Přejít na obsah

Sound in Black


Doporučené příspěvky

Díky moc za přání a gratulace, je to milého ;)

Štěpánek, ten lak je famózní, jen ty nasolene silnice to je zabiják. Jakpak často v zimě když takto mrzne tu sul z toho sundavat. Jistě mu moc neprospiva, ale zmrzla voda, asi taky moc ne.

 

Naštěstí mám garáže, tak alespoň bude pod střechou :)

 

 

pokud nemáš čas na umývání tak postačí alespon wapkou umýt od soli at se tam zbytečně nedrží.

Odkaz ke komentáři

kneme a nebo se vlákno přejmenuje a bude v tom pokračovat nový majitel :palec:

 

Na fotce vzádu je nějaká clubová Octávka,dost špinavá.Kdo pozná kdo mi pomáhal s penězma? :D

 

Není to autí superfattyho?

 

jo jojojo moje zasraňoučké špinavé vozidlo :lol:

a pro pešíra: bramborák jsem si užil, vojel a vrátil :-)

Upraveno uživatelem Superfatty
Odkaz ke komentáři

Aleši: jak ses domluvil s Jardou ohledně malého techničáku?

 

Štěpane: děkuju za vzornou dokumentaci!

P.S a koukej dát co nejdříve webové stránky dokupy! :pivo:

 

 

Romane: to máš těžký když si necháš dělat webovky od známého (věčně nemá čas) asi udělám zatím nějaké provizorní než mi je dokončí:( nemáte někdo odkaz na nějaké solidní webové šablony?

Odkaz ke komentáři

No zkusím udělat co umim. Ve středu tam sjedu.

 

'Perlicka' Sklizi jen obdiv a to i s bilou kapuci, ti co ji stihli videt koukali se studem jak to jejich auti udrzuji...

Pojistovak, vlidnej chlapik, taky pochvalne ocenoval... Nepremluvil však tabulky k lepšímu plnění, ale jsem spokojeny.

 

Po dlouhe dobe zazivam radost z jizdy, uz jsem myslel ze jsem z toho vyrostl. :rolleyes:

 

@Jardo jeste jeenou diky za transport, kam se hrabe ems :palec:

@Romane, dikes za skvelou spolupraci. Dej pak vedet jak s temi dny bez pojistky. Pojistovna nemuze auto pojistit zpetne, to je pry dle zakona nemozne. :huh:

Odkaz ke komentáři

Po dlouhe dobe zazivam radost z jizdy, uz jsem myslel ze jsem z toho vyrostl. :rolleyes:

 

@Romane, dikes za skvelou spolupraci. Dej pak vedet jak s temi dny bez pojistky. Pojistovna nemuze auto pojistit zpetne, to je pry dle zakona nemozne. :huh:

Aleši vím jak ti je. Když jsem si přivezl domu Scoutíka nechtěl jsem od něj jít ani domu.

 

A co se rovnou domluvit s ČKP? Vysvětlit jim co a jak a budeš hned vědět na čem jseš.

Upraveno uživatelem Mirouch76
Odkaz ke komentáři

JJ odhadl jsi to přesně Miro... pořad bych to chodil okukovat, ometat, zkoušet co kere heblo děla a hlavně pořad někam jezdit... ale spolujezdci napřed do koupelny a pak přezout do bačkor :)

 

Zima je super, kdyz nesoli :) ticha jizda ... ale leto bude na požitek ještě lepči

 

pojistku pořešime, jsou to dva dny. ;)

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
    • Dveře, jako že plech určitě stejný, ostatní věci jako zámek, spouštění okna a řj už mohou být jiné. Ale to se přehodí.
×
×
  • Vytvořit...