Přejít na obsah

Pokec o COLUMBUSu


Doporučené příspěvky

Novšie verzie s LED majú tlačítka s tučnejším písmom a pravé horné tlačítko má symbol mikrofónu. Staršia verzia má tenké písmo a horné tlačítko so symbolom reproduktora s písmenom i.

Ale neplatí to vždy sú aj mixy - novo vyzerajúca navi s LCD. Tie asi robili keď sa to lámalo a dávali panely zo zásob.

Odkaz ke komentáři

Ahojte chlapci, mam niekolko otazok.

- Je citelny rozdiel medzi LED a LCD?

- Ti ktorí mate Soundsystem - tiez ked si navolite radio tak prva stvrtina hlasitosti je skoro nepocutelna. Bezne to mam nastavene v polovici spektra. Je mozne do zosika este nejako zasiahnut?

- Neviem ci sa to už riesilo, ale nedari sa mi zmenit welcome logo. Mam FW 5238 a ked si vypalim ISO podla manualu tak mi to vypise Error. Viete v com by mohol byt problem?

Odkaz ke komentáři

Až tak hrozný to není , jen mě to zajímalo díky.

Ahoj všichni

Mám nově Octavia 2 FL r.v. 2009 s Columbusem 3T0035680, číslo hardwarui H11, verze sw 1104.

Dokáže prosím někdo poradit jak aktualizovat FW případně i navigační mapy.

Samozřejmě ne návštěvou v autorizovaném servisu.

tato diskuze ma 60 stran a věřím , že přesný postup tam asi nenajdu.

Počítače znám, ale tuto navigaci moc ne.

Chci ji aktualizovat , protože se mi nechce spojit s iphone 5S atd.

Pokud někdo dokáže srozumitelně poradit, poraďte prosím.

Díky

Odkaz ke komentáři

Necituj předchozí příspěvek, odporuje to pravidlům.

 

No tak si to pořádně nečetl, jak psal karlos. Ohledně kompatibility s iphonem vůbec nezáleží na columbusovi nýbrž na BT HF jednotce která je pod sedadlem spolujezdce a je víc typu. A k mapám stáhnout img někde a pomalu vypálit na dvd9

Odkaz ke komentáři

Necituj předchozí příspěvek, odporuje to pravidlům.

 

No tak si to pořádně nečetl, jak psal karlos. Ohledně kompatibility s iphonem vůbec nezáleží na columbusovi nýbrž na BT HF jednotce která je pod sedadlem spolujezdce a je víc typu. A k mapám stáhnout img někde a pomalu vypálit na dvd9

četl jsem dobře, ale ptal jsem se mimojiné na mapy a FW, který mohu použít.

Chtěl jsem návod kde stáhnout třeba ty mapy, firmware (a jaký fw) atd, prostě jsem se ptal na podrobnější postup, protože ho neznám. prostě jsem chtěl poradit, je mi jasné že mám stáhnout mapy ale např. nevím kde. nemyslím to ve zlém. Pokud to nedovolují pravidla fora jsem umístit odkaz ke stažení, zde můj email, na který je možné odkaz poslat kicves@seznam.cz

Díky

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
Guest Miro371DE

Ee, tlacitko vysunuti cd, hlasove ovladani a setup.

Jo je to malej iso, je tam jen to logo a par podpurnych souboru. Urcite bych to palil jedno iso, jedno cd. Nevim co to udela,kdyby jsi nechal cd otevrene a pak tam dopaloval druhej image.

 

Jo a to iso musis vypalit jako obraz cd, ne ze tam to iso vypalis jako soubor:))

 

Ahoj das presnejsie info ako to vypalit v NERO. ak mozes nejaky postup. alebo ako to mam chapat vypalit ako obraz CD je tam taka moznost? mozem to vypalit aj na DVD? A este vypalit na CD+R / CD-R alebo je to jedno. Dakujem.

Odkaz ke komentáři

Zdravim,

 

Mam Skoda Octavia 2, rocnik 2008 (pred faceliftem). Multifunkcni volant (asi to bude ten starsi, viz obrazek) a Columbus. Info o Columbusovi: HW version = H04, SW version = 1024, verze map 7918 (West Europe)

 

Chtel bych nasledujici

1) Zprovozneni hlasoveho ovladani navigace

2) Podporu prehravani hudby z karet s kapacitou vetsi nez 2GB

3) Instalace novych map a to pro rok 2016 (daji se uz nekde stahnout?)

4) Instalaci HF, ktera by podporovala hlasove ovladani, ovladani multifukcnim volantem (na volantu nemam tlacitko telefonu, tak nevim jestli by se to dalo "namapovat" na nejaky jiny) a ovladani pres Columbus a jeho displej

 

Jsem z Brna. Poradite ?

Diky moc

Petr

 

 

post-28161-0-70782800-1447433354_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Guest Miro371DE

Ahojte.

"Zmena Loga"

Postupoval som podla navodu (Na strankach http://www.netdata.be/iso/index.php?= vyber step 1 "skoda columbus", step 2 nahrejes svoje logo (velikost 800x480, format PNG) a nechas si vygenerovat iso image, tento iso image vypalis na cd) nemam logo ,ale vypisalo toto:

Po prvom vlozeny CD vypisalo.(img_20151116_141157 a img_20151116_140954)

 

 

A po druhykrat ked som vlozil CD tvarilo sa ze pracuje ale CD vysunulo a vypisalo toto:

(img_20151116_142407)

 

Vie mi niekto poradit kde je problem?

DAKUJEM.

post-41412-0-90024800-1447683362_thumb.jpg

post-41412-0-68780000-1447683385_thumb.jpg

post-41412-0-31332900-1447683403_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • sice jsi v sekci OIII,ale pokud jsi na FB-spoj se s Daniel Haborák,ten 100% poradí co a jak  
    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
×
×
  • Vytvořit...