Přejít na obsah

Pokec o COLUMBUSu


Doporučené příspěvky

Tak za jízdy určitě, ale jak už tu psal omicron - kolikrát někam dojedu a čekám v autě, takže když chci poslat sms, musím odpojit telefon, napsat zprávu, připojit telefon. Takhle bych to napsal bez odpojování. Ale chápu, že to leckoho může lákat...

Odkaz ke komentáři

Bluetooth audio pres novy autotelefon je samozrejme v v A2DP profilu, v jinem to ani nema smysl... Jiz dnes se me po upgrade posledniho FW pro C. zobrazuje na C. pri prehravani medii volba i pro BT (jeho ikonka), je to tam nekde nastavitelne, ale neni to aktivni (mam vse samozrejme FL).

 

Psani SMSek na Columbusu by melo byt blokovano jen pro stojici vozidlo, stejne jako prehravani DVDcek s obrazem za jizdy, chapu, ze muze psat spolujezdec, ale je to jiste cesta do pekel, pokud to za jizdy pujde.

 

Stejne tak me pripadaji snahy o odblok obrazu z DVD za jizdy, je pro me zcela nepochopitelne, ze se nekdo chce za jizdy divat na DVD na obrazovce Columbuse. Pokud by to slo odblokovat dejme tomu jen pro pridavne monitory nekdy na operkach, napr. pro deti, to bych chapal, ale DVD na obrazovce Columbuse za jizdy ? Ridice to i kdyz nechce (nebo to zde neprizna) VZDY rozptyluje.

Odkaz ke komentáři

Podle mě rozptyluje řidiče kde co.I pouze telefonní hovor,i když je přes BT.,takže o odblokaci DVD za jízdy zas až tak řeč být nemůže.Já to umím nastavit na jakoukoli rychlost,takže třebas při 50 km se vypne.Druhá věc je,že máš li monitory v opěrkách,můžeš dětem DVD pustit a ty si dát na navi třebas Mapu,když tě obraz rozptyluje.

Odkaz ke komentáři

Myslim, ze jsem se o tech monitorech v zadnich operkach zminil ??? :palec:

 

Vubec jsem nevedel, ze u standardniho Columbuse jde do pridavnych monitoru (napr. v zadnich operkach) pustit DVD (samozrejme s oddelenym zvukem), a na hlavnim stredovem displeji mit nadale mapu navigace (a napr. pustenou muziku). To slysim poprve v zivote, a nevsiml jsem si, ze by toto reseni pro O2 s C. zde kdy nekdo popisoval.

Pokud je to Tva pouze hypoteticka myslenka (vim ze u jinych aut to samozrejme jde, zde je to ale o Octavii 2), tak to sem asi nepatri, pokud to skutecne jde realizovat u O2 s Columbem, muzes to blize popsat, jak na to ?

 

Jinak je myslim naprosto zbytecne diskutovat o tom, co ridice vice ci mene rozptyluje a srovnavat to napr. s telefonovanim, ja bych osobne zakazal za volantem i koureni (prip. i nejake "hotdogovani"), je to stejne nebezpecne, jako to telefonovani.

 

Takze odblok DVD obrazu za jizdy, ktery se tu tak casto resi (a jiste nema nic spolecneho s Tvou uvahou o zadnich monitorech) povazuji za peknou prasarnu, a nerad bych takove ridice, zirajiciho za jizdy na nejake video, na silnici potkaval.

Odkaz ke komentáři

Zdravim vsechny. Mam takovy dotaz tykajici se Columbuse... Kolegyne ho ma (tedy mela jiz 15x v aute) a temer kazdy mesic se objevi nejaky mameluk, ktery to vybere a nepomuzou ani bezpecnostni skla. Zkouseli jsme se ptat ve skodarne, jestli je mozne provest zamenu columbuse za bolero nebo nejake jine radio a tvrdili nam, ze ne. Jeste jedna vec na kterou jsem zapomel je, ze auto ma i SOUND SYSTEM!!! Je to OII predfaceliftovy model r.v. 2008 L&K. Muzete mi nekdo rict, jestli si z nas ve skodovce nedelaj jen srandu a necekaji, ze tam budeme furt jezdit???

 

Diky predem :palec:

Odkaz ke komentáři

SoundSystém by šel předělat na FL , ale kromě jednotky pod sedadlem řidiče je i jiné zapojení předních repro.

PředFL je 8-mi kanálový a FL 10-ti kanálový. V předních dveřích jsou všechny reprodukotry připojené samostatně dvěma vodiči.

Oficiálně stojí nový zesilovač kolem 7tis. bez daně.

Upraveno uživatelem j0ska
Odkaz ke komentáři
Výměna Boleta z Columba je naprostý nesmysl-už vidím jak fetka na první pohled pozná co krade

Přesně to si myslím taky a obzvlášť když tam byl 15x předtím Columbus (zajímalo by mě která pojišťovna to 15x proplatila). To tam snad ten zloděj chodí jak do supermarketu. A navíc pokud má na střeše origo GPS anténu, tak

si každá smažka na první pohled bude myslet, že tam je Columbus. Ať si tam dá Audienci a bude mít klid :smich: . A nebo ještě může zkusit podřadit na Amundsena ....

Odkaz ke komentáři

Já osobně bych tam dal na půl roku Audienci a bude mít klid. S tím hlídáním auta co člověk zmůže nic...když toho člověka uvidíš a fyzicky napadneš tak nakonec to odneseš ty...a to můžeš mluvit o štěstí, že to tak dopadne(kontaktem s někým takovým riskuješ vždy svůj život). A volat policii ty tak přijedou už bude vše hotovo. Tohle je každého osobní věc, ale já osobně bych nechal pak auto aspoň pořádně vymrznout a i kdybych toho člověka viděl jak mi to volal tak kromě křiku zloděj a to je moje auto bych víc nedělal a to nesmím být na ulici sám. Malý příklad za všechno o všímavosti lidí...nechal jsem ještě "starou" O1 někdy v roce 2003 zaparkovanou tak nějak v rámci předpisů, ale trochu do otáčky zadek koukal. Při dobré vůli to šlo objet. U té otáčky seděl hlouček Brňáků. A když jsem k autu přišel po 5 minutách tak to nikdo neviděl a jen měli keci, že jsem si to zasloužil jak stojím. A zadní bok celý namáčklý.

Odkaz ke komentáři

Pujde ta audience napojit na sound system?

 

No taky mi to prijde, ze tam chodi jak do kramu...pojistovna nam to proplaci - zatim (auto je na operativni leasing) a leasingovka nechce pristoupit na prekopani systemu na neco jineho... S tim sledovanim jsme o tom taky premysleli, ale co si kolegyne pocne az ho uvidi? Policajti ji rekli at si zvykne, no chapete to?

Odkaz ke komentáři

No ja jsem na tohle asi trosku vybusnejsi povahy, ale uz jsem takhle u zlodejiny chytil dva borce...no dva :), jeden se koupal 15.prosince u nas v bazenu, kdyz sel na corku kraliku a pote me prepadla banda "ukaznenych spoluobcanu" slovy 4, pricemz jeden mel zlomenou nohu a ruku, druhy mel prerazena zebra, tretimu jsem zrusil zubni kartu a ctvrty mel zlomenou ruku...proste nemam tyhle zmrdy rad a pomahat a chranit sou tady akorat k tomu aby buzerovali slusne lidi. Mozna se mi to rika s dvema metry a 100kg zive vahy, ale proste moje povaha mi zabranuje abych nic nedelal, kdyz nekoho takoveho vidim :)

Jinak ja zrovna ted resim montaz Columba a mam Audienci, tak kdyby si to chtel vymenit nemam problem :lol::rolleyes::lol:

Odkaz ke komentáři

1) servis lze, jako ostatne vzdycky, 2008 columbus se soundsystemem jde bez problemu vymenit za audienci.

 

2) pripada to divny jenom me ? Kolik si uctuje servis za columbus ? 50k ? 15x50.000 je proplacena skoda cca 750.000,-czk pri tom, ze rocni pojisku ma firma operacniho leasingu domluvenou na nejakou smesnou castku? Auto ma ted cenu maximalne 500.000,- ? Nefunguje ten servis tak trochu jako Restaurace a Jidelny s.p. v roce 1987? Neni tam nejakej 'alternativni' sklad nahradnich dilu, ktery neprivazi nakladak z Boleslavi ale Ford Sierra bez technicky? Nejezdi nejakej automechanik z toho servisu v Lamborghini? A nejakej likvidator pojistovny v Cayenne ? :)

Odkaz ke komentáři
1) servis lze, jako ostatne vzdycky, 2008 columbus se soundsystemem jde bez problemu vymenit za audienci.

 

2) pripada to divny jenom me ? Kolik si uctuje servis za columbus ? 50k ? 15x50.000 je proplacena skoda cca 750.000,-czk pri tom, ze rocni pojisku ma firma operacniho leasingu domluvenou na nejakou smesnou castku? Auto ma ted cenu maximalne 500.000,- ? Nefunguje ten servis tak trochu jako Restaurace a Jidelny s.p. v roce 1987? Neni tam nejakej 'alternativni' sklad nahradnich dilu, ktery neprivazi nakladak z Boleslavi ale Ford Sierra bez technicky? Nejezdi nejakej automechanik z toho servisu v Lamborghini? A nejakej likvidator pojistovny v Cayenne ? :smich:

 

 

bohužel reality, mám tu zákazníka, kterýmu 3x vybrali columbuse, 2x měl havárii a 3x mu ukradli auto (vždy nalezeno) vše v jednom roce, celkem škoda 800t a vždy do 14 dnů od doručení podkladů zaplaceno. Bohužel auto je na operativní leasing, takže veškeré opravy v autorizíku, což celkem navyšuje cenu, ale pojišťovně to nevadí....

Akorát mu doporučili pronajmout garáž nebo se přestěhovat (Praha Háje)

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...