Přejít na obsah

Škoda Octavia 1.8T RS


Doporučené příspěvky

Jo tak ty potřebuješ poradit s délkou a průměrem.. Nevim hoši, jestli jste v úplně správným topicu.. :)) Jinak určitě bych vyměnil ten otevřenej bov. :) PS: máš to stejně "čistý" jako já do včerejška, dneska u nás bylo jen -1, tak jsem to prostě umyl, už jsem se na to nemohl koukat.

Upraveno uživatelem Laetry
Odkaz ke komentáři

To je vůl :lol: :smich:

ale tak víš jak to bylo myšleno :pivo:

proč myslíš vyměnit?je pravda,že mi to pořád hází chybu - závada na motoru,ale tu já neřešim,líbí se mi to jak to odfukuje.občas to samo od sebe zmizí a zase zobrazí.do nouze to nepadá.známej říkal dát tam origo,ale to se mi taky nechce.přeci jen ten Forge je kvalita si myslim.

Taky jsem měl dneska nutkání to umýt,ale pak jsem si řekl,že to nemá cenu.ve městě kde je sůl jezdim minimálně,takže to ničemu vadit nebude.

Odkaz ke komentáři

Origo nedávej..Ne na 1.8T jde otevřenej ale na agu na auq (rs) otevřenej nikdy nebude 100% jako uzavřenej.. ikdyž to bude od forge..S hadicema klidně pomůžu klidně napiš sz :) Jo já byl předevčírem na wapce a vzal jsem celý auto Megu detailerem a včera na kapotě hovno jak kráva :/

Upraveno uživatelem Kohyy
Odkaz ke komentáři

Daniel 20 - určitě ne.. Odkaz máš na podtlak silikon, a na obrázku ta modrá je na chladící kapalinu a aktivní uhlí tam by určitě nevydržela.. tenhle silikon je jen na podtlak vzduchu.. potřebuješ něco s výpletem a odolné horkým chemikáliim. Já dával klasiku. viz odkaz. http://www.gms.cz/cz/vyrobek/10295-petrotec-variflex-200

 

A podtlakový hadičky nekupujte v čr oni to nakoupí na ebay nebo ali a tady si dají klidně + 300%..

Upraveno uživatelem Kohyy
Odkaz ke komentáři

Takže po dlouhý době malinká oprava - blbnul mi spínač brzdovýho pedálu přičemž mi brzdový světla jeden den svítili a to aniž bych stlačil brzdovej pedál,pak se rozsvítila kontrolka prokluzu kol ASR (hlásilo chybu - vadný snímač tlaku brzdový kapaliny) a pak už brzdový světla nereagovali na nic,takže výměna za origo,byl tam nějakej polskej sráč.vše zase maká jak má :prcprc: otázka 390Kč

Odkaz ke komentáři

asi nejaka karma :-D

kazdopadne tohle me ani nenastve,tyhle drobny opravy me i "bavej"

dominulyho auta jsem za rok nacpal 50k na opravach,takze tohle je parada.

Mě tohle potkalo v létě :D nejdřív oprava WD40, poradně rozhýbat a vydržel ještě půl roku a pak jsem ho stejně vyměnil :D Na jedničce jsou nejlepší ty ceny za hubičku :D

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři

kluci mám problém,dneska mi kleklo střešní okno - začlo v něm praskat při zajíždění nebo vyjíždění,pak v něm křuplno a bylo dá se říct po něm,vše se událo během chvilky,nikdy předtím žádný náznaky,že by to šlo do kytek.zatočil jsem ho manuálně a pravděpodobně se vysrala stahovačka (jestli se tam kouslo lanko v bovdenu nebo něco,netušim).šlo zatočit hodně blbě,ale je zavřený,tak se ptám,má s tím někdo zkušenosti?jde mi spíš o to,že jsem nikde nenašel kloudně cenu novýho kusu celý stahovačky s motůrkem.

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...