Přejít na obsah

BMW M3 neboli Šmoulinka


romariooo

Doporučené příspěvky

Pokud bylo aut více, je to jasné, já jen, že se s tím ten hajzl tak kreslil. K dotazu:  za mě, pokud tam byl z továrny, tak znak na auto, má tam být, líbí se mi. Já si na to obecně potrpím, veterány musí mít taky všechny detaily - ani se neptejte, kolik tisíc stál malý znáček karoserie Kvasiny, který ani není moc vidět, protože je uvnitř. Stejně, když něco lakuji a byl tam nějaký nápis, znak, dávám vždy zpět. Pokud to není z továrny, nedávám, když bylo možno objednat Octu s a nebo bez motorizace, byla bez, i když by to bylo červené 🙂 . Honza

Odkaz ke komentáři
15 hours ago, romariooo said:

Ty vole to je zase názor že každý má nepřátele  🤑🤑

Kluci prosím Vás!!! Otázka než auto pujde na lakování.Dát zadní emkový znak zpátky nebo ne? Co myslíte?

Ona se mi snad i malinkato vice libi ta zandel bez znacku, ale neni to zadny pseudo-rs, je to vazne Mko a tak bych ho tam nechal.
A SPZ, protoze mas M3, tak jednoznacne hodit na 3M 🙂

Odkaz ke komentáři

Dovolím si ocitovat moudro:

Oskar Wilde: "Každý úspěch, jehož dosáhneme, nám udělá nepřítele. Chceme-li být oblíbeni, musíme být průměrní."

Seneca: "Lichotný nepřítel se ke mně staví, jako by byl mým přítelem."

Willian Saroyan: Žádný nepřítel se vám nezoškliví tolik, jako ten, kdo býval přítelem nebo jím stále ještě je, a takových je mnohem víc, než tušíte. Nejhorší nepřítel je ten, který vás zná a ví, co vás nejvíc raní, a jestli je ke všemu obratnější než vy, pak na tom nejste moc dobře.

 

 

Odkaz ke komentáři
  • Dakie locked this topic
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
    • Zdravím, začala mi skákat závada airbagů, na diagnostice to píše tyto chyby viz. foto. Mate s tím někdo zkušenost? Diky za rady… 
×
×
  • Vytvořit...