Přejít na obsah

Pokec o COLUMBUSu


Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...

Dnes jsem nahraval kolegovi do Columba nove mapy, vse probehlo bez problemu (z DVD). Mel bych par dotazu:

 

Da se nekde zjistit jaka je v navigaci nahrana verze map?

 

Jaka je v soucasne dobe posledni verze map? Ja jsem nasel posledni tyto verze:

V7.1 Eastern Europe

CD_7420 Date: 26.11.2010

 

ale Western Europe jsem nasel zatim jen V7.0 CD_7333 (vysla uz take verze V7.1 ???????? )

 

Dalsi otazka: jak jsem tak koukal na pokryti map, tak CR je soucasti jak Western tak i Eastern Europe. Co se stane, kdyz budu mit nahrane mapy kuprikladu Eastern Europe a k tomu nahraju i Western Europe (ale starsi verzi), jak si s tim poradi navigace, zda se mi bude zobrazovat CR z te novejsi Eastern Europe, ktera tam vsak byla nahrana drive, nebo zda se CR zobrazi z te Western Europe, ktera bude starsi, ale nahrana do navice pozdeji.

 

A lze to vubec mit takto soucasne nahrane obe mapy (i kdyz bude kazda jina verze) ???

 

Mozna placam blbosti, ale nevim podle jakeho klice si ta navigace vybere ze ktere verze mapy ma navigovat. Rad bych veril tomu, ze vzdy z te nejnovejsi.

 

Uf, snad jsem to vysvetlil tak nejak rozumne o co mi jde :-)

Odkaz ke komentáři

TMC zpravy jdou.

Tak to mu tam budu muset nahrat jen tu WE, potrebuje Francii a ta v EE uz neni. No snad nebude velky rozdil mezi tou V7 a V7.1 podle datumu je V7 tusim z 8.2010 a V7.1 je z 11.2010. Ale nejidealnejsi by bylo samozrejme WE V7.1, ale ta opravdu nevim, jestli vysla.

Servisni menu nema aktivovany, tak to nemam sanci.

Diky za info :)

Odkaz ke komentáři
schválně zkus, jestli ti jdou TMC zprávy po nahrání 7.1 map stažených z internetu!!! a nahrát obě mapy na HDD nejde!|!! zjistit mapu se dá přes servisní menu..

 

 

Jak pises ze ty mapy nejdou nahrat ja mam obe mapy na jednom CD a tudiz je mam i na HDD

Odkaz ke komentáři
Jak pises ze ty mapy nejdou nahrat ja mam obe mapy na jednom CD a tudiz je mam i na HDD

 

Hmmm, vzhledem k tomu, ze kazda z techto map zabere 1 DVD (vzdy v minulosti), ses dost dobry kouzelnik, pokud jsi je dostal pouze na jedno CD :)

To je asi jen nejaka totalne orezana textova navigace ?

Odkaz ke komentáři

Tak beru zpet, TMC opravdu ve verzi mapy 7.1 (East Europe) NEFUNGUJE, asi jsem na to koukal jeste pred zkopirovanim mapy. Dale jsem zjistil, ze ve verzi 7.1 (East Europe) mi neslo navigovat na zadne mesto v Chorvatsku, na mape normalne vse bylo, ale jakmile jsem dal navigovat na cokoli v Chorvatsku tak to napsalo ze na zvolene misto nelze navigovat. Dal jsem tam tedy verzi 7.0 a ta funguje bez problemu i s TMC.

 

K novemu prazskemu okruhu: kdyz dam navigovat dejme tomu ze Slanyho do Brna, tak mi vede pres Prahu, proste pres okruh mi nevede ani jednou ze tri tras :-(

 

Dotaz: Lze zkopirovat DVD na SD kartu a spoustet z ni pak navigaci??

Odkaz ke komentáři
Kdyz se vam tobude libit muzetese ji nahrat
já jsem z Prahy a jestli všechno šlape, tak bych si ty mapy chtěl nahrát :palec:

Já z Prahy nejsem, ale za 14 dní tam snad budu a taky bych si je nahrál, nebaví mě místo po R7 jezdit po poli a o okrouhu ani nemluvím.

 

Takže stejně jako Luke, pokud je to bezproblémová verze, tak se zeptám co piješ a rád si jí nahraju.

Odkaz ke komentáři
Jeslti je nová PDC jednotky + HF jednotka 1Z0 035 729 B tak to pojede bez dalších úprav(nutné jen kódovat).

 

 

Tak po montáži mi funguje jen půlka MF volantu(ovládání telefonu), nejde ovládání rádia a posun mezi stanicema to musím ovládat na columbu. Nějaká rada?

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Ahoj, nedořešil to někdo? Mám taky 1,4 TSI 2013 Liftback a takovou nestabilitiu jsem u žádného auta nezažil 😞 okresky jsou v pohodě ale jak člověk zajede na dálnici nebo jede rychleji, tak je auto šíleně nestabilní, stačí aby trochu foukl vítr a autem mě to hodí do strany.. Kola nafoukané dle doporučení výrobce, geometrie OK.. Neměnil někdo třeba převodku řízení ?
    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
×
×
  • Vytvořit...