Přejít na obsah

BMW M3 neboli Šmoulinka


romariooo

Doporučené příspěvky

Dnes jsem mel sluzebni Fabii v servisu tak jsem mel pujcenyho Golfa na elektriku za mičudu. Jako zrychleni dobry ale domu bych to nechtel. Pripadal jsem si nejiste pri predjizdeni a cesta HK : Bydzov pri plnem nabijeni to ukazovalo 210km a po najeti cca 60 km to kleslo na 80(dojezd) 

Ale Bawo by to asi na rozjezd i udelalo. Nevim to jiste ale myslim ze prvnich 50metru bych se nechytal 🙂

Odkaz ke komentáři

Náhradní vuz po dobu opravy F3.

Je to trápení s tou elektrikou :) ale je fakt že rozjezdy má pěkny i když se v tom cítím nejistě hlavně při předjíždění...

Dnes plně nabito a dojezd 205 km.Couračky po Hradci a směr Nový Bydžov a zpět.Dojezd 80 km. Jinak to dá max.do Prahy po dálnici a tam hned na nabíječku.Domu bych to nechtěl...auto za míč.

 

 

Zlatá Šmoulinka

70665955_2534970843228304_7129310806990127104_n.jpg

70179296_1278418448995899_7509560350652497920_n.jpg

70296219_371068947167460_4962035936805257216_n.jpg

70848697_2703165323036221_8207077350353928192_n.jpg

Odkaz ke komentáři

Ten pohled z garáže nikdy neomrzi.Ted poslední týden jsem na ní neměl vůbec čas 😞 Jezdím z práce pozdě což mě strašně sere.

Snad o vikendu otočím Mladou Boleslav a Liberec.

P,S Járo to jsou emkové barvy a těch moc neni aspon ne v HK a okoli.V Hradci potkávam jednu šedivou a jednu vínovou s brněnskýma značkama.

43348558_314646685786496_465440396072189952_n.jpg

Odkaz ke komentáři

Jojo, jednu vinovou tu mame taky, az ho potkam, stahnu z kamery. Ono to foceni je takovy komplikovany, kdyz v tom ty lidi sedej 🙂

Ale jak je doba suveckova (a to me osobne moc nerajcuje), tak tu jezdi samy takovy suvkravy. A ze jich je, neni to tu zrovna chuda oblast a casto parkuju svoji oloupanou a dokroupovanou octu vedle soukromy ZS 😄

Upraveno uživatelem krysarr
Odkaz ke komentáři

TVL Járo! Ted to vypada ze jich je jak hub po dešti. To me nedelej!! :)))

 

Potesil me po ranu vtip na netu:

Chlápek vymeni Bawko za Mercedesa a kamos mu povida: 

mě vyváží popelnici auto se stejnou hvězdičkou na kapotě. To má něco společného ? 😂

A nebo: Přitom je to tak jednoduché... Když se chci svézt Mercedesem , stačí zavolat taxi 😃

Odkaz ke komentáři

Tomasku: povime si to po.servisu v Rene. Nechci nic privolávat ale za posledni mesic hodne spatny recenze. Soused p.Malek opravuje to s cim si nevedi rady v Rene...a to je docela smutny kdyz ti vypravi jaky jsou tam odbornici 🙂 Snad ti to nebudu muset vyjednat. 

I kdyz ja se taky netesim do Stratosu. Premyslim ze budu jezdit do Brna do Renocaru. Je to sileny...

Upraveno uživatelem romariooo
Odkaz ke komentáři

no hlavně autorizáky škody co jsem navštěvoval já, jsou na lepší urovni než BMW stratos v Hradci.... jako říkám, na youtube jsou veškerý videa na všechny běžný výměny, takže si to budu měnit asi sám...

Upraveno uživatelem marekczek
Odkaz ke komentáři

Honzav1  já myslím že tam velké rozdíly nebudou. Maximálně v řadu pár stovek. Známý dělá v Olfinu a je rád když má na výplatní pásce 24 tisíc čistého, to samé si prý vydělají i mechanici na dílně. Obdobné to bude i má těch prémiových značkách.

mareczek máš osobní zkušenost nebo jedná paní povídala?

Odkaz ke komentáři

tak prodejce v pražským stratosu o tom autě taky nic moc nevěděl... při předváděcí jízdě jsem rozumně projel trošku ostřeji zatáčku na okresce a málem se mohl zbláznit... nemá prodávat mka, když se bojí každé zatáčky...

 

dyt sem ti to psal, podělala se lambda sonda při 3000km.. tak sem jim poslal výpis z diagnostiky a musel sem tam jet na dva krát, protože si nebyli schopni objednat lambda sondu za cca 2500 Kč.... to je čistej amáterismus... 

co vím tak autoservisi zavážejí dílama klidně 2x denně...

 

tak se tvoje ségra měla zkusit domluvit s vedením, ale musí se tvrdě ozvat... nebo začít podnikat na vlastní tričko...

Upraveno uživatelem marekczek
Odkaz ke komentáři

Bohužel vím, že to je mizérie a že mezi značkami prémiovými/ostatními moc rozdílu není. Proto ani úroveň většiny mechaniků nebude prémiová. Ti co prémiový jsou ( a nebo si to jen o sobě myslí, ale to je kapitola sama pro sebe), se dříve nebo později rozhodnou založit vlastní dílnu, případně jedou paralelu. Honza

Odkaz ke komentáři
  • Dakie locked this topic
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...