Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Dobry den chci se optat jak je reseno vyfukove vedeni presneji reseno za katalyzatorem mam lehke poezreni ze se nekdo snazil oddelat kat. protoze lambda byla urvana jedna se o octavii 1 1.6 75Kw 2009 Tour v sobotu vecer jsem zaparkoval vse v poradku nedele jsem nikam nejel a v pondeli vecer rally zavodak hadra nikde jsem ani nazehucel aby se urvala sonda moc diky kdyz tak za informace pokud by mohl nekdo poslat nejakou fotku at vim jak to tam je resene nikde na netu to nemuzu najit 

138838856_926603348079701_7151756376344064743_n.jpg

139330191_240524524405272_7966852185132016865_n.jpg

Odkaz ke komentáři

diky za potvrzeni moji domnenky nejakym zpusobem jsem to dal dohromady zitra bych vam poslal odkaz na sondu jestli je ta spravna tu spojovaci sponu jsem bohuzel sehnal na rychlo mensi ale nejak jsem ji napasoval a prijde mi ze by v te casti nez se zahreje lehce profukovaly splodiny takze budu muset sehnat spravne rozmery pokud nebude lepsi to zavarit a nechat tam tu spojku kdyli tomu zavareni moc diky za informace co si budem povidat proste oveckin nejakym zpusobem prirostl k srdci tak se clovek boji co a jak 😄

 

Odkaz ke komentáři

Koupit správný průměr spony a jednoduše spojit. Budou tam sice 2 spony za sebou, ale to nevadí. Pro ty, co nemají Octavia 1, tak první spona je právě za katem a pak navazuje 2 a 3 díl výfuku, pokud je to tovární, tak jeden kus, který se při výměně rozřízne a dá spona. Zrovna před Vánoci jsem to řešil, protože jsem na švagrově "nové" Octávce měnil výfuk za výfuk, co měl na staré - tam byl pár měsíců starý originální originál, takže bylo škoda ho tam nechat. 

Za toto kradení katů bych fakt sekal ruce. Měl jsi neskutečnou kliku, byť zničenou sondu … . Například u Citroenů 1,6 je ten kat přímo v motorovém prostoru  hned za parohama, tak tam ta krádež nehrozí

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
    • Zdravím, začala mi skákat závada airbagů, na diagnostice to píše tyto chyby viz. foto. Mate s tím někdo zkušenost? Diky za rady… 
×
×
  • Vytvořit...