Přejít na obsah

Sound in Black


Doporučené příspěvky

Vsemi: máš pravdu.To už tady bylo ale sám chápeš že moje černota je v perfektní kondici a prodat ji za 200 tisic se mi moc nechce :( .Je to sice rok výroby 2006 ale i přesto jsem si řekl že rozhodne jestli moje působení po 16 letech u firmy zůstane a nebo ten "pán nahoře" bude chtít mi otevirat "jiné dveře" tak uvidíme.Co jsem slyšel z výšších míst tak to je stejně otázka času a do dvou let by se jednalo o prodej Distribuce ale to asi předbíham...

 

 

 

Každopádně ta R36 je nereálná-potřebuju auto na ježdění a zatím vede to CC v DSG a naftě 125kW kdy chci doplatit maximálně 250 tisic.

Odkaz ke komentáři

no tak to je pravda s tou robotou

 

Romane kasli na pasika octavka je bomba ja tieu uvazujem sice o predaji ale nadhodil som vysoku cenu ze ak sa niekto chyti v pohode a hned to otocim a kupim scouta ale ak nie ja som spokojny jazdim denne za par litrov nafty :) to jedine sa neda octavke vytknut a to spotreba je bajecna :D vzhladom na vykon

Odkaz ke komentáři

Dodo a Juraj: máte pravdu,souhlasím s Váma.V pátek jsem udělal maximum proto abych zůstal v H.K a ted jen ukáže čas... ;)

 

Jinak Dodo: měl jsi pravdu, panáčku!!! Tady:

 

http://www.novinky.cz/ekonomika/247532-banky-ztraceji-pudu-pod-nohama-klesa-jim-hodnoceni-ratingovych-agentur.html

Upraveno uživatelem romariooo
Odkaz ke komentáři

Dodo a Juraj: máte pravdu,souhlasím s Váma.V pátek jsem udělal maximum proto abych zůstal v H.K a ted jen ukáže čas... ;)

 

Jinak Dodo: měl jsi pravdu, panáčku!!! Tady:

 

http://www.novinky.cz/ekonomika/247532-banky-ztraceji-pudu-pod-nohama-klesa-jim-hodnoceni-ratingovych-agentur.html

 

Romčo bohužel jsem měl pravdu.... prt. banky řídí všechno :wallbash::blink:

Odkaz ke komentáři

Kajman: mrknu na to,jestli najdu kontakt.Ten člověk je od Českého Těšina.

 

Dodo: cítim že příští rok bude dost průserový...ale snad se mýlim ;)

 

Jinak jsem byl dnes "vyhozený" z STK.Důvod: ovládání xenonu na kolečko(to jsem vyřešil během půl hodky) a folie na předních sklech i přesto že jsem měl origo homologační katičku tak na předku nesmí vůbec nic být.Je to ještě horší než dopraváci na běžné silniční kontrole kteři mě za poslední dva měsice stavěli dvakrát a nebyl sebemenší problém.Řešení? Bud tam zajede nějaký "kámoš" a nebo na předku ty folie ztrhnu a po přidělení razitka je tam nalepím zpátky....pakárna.P.S a to jsem jel tam kde jsem byl dva roky zpátky a nebyl s tím sebemenší problém :)

Odkaz ke komentáři

S timhle mám zkušenost, a vyřešil jsem ji tak , ze jsem nechal propadnout 30denni lhutu na odstraneni zavad. A To znamena ze se potom dela technicka za plnou cenu ... ale Emise platí tak vam je vezmou. Tudiz nekde jinde pujdes na STk a udelas si jen Technickou a dolozis emise .... a Okna nestrhavej!!!! zbytecnost vyjde te to na veci ranec nez kdyby jsi dal nekomu 3tis. at ti udela stk. bez nekam jinam .... nebo do nich zacni ryt ze jsi tu byl minule s totoznym autem ... vic cislo STK uvedene u razitka na v.technicaku .... a hadat... nebo hod neco na sedacku 500kc a a polibi si prd*l ....

Odkaz ke komentáři

Tak to je divné, protože pro uznání emisí na STK je také 30 denní lhůta, tzn. že po emisích musíš do 30 dnů na STK.

 

Edit: tak to tak jde, ale:

 

Otázka: V případě, že mám ještě rok platné emise, je možné provést STK, nebo musím mít emise nové?

Odpověď: Emise by neměly v době provádění TP být starší jednoho měsíce. Ve vašem případě vám TP provedeme, ovšem jedině v případě, že předložíte Protokol o měření emisí a nebude vám vadit, že vaše vozidlo (přestože nebude mít vážné a nebezpečné závady) bude mít omezenu platnost TP stejně s platností emisí - tedy jeden rok...

 

což by v tomto případě vůbec nevadilo

Upraveno uživatelem Stanson
Odkaz ke komentáři

No to máš pravdu, tak to je, ale ve tvém případě by to bylo tak, že jsi byl na emisích 10.2011, na STK by jsi šel po 30 dnech, tedy cca 11.2011 a STK by jsi nemel do 11.2013, ale 10.2013, coz není taková stráta. Jen sem řešil tu 30 denní lhůtu, tento způsob bych ti nikdy nedoporučoval.

 

Za mě každopádně folie dolu a řádně na STK pane!

Odkaz ke komentáři

romane, měl si se tam jít zeptat jestli jsou folie problém, vím, asi si na ně nechtěl upozornovat, skoro to není vidět, ale věděl by si na čem si a měl si najít stk, kde by si prošel....... nebo najít někoho, kdo by ti to udělal. mám stejné folie jako ty, čeká mě to v létě, první technická,tak jsem zvědavej..... ale asi pojedu na zimákách, ty mám v techničáku:-)))

každopádně je docela kontraproduktivní strhnout folie a pak je zase dávat zpět! to bych tam šel a řekl jim,chlapi, neblbněte, stejně si je tam dám hned zpátky, bude mě to stát pak trojku, kolik to bude stát tady?

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Ahoj, nedořešil to někdo? Mám taky 1,4 TSI 2013 Liftback a takovou nestabilitiu jsem u žádného auta nezažil 😞 okresky jsou v pohodě ale jak člověk zajede na dálnici nebo jede rychleji, tak je auto šíleně nestabilní, stačí aby trochu foukl vítr a autem mě to hodí do strany.. Kola nafoukané dle doporučení výrobce, geometrie OK.. Neměnil někdo třeba převodku řízení ?
    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
×
×
  • Vytvořit...