0-08341700-1430075986_thumb.jpg
mimochodem ujetých km bylo 325 ;) to jediné jsem zapomněl vyfotit :wallbash:

A jedna promo, která na stránku VagFamilia.cz příjde až příští neděli :lol:
post-19884-0-88968200-1430075528_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Hans26
Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Tak první problém po nasazení stavitelného podvozku a menších odklonů na zadku co vytvořil sám podvozek a že nejsou malé :smich: a tak odešlo spolujezdcovo zadní ložisku :( takže zakoupeno od SNR za nemalé peníze ale už bez hučení. To bude i tím, že se vzadu ještě snižovalo a tedy se vyndala jedna stavitená matička a tím pádem je předek tedka na výšce od země 59,5cm a zadek 61cm...

 

post-19884-0-37980400-1431780590_thumb.jpgpost-19884-0-60208600-1431780607_thumb.jpgpost-19884-0-07347500-1431780620_thumb.jpgpost-19884-0-93585600-1431780630_thumb.jpgpost-19884-0-09444400-1431780668_thumb.jpgpost-19884-0-28682400-1431780688_thumb.jpg


Konečně po 14 dnech mohu pořádně lítat a jsou i nějaké fotky ^_^

 

post-19884-0-70709300-1431780482_thumb.jpgpost-19884-0-79311700-1431780716_thumb.jpgpost-19884-0-44927100-1431780780_thumb.jpgpost-19884-0-15498400-1431780793_thumb.jpgpost-19884-0-53029100-1431780834_thumb.jpgpost-19884-0-32957600-1431780847_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Ahoj, jak jsi nastavoval ten podvozek? Vychází ti to tak jako mě, že na každém kole máš jinak stočeno, abys pak naměřil všude stejně? Já to stále nemůžu sladit tak jak chci a už nevím co s tím. Momentálně mám každou stranu jinak stočenou, abych docílil stejných výšek. Ale třeba LZ je úplně dole a jako jediná je dle výš než zbylé tři - asi o půl cm.

Odkaz ke komentáři

Na Gtíčku s tím problem nemám. Předek ma helpry a je stočený úplně dolu a vyska je na obou stranách stejná a 59,5cm a to uplně přesně a na zadku je to též stočené uplně dolu a je vyndaná jedna štelovací matička a tam mam jednu stranu níž o 1-2mm dle toho kolik mam v nadrži ale nic co by bylo vidět, takže v pohodě. Na octě to chvilkami bylo také laborovaní ale na géčku je to naprosto bez problému. ;)

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • No myslím, že jsi určitě neudělal chybu. Tak ať jsi taky spokojený. Já jsem zatím max. spokojený 😉👍 
    • Gratulujem k autu, inak ja som vyberal medzi Octavia 3, O4, Touran, Leon tolko, az som kupil superb 🙂
    • V nasom pripade ako nahrada za octu bol kupeny hyundai i30 kombi s 1.5dpi motorom v rozumnej vybave tak, aby tam nebolo nic zbytocne, co by cloveka otravovalo, musim povedat ze paradne auto do mesta a okolia, pri predbiehani a dialnici sice straca dych ale inak super. Superb je urceny na vozenie rodiny, vylety, dlhe trasy, predsa len bezpecnost, pohodlie, priestor (mam skoro 190cm a aktualne mozno aj blizko k 120kg) viem ze to nieje zadarmo oproti tej octavii, ale doba sa pohla a to co som si v minulosti uzival - hrabanie sa v aute, menenie veci a pod, na to uz nemam cas ani chut. Ako pise Konny, octavia 1 je nadcasove auto, vzdy sa za nou otocim ked niekde vidim zachovalu, po facelifte naozaj vizualne vydarene, s nesmetelnou technikou.
×
×
  • Vytvořit...