Přejít na obsah

Škoda Octavia 1.8T RS


Doporučené příspěvky

Tak vidíš to,to je dobře,že jsi pořídil.jsem rád,že jsem dal dobrej typ.

děkuju,taky z toho mám radost.Je v tom sice kupa peněz,ale je to potřeba :palec:

 

Typ to byl opravdu dobrej, sice to ještě nemám v autě, ale o víkendu to tam vhodím ;)

 

Co se týká těch nosičů, tak od poláků je to ještě v pohodě ;)

Já jsem loni koupil originální palivovej filtr a když jsem to rozbalil, tak na mě vykouklo Made in CHINA, tak jsem byl dost překvapenej (sklamanej), že se origo díly vyrábí v číně :(

Odkaz ke komentáři

od rádia jsem šel přes kastlík (odmontovat kvůli schování kabelu),pak přes jeden práh,sloupek,druhej práh,za sedačku,pak jsem to táhl pod boční výplní kufru až směrem k rezervě a tam už jsem se dostal ke gumový průchodce,díky který jsem se protáhl ven k zadnímu nárazníku,kde mám tu kameru.

Odkaz ke komentáři

Stejnej rozmer kol, 225/40 a jsem -40/-30 dole. Tak půl roku mi to škrtalo při větších zhoupnutích auta vzadu, ale jenom když jsem vezl 2 lidi + batohy a kufry v kufru. Teď už si to našlo cestu v podběhu, trošku ho ohoblovalo a pohoda i s lidmi :) A pokud třeba nikoho nebo nic vzadu nevozíš či jen vyjímečně, si neškrtneš vůbec i s nějakým tím snížením. Bez snížení to stejně bude vypada blbě ... :)

Odkaz ke komentáři

snižovat nebudu,neříkám,že RS je nějak extra snížený,ale bydlím na vesnici a kvůli zimě mi to takhle vyhovuje.je jasný,že co se vzhledu týče,tak snížit by bylo ideální,ale chci to mít i zároveň jako auto na každodenní používání jak do práce tak i na výlety apod,což mám od začátku.

takže když 8x18 ET35 + gumy 225/40 tak to bude cajk při origu RS podvozku?

Odkaz ke komentáři

chci si nalepit nový znaky na auto,ale někde jsem četl,že se musej nahřívat kvůli zaoblení plochy.tak mě zajímá,jestli zahřát zezadu nebo zepředu,jestli už na autě nebo ještě před nalepením...nechci to podělat,tak aby to nějak vypadalo,určitě budete všichni vědět,když to tu má hodně lidí...

Odkaz ke komentáři

tak jsem si koupil origo převodovej olej a dnes vyměněn ^_^

někdo říká,že neni třeba,že nemění,ale jelikož nevím kdo tam předemnou co nalil,tak jsem to prostě chtěl mít vše v cajku.

ještě mě čeká oprava klimy (nový chladič,přetěsnit kompresor a napustit medium) a 24,2. jdu na opravu pastorku u startéru - občas zachrčí při startu.mechanik povídal,že stačí promáznout a že se bude pak zase pěkně pastorek vracet jak má.

post-46107-0-28774800-1454350216_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

chtěl bych di koupit nový alučka viz ilustrační foto...

byly by to 8x18 ET35 a tak se ptám,nebude nikde problém + jakou gumu na to aby to nikde neškrtalo?

 

 

ideální rozměr na O1 ;) gumu podle toho jestli hodláš snižovat nebo ne, takže buď 215/35 nebo 225/40 ;)

Pod tie kolesá 8x18 ET35 nieje potrebné dávať rozširovacie podložky? bez podložiek sa nebudú kolesá dotýkať tlmičov a vnútornej steny pri vytočení volantu?

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...