Jump to content

Trhání předního kola - O2

optimus2x

Recommended Posts

zdar borci, 

Mám problém s kterým si můj mechanik neví rady ,tak zkusím napsat sem. Při brzdění mi vždy pravé kolo začne klepat/ trhat a brzdění je takové nepřirozené ( jakákoliv rychlost ). Někdy jdou vibrace lehce do volantu někdy ne jak kdyby to ustálo. Měl jsem prasklou prachovku a špatný silentbloky > výměna a lehké zlepšení. Tak jsem nechal stočit kotouče že byly trošku chycené. Stočené nasazeno a zhoršení. Teď při brzdění stále klepalo a přidalo se ještě k tomu ´´házení´´ pravého kola.  Dnes mi teda vyměnil ložisko a zkontroloval čep na kole a problém stále přetrvává :/. Házení zmizelo ale stále klepe. Mechanik má podezření že ten jeden kotouč je špatně stočený ... ale spíš je to jen výstřelek do tmy.  Nenapadá někoho v  čem by mohl být ještě problém ? Je to Octavia 2 - rok 2005 , 1,9 TDI 

děkuji 

před 6 hodinami, HONZAV1 napsal:

A čeho prachovka byla prasklá? Homokineťáku?

ano 

V 28. 10. 2018 at 6:46, michal55 napsal:

Ahoj. 

Nejdřív sundej ty kotouče a zkontroluj, jestli nemáš mezi nábojem a kotoučem nějaký bordel. Pokud to hází, tak zkus prohodit kotouče mezi sebou. Když to nezabere, tak kup nové kotouče. A jsi v sekci O1 ?

díky za odpověď ,  omlouvám se :D byl jsem v nervu když jsem to psal a přehlédl jsem sekci

PS: prosím moderátora o přesunutí do správné sekce