Přejít na obsah

Denní světla LED OII FL


Guest luck75

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...
  • o měsíc později...

Ta redukcia je prave nato, aby to nehlasilo prasknutu ziarovku. Niekde tu uz bola fotka takej redukcie. Je to vlastne odpor aby si oklamal RJ. V popise vyrobku na stranke co si dal to je aj napisane.

To uz radzaj behnut za uzivatelom ferda25 a ten ti nastavi BCM tak, aby kontrolovala ledky a hlasila len ked ma...

Odkaz ke komentáři

Ta redukcia je prave nato, aby to nehlasilo prasknutu ziarovku. Niekde tu uz bola fotka takej redukcie. Je to vlastne odpor aby si oklamal RJ. V popise vyrobku na stranke co si dal to je aj napisane.

To uz radzaj behnut za uzivatelom ferda25 a ten ti nastavi BCM tak, aby kontrolovala ledky a hlasila len ked ma...

 

 

Aha, díky. Já jsem myslel, že ten odpor je už nějak napáchanej na té žárovce, tohle to vysvětluje. Díky.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o měsíc později...
  • o 3 týdny později...
  • o 2 měsíce později...

potvrzuji tyto :

http://www.obautodily.cz/eshop/skoda-octavia-ii-facelift/svetla-mlhovky-odrazky/predni-svetla/skoda-octavia-08-led-zarovka-denniho-sviceni-can-bus-1-ks-id:10923.eshop

 

bez problémů, rovnou kus za kus

 

ty co jsou výše na video se už nedělají. Měl jsem a nedávno mi zdechla jedna led a v zimě stejně hlásily chybu

 

Ty zrovna mám, chybu nehlásí, tedy do doby, než se pořádně zahřejí v letních teplotách. :lool:

Odkaz ke komentáři

No mám vyskúšanú z týchto istých 30, 50 aj 70 W verziu - občasne všetky hlásia chybu. Rozdiel nie je ani vo watoch, ale kus od kusu. Mal som jednu 30 W ktorá nezahlásila nikdy chybu či bolo teplo alebo zima.

Momentálne jazdím s rozsvietenou kontrolkou :-( škoda že to mám k Ferdovi tak ďaleko

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...
  • o měsíc později...
  • o 6 měsíců později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...