Přejít na obsah

Škoda Octavia 1.8T RS


Doporučené příspěvky

Já se jen pokouším poradit s tím, čím jsem si sám prošel, případně mě zase někdo jiný od toho odradil nebo jsem si nějaké informace našel sám. Já tady moc projektů nesleduju, jen hrstku. A většina jich směřuje směrem, ke kterému mám blízko i já. Akorát kámen úrazu je, že dost tu jsem přes Tapatalk a spoustu fotek mi ani nenačte a jak je vidět, formátování mu taky nic moc neříká. Takže kolikrát vidím fotky až za delší dobu, kdy už "zapadly" :D A ocenit práci... No když to někdo dělá poctivě, tak to přece vždycky musí dopadnout dobře. Mně se obecně vaše projekty líbí :palec:

 

Odkaz ke komentáři

Jelikoz jsem denni svetla mel a ted cekam na novy, tak ti muzu rict, ze naraznik dolu nemusi. Nema cenu ty kabliky nejak moc upevnovat, protoze stejne nepujdou videt a taky v pripade odtahu, aby jsi mohl pravou krytku se svetlem bezproblemu vytahnout, tak je potreba, aby kabliky nebyli nekde uchyceny na pevno ;)

Odkaz ke komentáři

díky moc.

na fotce ještě ty zarážky nejsou,ale jo,dával jsem je tam a tak čekám do zítřka na vytvrdnutí lepidla.už teď to drží jak bejk a to to má vytvrdnout za 24h.

zítra bude zapojovačka,jen totálně netušim,kde se napojit na parkovačku.protože mám origo xenon,tak netušim co je to za drát.uvnitř je na parkovačce šedej a hnědej,ale od patice dál netušim.pak samozřejmě kostra a natáhnout na pin číslo 6 pokud se nepletu?

Odkaz ke komentáři

Nene, máš v tom zmatek. Nevím, jakou verzi DRL máš, ale předpokládám, že to bude stejné, jako jsem to měl já, tzn. 3 dráty - kostra, + na klíček (ten rozsvítí světla při otočení klíčku) a drát na parkovačky (ty vypnou světla). Kostru jsem normálně ukostřil (já to napojil na baterku) a + na klíček jsem napojil na pin číslo 6. Drát na parkovačky jsem nepoužil. V našem případě není potřeba, protože pin 6 je živý jen při zapnutém klíčku se zhasnutými světly, takže plně zastoupí funkci toho třetího drátu. Stačí Ti tedy jen ty dva, pokud použiješ pin 6.

Upraveno uživatelem LadikRS
Odkaz ke komentáři

Vypadá to opravdu parádně :palec: , jen bych se chtěl zeptat, možná to na fotce zkresluje, ale nebudou ty DRL svítit trochu do boku než přímo do předu? :)

Co se týká zapojení, tak je to jak napsal LadikRS, jeden drát na kostru a plus přes pojistku do vypínače na pin č. 6. Pokud by měla světla přídavnou ŘJ, tak je to zapojení jiné, ale takto bude určitě stačit zvolit toto jednoduché zapojení ;)

Odkaz ke komentáři

No pokud je to takto zapojeno i s jednotkou, tak ta samozřejmě pojistku má, ale co zbytek kabeláže od pinu č. 6 po jednotku :O ? Ten chráněný není a vem si to, že se ti to někde prodře a plus pól se ukostří a hned máš na (velký) problém zaděláno, proto jsem dal kousek od vypínače pojistku a tím mám chráněné celé vedení od vypínače až po světla :)

Odkaz ke komentáři

takze vse je na miste a vse funguje.
je to zapojeny na kostru na baterce,pak na spinanej drat na cidlu na zpatecku a na parkovacku.takze se nic tahat nemusi k vypinaci a funguje to uplne stejne,jako pres vypinac svetel.vecer budu jeste dolazovat naklopeni DRL.Za me si myslim dobry,jinak naraznik dolu musel,jinak by to ani neslo.
plus priprava na zitrek - kabinovej,olejovej,palivovej a vzduchovej filtr plus olej.Dale se bude menit vepredu stabilizator a vzadu ulozeni zadni napravy.

post-46107-0-42040700-1475072783_thumb.jpg

post-46107-0-80900900-1475073650_thumb.jpg

post-46107-0-02914200-1475073659_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

a tady nějaký foto + videjko...amatér videjko,ale dejme tomu...

LadikRS - máš tu někde topic?

a ještě by mě zajímalo,jestli by mi někdo neporadil,co pořídit za pružiny.chtěl bych jít o cca 3 - 3,5cm dolu vpředu i vzadu.koukal jsem na AP,ale prej když je to 35/35 tak je to ze seriový výšky obyč Okty,což znamená,že když je RS PREJ o 15mm níž,takže to ve výsledku vyjde ve snížení na nějaklých 20/20.co je na tom pravdy?chci jít dolu z původní výšky podvozku RS o 35/35 a ne jen 20/20.nějaký rady?

 

https://youtu.be/5VcK-fNASfs

post-46107-0-50220700-1475081002_thumb.jpg

post-46107-0-14887100-1475081033_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...