Přejít na obsah

Škoda Octavia 1.8T RS


Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Jsem si musel udělat radost a tak jsem si koupil výplň kapoty.Výplň se dávala jen do TDI co jsem tak pozjišťoval a i když to neni potřeba,tak jsem ji i tak koupil,protože mi to tam přijde takový prázdný.Jedná se samozřejmě o originální díl a zítra to nahážu na auto.

post-46107-0-24291200-1484942315_thumb.jpg

post-46107-0-51526600-1484942347_thumb.jpg

post-46107-0-25724900-1484942371_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

jako abych pravdu rekl,tak jsem taky nepoznal rozdil,ale me slo spis o to vyplnit ten prostor,takhle se mi to vic libi,takze to spis ucel nema zadnej,je to jen v hlave :-D

kazdopadne po deklu pod auto jsem se taky pidil a opravdu jen TDI.nejlepsi by bylo tam koupit ten kovovej dekl,ale to je celkem dost penez.

Odkaz ke komentáři

nad kovovým jsem ani nepřemyšlel, to je zas tíha navíc, spíš mě vadí ten boční kryt od pravého kola že tam není, je v podstatě skrz podběh vidět na řemen

 

a ono tlumit 1.8t není moc potřeba, je to krásně tichý motor, občas mám, když stojím na červený, pocit že nemám nastartováno, tak pro jistotu lehce protůruju :lool: a to mám ten tvrdej Powerflex na spodní kosti

Odkaz ke komentáři

boční origo - bohužel cenu už nedám.. spodní střední polsko protože se mi sešli omylem 2x :D Každopádně auto je o -5cm dole a spodní dostává občas škrábnutí a pořád perfektně drží. Dával sem nový i ty nasouvací nesmysly ale moc sem tomu nevěřil takže sem plasty k sobě sešrouboval texama a na pár místech i k nárazníku, tam je problém že když to nedrží pořádně na autě a při sobě a něco chytíš tak prostě urveš i origo..

Odkaz ke komentáři

Svíčky Platinum NGK PFR6Q.. Taky sem dával.. Jo můj motorovej prostor se mění každým dnem :D Včera sem dával nový černý podtlaky 6mm pro bov a sekundár, pak čekám ještě na hezčí hadice pro OCT a přišli další zlatý podložky takže jich zase pár přibylo ehm 16 :D :D

Upraveno uživatelem Kohyy
Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Tak na geometrii nezjistí vůli v čepech nebo tyčkách řízení...  Možná by bylo lepší zajet do jiného servisu, kde ví co dělají. Odhalit vůle v řízení a celkově na částech nápravy by měl být základ! 
    • To mne bohužel nenapadlo.. tipoval sem to na ty čepy jelikož sem to auto nedávno kupoval. Také je mi divné že mechanik na geometrii nic špatného nezjistil, řekl jen že geometrie je ok já sedl do auta a žádná změna..krom té geometrie sem mu předem zmiňoval i tu vůli řízení.. 
    • Ahoj, často je i vůle v tyčkách řízení, tak je dobré měnit s čepy i tyčky. To by měl ale dobrý mechanik zjistit ještě před opravou! 
×
×
  • Vytvořit...