Přejít na obsah

Pokec o COLUMBUSu


Doporučené příspěvky

Ahoj kluci mám dotaz a nevím jestli se to někde řešilo je toho tu mraky...když mám písničku např 2 hodiny dlouhou jak udělám aby mi po znovu nastartování hrála tam kde jsem skončil je to vůbec možné? Mám dojem že to funguje jen když se jedná ca o 10minut vypnutého Kryštofa.

<br />Nemam s tym problem.. nic som nenastavoval.. pesnicky dlhe cez hodinu a po vypnuti a zapnuti stale pokracuje tam kde skoncila :)
Odkaz ke komentáři

aha, tak to by možná odpovídalo. pořídil jsem totiž columbuse a vše fuguje krom komfortních funkcí (nevím kde nakodovat, snad to tady najdu), ovládání z mf volant a hlasové ovládání.

 

Vše mám nachystáno (i kabeláž pro ovládání) ale nemám to nakodovaný asi správně, ale zvuk, navádění hlasový, optickej parkovací systém, navigování, BT III premium vše bez problému. Nevíš kde nakodovat, aby se na columbovi objevovala změa teplot apod? Není to náhodou BAP v byte 7/bit 7 = ON?

 

 

Odkaz ke komentáři

V tomhle jsem třeba já nekódoval vůbec nic, jen jsem zapojil columba jelo mi to :/ BAP je starý protokol komunikace pro budíky, ty máš DDP, takže to určo změň, jinak se ti nebude ukazovat nic na maxidotu.

 

co se týká hlasového ovládání, tam je změna v zapojení mikrofonu, nejdřív jde do radia a pak do HF sady.

 

MF volant fungoval předtím nebo jsi dával teď nový? Musí se nakodovat ještě v podvolantovce.

Odkaz ke komentáři

Hosi, ja nevim :D delal jsem to vcera na nabijecce cca hodinu do 22.00 a mam nasledujici poznatky:

 

Zapujceny klon je na dve veci. Napred mi nekodoval vubec a pak jsem zjistil, ze i on hošánek to umi, ale musi se to prepsat snad do pul minuty a pak to jednotka normalne pobere.

 

takze co jsem nastavil:

 

Can gateway psala, ze je spatne nakodovana, zaskrtl jsem polozku 37 navigace a od te doby chybu nehaze. Pak jsem najel do navigace, ktera je bez chyb a tam uz BAP a wheel asist nebo co je zaskrtlej ale maxidot stale nejede ani volant. Jen mi teda v maxidotu pribyla funkce navigace a kdyz ji potvrdim pres volant, napise to na maxiku navigace skoda a nic :D i kdyz me navi uz navadi. Kde muze byt chyba? Nenapada nekoho neco? Jinak navi telefon vidi a na displeji columba mam zobrazeny muj profil a jde pres nej normalne vytacet, ale hlasovy ovladani columba taky nejde. Tak nevim

A vyfotil jsem i cislo kolumba z diag, viz priloha

post-25754-0-95042800-1428483630_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

Ahoj škodováci!

omlouvám se, že se cpu mezi octavie, ale mám dotaz na columbuse, jestli by někdo poradil.

Koupil jsem superba 2009/11 z německa, tam jsem to vyzkoušel, ale jediný, co nešlo byl zvuk. Tak jsem si říkal, že to bude nějaká prkotina. Dovezl jsem to domu a teď nad tim bloumám a nevim, kde může být chyba. Všechno funguje, zapnu navi, radio... ale zvuk z repráků ne.

Pojistka vzadu za colmubem je ok. A další věc. Kdyby byla možnost, že se to přeinstaluje, tak budu potřebovat kód, ale jediný, co jsem k tomu dostal, je návod k použití.

Moc díky za rady!

Odkaz ke komentáři

Tak ještě jednou a pořádně...

 

Jednotka jako taková jde normálně zapnout a můžeš přepínat mezi radiem, medii a navigací, chápu to správně?

 

Pojistka je hlavní napájení, nemá vliv "jen" na audio...

 

Jaká je výbava tvého auta? Nemá auto soundsystem? Nebo není jednotka nakódovaná na externí zesilovač?

 

A jakou máš verzi že chceš hned přeinstalovávat? :)

 

Pokud je radio z výroby, tak ve škodovce za cenu od 200 do 500 ti ho zjistí.

Odkaz ke komentáři

ano, s jednotkou si můžu hrát, přepínat mezi navi, medií a radiem, ale když vložim CD nebo SD nebo našteluju stanici na radiu, tak ze soundsystemu ani píp.

Přeinstalovat nevím, to už myslím na nejhorší.

zesilovač netuším, dočetl jsem se někde na netu, že to má zesilovač vlastní ten columbus, nevím :/

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...