Jump to content
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic
zabiak

YETI - všechny informace sem

Recommended Posts

skoda_yeti_policie_10803.jpg

ŠKODA AUTO PŘEDSTAVUJE STUDII MODELU YETI V POLICEJNÍ ÚPRAVĚ

Společnost Škoda Auto představí u příležitosti výstavy KOLA 2009 probíhající ve dnech 20. – 22. listopadu v Lysé nad Labem studii modelu YETI ve verzi pro městskou policii. Jedná se o národní premiéru studie upraveného vozu, který byl připraven na základě častých požadavků ze strany policie.....

>>Číst dále<<

ŠKODA YETI OPĚT TRIUMFOVALA V ANKETĚ AUTO ROKU 2010 V ČESKÉ REPUBLICE

Škoda Yeti zvítězila v 16. ročníku ankety: Auto roku 2010 v České republice. O absolutním vítězství modelu Yeti v anketě pořádané Sdružením automobilového průmyslu a Svazem dovozců automobilů rozhodla 23 členná odborná porota a také výsledky hlasování veřejnosti. Zisk titulu Auto roku 2010 v ČR není jediným oceněním, které nový model Yeti stihl za dobu od uvedení na trh získat. Po celém světě obdržel již více než desítku odborných ocenění a zvítězil rovněž v anketě: Auto Roku 2010 Klubu motoristických novinářů v ČR.

>>Číst dále<<

y_1028_jpg_54691.jpg

skoda_yeti_champion010_jpg_20256.jpg

YETI CHAMPION - LIMITOVANÁ EDICE SUV ŠKODA YETI

U příležitosti zisku obou titulů Auto roku 2010 v České republice, bude domácím zákazníkům nově k dispozici limitovaná edice sportovně užitkového vozu Škoda Yeti. Stylový Yeti s označením Champion nabídne alternativu všem zájemcům tohoto modelů v ČR, kteří se chtějí ještě více odlišit.

Více info zde:

http://skodaoctavia.cz/skoda-yeti-CHAMPION

Co na ní říkáte?

tak výbava je přesně ta co se mi líbí, jen mám trochu problém s cenou 508.000 za 1,2 tsi, tzn, že 1,4 tsi bude cca za 540.000,- předokolka, když to porovnám s tím co jsem platil za C-maxe v nejvyšší výbavě ...,

prostě cena je podle mě dost nahoře

dovedeš si představit prodloužení o 60cm?? :) trochu moc ne...

ale na druhou strnu těch 6cm to mi teda nepřijde nijak výrazný když si vezmu jak malej to má kufr oproti oktě... :smich:

:smich:

kdyby to bylo o 30 cm delší, 2x takovej kufr a 3x silnější motor se spotřebou 5L, tak si všichni koupime yetiho :)

tak to není a nebude :)

avízují změnu, která bude za 2 roky a otázka jestli vůbec, dost komické navíc změna 6 cm pokud bude na sedačkách a místě vzadu poznat bude ale co ten zbytek ? :D

to by mne zajímalo více jaké budou změny :D

dovedeš si představit prodloužení o 60cm?? :) trochu moc ne...

ale na druhou strnu těch 6cm to mi teda nepřijde nijak výrazný když si vezmu jak malej to má kufr oproti oktě... :smich:

No myslím, že původní info byla o půl metru a že to bude sedmimístná verze, což se 6 cm navíc jistě nebude, neb 6 cm udělají i jen jiné nárazníky.

Ale koho to trápí, když ho nejspíš budu nabízet jen v Číně :-)

asi chteji zacit, tohle neni vubec UK styl reklamy leda by chteli aby se tam o te znacce zacalo mluvit vic. west/east coast custom to je vylozene US "terminologie"

No US ani nahodou :rolleyes: , urcite jde o kampan pro UK a mozna AU a NZ, Xzibit je dneska uz tak proflaklej (i PimpMyRide), ze je v podstate jedno, ze je to US postavicka. Cilova skupina na Yeti ve svete bude asi clovek do 40, kde se predpoklada, ze na MTV vyrostl.

Tak uz jezdi i po R10, vypada to zajimave cely hranaty, zadni naraznik bude nejspis napul lakovanej, zadni svetla s diodovyma pruhama jako O3, predek hranatej a bocni dury na vzduch v narazniku maji vystouply okraj jako u O3 rs ;)