Jump to content

Maxidot


Guest Mr.Cement

Recommended Posts

Pořád to neznamená, že máš maxidot... když otevřeš dveře, zobrazí se ti auto? Narozdíl od preFL aut, se už nevyskytuje ten půl displej, ale multifunkční ukazatel nahrazující ten displejík. Kamarád má předFL RS a maxe to v životě nevidělo. nejlíp sem hoď fotku z auta, pokud nemáš diagnostiku.

Záleží na výbavě, já mám maxidot i v předFace od výroby.

Link to comment
  • 2 weeks later...

V pohodě...tam není vůbec žádný problém. Sežeň budíky 1Z0 920 843D(ty musím upravit aby uměly teplotu oleje a digitální rychlost velkým písmem) nebo lépe 1Z0 920 843G(ty už to umí).

 

A pokud to nepotřebuješ a nemáš v plánu ani FL radia a nějakou novou HF sadu, tak ti můžu nabídnou předFL maxe z ročníku 2008, takže už má kontrolku tempomatu;)

Edited by ka_r_los
Link to comment
  • 2 weeks later...

Zdravím pánové.

Chci se zeptat.Koupil jsem starší octu 1,2TSI r.v 5/2010 bez maxíka. Nemám ani palubní počítač ale to se prý vymění jen páčka stěračů,dokoduje a hotovo. Ale chtěl bych maxe a proto se ptám. Asi je podmínkou mít MF volant nový nebo i použitý budík? Potom překodovat vasem asi pouze online? Četl jsem i že se dá vyrušit immo a pak už nemusím kodovat online? Jiné zabezpečení vozu mám takže to ani nevadí když budu bez imma. Děkuji.

Ostrava a okolí.

Link to comment

pokud máš páčku palubního počítače nemusíš mít volant => levnější cesta.

 

Budíky lze přizpůsobit i starší, ale u Ostravy nikoho neznám.

 

Pokud by sis naplánoval výlet do Prahy, tak Rolbař, případně jižní Čechy Ferda.

Link to comment

Páčku taky nemám ale jak jsem již zjišťoval tak není problém ji vyměnit. Ono tam původně nebylo vůbec nic. Podvolantovka už měněna kvůli tempomatu a dodával jsem dokonce i optiku taková ta malá kostička pod volantem. Takže by měla stačit jen výměna té páčky a nakodovat.

A co s tím maxem? Dá se tohle řešit i offline s vyřazením toho imma?

Dělám v servisu a s nějakým kodovanim zkušenosti jsou ale tohle jsem v životě nedělal jen kdysi v bývalém servisu přes VAS online.Ted už přístup k tomu nemám.

Link to comment

http://www.skodateile.cz/index.php?pg=products&menu=%C5%A0koda|Octavia%20II%28A5%29%20facelift|Panely%20p%C5%99%C3%ADstroj%C5%AF

 

Pokud je mají kluci nové, tak s nima můžeš rovnou na online, což budeš mít v podstatě levnější.

 

Nikdo z kluků ti to počítám neudělá pod 2 tisíce + cesta, takže asi tak...

 

Tím nezavrhuju dodělávky offline, sám to tak mám, ale když není jiná možnost...

Link to comment

Zdravím pánové.

Chci se zeptat.Koupil jsem starší octu 1,2TSI r.v 5/2010 bez maxíka. Nemám ani palubní počítač ale to se prý vymění jen páčka stěračů,dokoduje a hotovo. Ale chtěl bych maxe a proto se ptám. Asi je podmínkou mít MF volant nový nebo i použitý budík? Potom překodovat vasem asi pouze online? Četl jsem i že se dá vyrušit immo a pak už nemusím kodovat online? Jiné zabezpečení vozu mám takže to ani nevadí když budu bez imma. Děkuji.

Ostrava a okolí.

Napis h2oenergy by to mozna zvladnul a ma v OV servis.

 

Ostrava http://www.toyopneu.cz/cs/montaze.html

 

http://forum.octaviaclub.cz/index.php?showuser=16845

 

 

Poptej se i Cosbyho

Edited by maros
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
  • Příspěvky

    • Pokud je u octavia 1 špatná geometrie na zadní nápravě, tak pomůže jen výměna za novou.  Štelovat se dá tuším jen u 4x4 😉 
    • Sice práce kopec, ale ten výsledek bude stát za to 😉👍 
    • Kedže maju elektriku tak treba dotiahnúť káble a aby sa dobre robilo tak som rozobral čo šlo 😄 že si rovno konečne vytepujem koberec podľa mojich predstáv. a keď som to videl ako som to oholil tak som si rovno skomplikoval život a navštivil ahifi stránku a objednal odhlučnenie na podlahu 😄 tiež som objednal čierny sprej na koberce a nastriekam koberec aby vyzeral opäť jednofarebne. Po tých rokoch aj po vytepovaní je na miestach stále flakatý. 
×
×
  • Create New...