Přejít na obsah

Brzdové třmeny - repas


Gorky5

Doporučené příspěvky

My tě taky chápeme.Kde se dají sehnat repasované nevím,ale sou to BRZDY,tak opravdu jedině NOVÉ.Když koupíš repas,ušetříš cca.h...o,a jak píše Konny za dva roky to budeš měnit znovu!A jestli máš třmen sundaný bez kapaliny,musí jít lehonce ten píst zatočit.Jestli nejde,tak ho celý vytoč ven a uvidíš co je spatně.A jestli ho máš na autě,otevřít nádobku s kapalinou nasadit přípravek "tomu určený" a musí to jít zatočit.Jestli teda už nejsi na konci.

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Zdravím, nechtěl jsem zakládat nové téma a tohle mi nejvíc k tomu sedělo.
Na podkově viz obrázek, jsou čepy a ten čep, když se zmáčkne, tak sám vyjede. Je tam nějaká pružinka???

Protože jsem měl na zadních brzdách po jednom čepu úplně zatuhlý, že se nehnuly, tak jsem je rozhejbal, ale při vytažení a úplném zastrčení zpět se nevrací. Tak právě jestli tam nepatří nějaká ta pružinka, případně kdyby jo, tak by bylo super, kdyby někdo věděl pod jakým názvem, nebo číslem to dohledat na dílech (případně pokud by to bylo jinak, tak je to na O1RS)

podkova.jpg

Odkaz ke komentáři
před 56 minutami, Majkl_ napsal:

Musis to poradne vycistit a dat cep ponorit do vaazrliny at to chodi. A ty pruchodku zkontrolovat jestli sedi a nejsou dirave, jinak se ti dovnitr zanese bordel a zase zatuhne 🙂

Zadna pruzinka ani nic jineho tam neni 🙂

Vycisti poradne i tu diru, kde se cep strka 😄

ok, moc díky za radu 😉

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...