Přejít na obsah

Vag kabel


galaher

Doporučené příspěvky

Zdravim, koupil jsem nový notes s W7-64bit a ne a ne Vag (IHR3040n) rozjet, existuje na toto recept? U starýho notesu baterka nejede (teda vydrží celou minutu a půl) a to je jak všichni víte celkem k ničemu, moc informací u stojícího auta nezjistim ... teď na novým vydrží nějakejch 7 hodin, ale zase nejede program, i přes režim kompatibility se nedaří, natož ovladače, i když ty jsem ještě nezkoušel ... please HELP

64 bitový wokna je neštěstí nefunguje na to skoro nic.

Odkaz ke komentáři

Problém sú nepodpísané ovládače, skúste nabootovať tak, že pred štartom OS podržíte F8, vyberete Disable digital signature enforcement, a skúste nainštalovať driver tak. Avšak takto štartovať Win budete musieť pri každej diagnostike. Ou a ešte toto: za spôsobené škody si môžete sami, robíte to na vlastné riziko.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...

Jo, jo, ovladače se stáhnou samy, port se mi nastavil na COM3 sám, ale program VAG resp. IHR3040 či tak nějak prostě nerozjedu pod W7 a to mě stále trápí ... Chtělo by to VAG na W7 ... zkusim zagůglit, teď fakt potřebuju udělat komplet diagnostiku na autě, včetně měření za jízdy, páč mi blbne zejména studený motor a to jakože hodně nepříjemně, podezření na váhu, ale potřebuju potvrdit ...

Odkaz ke komentáři
matty7 s vistama no problem?

já už si sejvim psal, řikal že mi 100%nezaručí, ale že některým zakazníkum to chodí, jaký máš visty 32 nebo 64 bit?

díky

 

Ahoj pane,jj 32bit.Visty a Vag-Com 304 a Motordiag a kabel KKL-USB vše chodí bez problému.Jinak jsem si pořídil nový NTB s W7 64bit.(bohužel,64bit,už byly z výroby instalovaný) a jak už se tady psalo a i jinde si bohužel s tímto kablíkem a programem(304) neškrtnu :-( Zkoušel jsem Vag 4.09 CZ,který se v poho i bez správce spustil,a ovladač kablíkul KKL se i bez problému nainstaloval :-) ale když chcu potvrdit port,tak mě to nepustí,takže jedině,že by musel být HEX kabel ?

 

a s 64bit.jsem ani nenainstaloval Etku,kdy pod 32bit vše oki

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

To jsem taky měl, protože mi na starém notesu odešla baterka, proto musela sloužit prodlužka, jenže spoutu informací dostaneš z auta zvlášť u dieslu během jízdy (např. 3.rychlostní stupeň cca 3000 otáček :palec: ) a tak dlouhou prodlužku nemám, bohužel ... ale VirtualBox můj problém vyřešil, doporučuju ...

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

takze ja som mal na notase win 7 ultimate 64 a chcel som virtualizaciu aby mi isiel vag com 304 cz najprv si vsak skontrolujte ci vas pc respektive procesor v biose podporuje virtualizacie ak ano zapnite a pohode secko pojde nainstalovat aj virtual pc aj virtual xp mode. Ja som to vyriesil tak ze som nainstaloval win 7 ultimate 32 bit a nie je ziadny problem secko slape ako ma iba to ma sere ze v 32 bit windowsw nenacita celu ramku cize moj pripad je taky ze mam 4 GB a nacita len 3,5 a le to sa da vydrzat PS: moj pc nepodporuje virtualizaciu preto som daval win 7 32 bit.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Jaké používáte funkční programy na ten kkl obd2 kabel? Mě jede jen VAG 3,4 a ostatní programy jako je třeba diagnose42,pcmscan,scantool mi píšou že není otevřený port com 1 přičemž kabel mám nastavený na com 1...a též jaký používáte vag commander? mě totiž nefunguje ikdyž tam mám v souboru tester.ini nastavený com1..díky za rady,tipy,triky :-)

Odkaz ke komentáři
  • o 9 měsíců později...

Přidám svoji zkušenost mechanickou - koupil jsem kabel ještě když jsem měl Feldu a fungoval. Podle parametrů by měl fungovat i na Octu. ALE ZJISTIL JSEM, ŽE MI NEJDE NASADIT ZÁSTRČKA DO ZÁSUVKY NA OCTĚ! Při bližším zkoumání a porovnání s kabelem kamoše (jeho zástrčka jde do mé zásuvky v poho) se jeví, že moje piny jsou nějaké silnější.

 

Tak to jen pro zajímavost, co se může mechanicky vyvrbit při koupi na dálku bez odzkoušení...

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Ahoj, nedořešil to někdo? Mám taky 1,4 TSI 2013 Liftback a takovou nestabilitiu jsem u žádného auta nezažil 😞 okresky jsou v pohodě ale jak člověk zajede na dálnici nebo jede rychleji, tak je auto šíleně nestabilní, stačí aby trochu foukl vítr a autem mě to hodí do strany.. Kola nafoukané dle doporučení výrobce, geometrie OK.. Neměnil někdo třeba převodku řízení ?
    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
×
×
  • Vytvořit...