Přejít na obsah

Mercedes E400d 4matic kombi 2019


Doporučené příspěvky

A to si dělal mechanickou dekontaminaci, jako nějakým clayem, nebo něco na ten způsob ? 

Protože chemickou asi těžkou, tou to poškrábat ani nejde...

Už si někdy s něčím podobným pracoval ? Viděl jsem dost lidí, kteří si nadělali clayem pěknou paseku..

Upraveno uživatelem header009
Odkaz ke komentáři

Nutné to určitě nebylo, od novoty to je pod silikátovou vrstvou. Nj, člověk dělá chyby a učí se. Já to nedělal clayem. Do toho bych nešel. Ale ta guma na tom opravdu v tom chladu byla tvrdá. Ke konci pak už bylo 0,5°C jenom. V teple je ta guma měkoučká, v tom chladu to dost ztvrdlo. Ale to mi docvaklo až pozdě. Nicméně to mám i potvrzeno, že v takovém chladu to je očekávatelné a nesmí se to dělat za tak nízkých teplot. Tak jen bacha na to.

Tak se poděl s názorem, jsem zvědavej.

Odkaz ke komentáři

Jako lzbrikant jsem dostal doporucen ten IronX nebo No Rinse. Lubrikoval jsem Ironem. 

Ja tady resim, co neni videt na dennim svetle a nejakej ko*ot mi udelal na Praze 6 na zadnim narazniku drobnou oderku. ko*ot mel problem vyparkovat v kopci a asi mu to ujelo. A jsem si presne tohle rikal, ze doufam, ze umi pouzivat rucni brzdu nebo ma hold funkci. Ale jine misto nebylo a krouzil jsem jak sup. Zakaznik v aute, tak jsem to tam nakonec postavil. No a stalo se ptesne, ceho jsem se obaval. Urcite to pujde rozlestit, je to malinko, ale jsem nasranej. A jsme u toho, jestli to ma cenu, sypat do toho prachy, kdyz kolem je plno ko*otu, co neumi jezdit.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...