Přejít na obsah

Taxi 2 VW Touran + Taxi 3 VW Caddynka :)


lubinob

Doporučené příspěvky

jj, s TDIfunom max spokojnosť, octávku mi poladil už pred 6-timi rokmi a bezproblémovo funguje stále..

 

to áno, tých vecí je moooc :D naštastie som niektoré veci len "vytiahol z garáže" takže to bolo jednoduchšie ;) a z toho na čo som to orezal som už na 99% hotový, ešte jedna kozmetická maličkosť a je hotovo... už len nech jazdí ako aj teraz, ani neviem ako a po necelých 2 mesiacoch pribudlo 10t km :blink:

Odkaz ke komentáři

lubino parada, krasnych 125kW!! To DSG me taky trha usi, musim ho do zahrati drzet na uzde, jinak bych jezdil snad na 1100ot./min... hruza :D

Jime, nepujdem za TDifunem na hromadnou slevu? ;) Vypada, ze opravdu umi... o panu Humlovi slysim jen samou chvalu i z RFauto me za nim zenou, ale grafy nikde, tak nevim.

Upraveno uživatelem raym0n
Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

A můžu se jen tak zeptat - jakou má teda auto reálnou spotřebu na taxíku? Sice vidím na palubáku 5.8, ale známý má třeba caddy od nova a říkal, že spotřeba, kterou mu ukazuje maxidot je dost odlišná od reálné. A přeci jenom je jiná spotřeba při víkendovém večeru než při pohodové jízdě na letiště.

Odkaz ke komentáři

Už mám upravené počítanie spotreby o + 5%... na Octavii to mám + 10%.. reálne som to po chipe ešte nemeral, pri jazdení okolo komína je to tak 6 - 6,5 podľa toho ako moc sa krotím so stúpaním na plyn.. :D ale pri diaľkovej jazde sa dá ísť aj za 5,0.. zamestnancovi sa to pri ceste do Bratislavy podarilo viackrát, ja mám bežnou jazdou tak 5,5... takže keď počítam aj s tou odchýlkou tých 5,8 - 6,0 kombinovaná sa dá úplne v pohode...

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 4 týdny později...
  • o 2 měsíce později...

Tiez vsetko zatial funguje v pohode, nerobil som s tym nic.. mozno na jar na to pozriem pre istotu ale mysim najskor zistit kde co je a co treba vycistit..
Nejake extra vrzganie som nepostrehol, uz asi 2 mesiace na nom jazdi zamestnanec a nestazoval sa :D
Neviem ako myslis ci je uplne zastinena, ten textil je zlahka priesvitny takze tma ako s klasickou strechou tam nikdy nebude..

A uz ma male vyrocie, jediny problem bol s nefunkcnym zamkom kufra, bolo treba vymenit za novy.. zevraj choroba Touran-Sharan-T5...

post-120-14830173286835_thumb.jpegpost-120-14830173331179_thumb.jpeg

Odoslané z SM-G930F pomocou Tapatalku

Upraveno uživatelem lubinob
Odkaz ke komentáři

Ahoj, dík za info. Zastínění jsem myslel hlavně v létě, zda přes to nepálí sluníčko.

Tourana jsem nakonec vzdal. Byl jsem se podívat v Jamaauto na Tourana za 439 a hrozný vrak. Blbě opravené. Tourani mi přijdou dost předražení a vyhlídl jsem si G7 v kombíku od DasWeltAuto z Jarova.

Odkaz ke komentáři

No já jsem to selektoval na sauto a zadával jsem - v minulosti nebourané-. Vybral jsem si tedy Tourana v Jamaauto a ani mě nenapadlo tam volat, zda byl bouraný. Moje chyba. Po příjezdu pán ochotný a hned ukazoval co se měnilo a co stříkalo. Pak odešel k jinému zákazníkovi a tak jsem auto prozkoumal. Že to bylo na prvý bok hlásil, ale že se dával nový podběh vlevo vzadu a zasahovalo se do motorového prostoru již nezmínil (alternátor, příčka atd.). A slícování dílů katastrofa. Takže jsem docela zklamán. A to dle netu patřil k solidním bazarům.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...