Přejít na obsah

Sound in Black


Doporučené příspěvky

@romarioo presne ma slova, respektive z filmu atlas mraku. Mimochodem vedle skveleho filmu je jeste lepsi kniha. Pro lidi kteri krapet premysleji nad smyslem... Vyborna volba. Tocili to Wachovski tvurci matrixu.

 

 

 

"Naše životy nám nepatří, od luna k hrobu jsme spojeni s druhými, v minulosti i v současnosti a každým zločinem či laskavostí rodíme naši budoucnost".

Odkaz ke komentáři

Mirouch: Proč praštění? Romanovi to hrálo moc pěkně a ta podlaha je za super peníze a na míru do toho auta, takže by dle mě byla veliká škoda pak stavět něco od "začátku" :lol:

 

Jo souhlas proč dělat něco novýho když to má Roman doma a je mu to k ničemu.:palec:

Praštění proto jak jsou ujetí na muziku. Já mám origo audio s Columbusem a taky to hraje parádně. :lool:

Odkaz ke komentáři

Honzo: kdo si hraje ,nezlobí :) a náhodou to je fajn a dost výjimečná situace že auto přebral člověk který bude a pokračuje v perfektním starání o auto :palec:

 

Aleši,kola,podlaha a koberec jsou naložený :D Chudák Fabie :D

 

Zitra naviděnou :)

Upraveno uživatelem romariooo
Odkaz ke komentáři

jako myslíš ty bilý co jsme nosili do tanečních :-) prosím Tě Ty mi nemůžeš předat zaprášená kola ;) ale jo jsem vybavenej ...

 

Jenže ja dělam v obleku tak to nevím jak se o to podělíme :lol:

 

Jo Romane před časem jsi shanel a malem sehnal ty zadní lampy s ledkama...jak to nakonec dopadlo. (Čist celé toto vlákno je jak online serviska a tomu se u toho člověk skvěle pobaví :) Tam se o tom psalo a nevím jestli dořešilo, skončil jsem u 180 stranku ;)

 

Tady jsou ale jen na kombajna :(

 

http://www.ebay.co.uk/itm/SKODA-OCTAVIA-1Z5-2004-2008-LED-RED-SMOKED-REAR-TAIL-LIGHTS-NOT-CARBON-XENON-/170987487923

 

post-26197-0-57358600-1360698541_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Aldo: neber je,neni to hezké.Já jsem jel měl na autě asi deset minut ale musel jsem to vrátit do normálu.Kamarád co má obchod s autodílama je má na dvojkovém combajnu,na combi to vypadá docela slušně.

 

Jinak jsem Ti zapomněl říct že jsou vyměněny svíčky takže by neměl být na delší dobu problém se startováním.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Ahoj, nedořešil to někdo? Mám taky 1,4 TSI 2013 Liftback a takovou nestabilitiu jsem u žádného auta nezažil 😞 okresky jsou v pohodě ale jak člověk zajede na dálnici nebo jede rychleji, tak je auto šíleně nestabilní, stačí aby trochu foukl vítr a autem mě to hodí do strany.. Kola nafoukané dle doporučení výrobce, geometrie OK.. Neměnil někdo třeba převodku řízení ?
    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
×
×
  • Vytvořit...