Přejít na obsah

Modrá O II Combi 1.9 TDI PD BKC MR06


Doporučené příspěvky

Tak rámeček už je taky na místě. Docela mě překvapila jeho cena ve škoda servisu :o Nehraje to až takovou roli ale na aukru sem viděl použitej podstatně dražší :o S otlakem už sem díky mischicka taky smířenej ;) Jen sem si před rokem při koupi O II myslel že koupím auto tak jak je a budu jezdit ale když tu prolejzám vaše vlákna tak jsem zjistil že je to hnusně nakažlivý a já blb slíbil ženě že letos po vyrovnání daní (už vím že bude dobrý) vrazím nějaký kačky do bydlení a přitom to tu máme tak krásný :) To foto dávám proto aby mischicka viděl jak krásně ten otlak mizí, nejhorší prej jsou první čtyři roky ;)

post-3471-1299862420_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Jsem vloni potkal člověka, co měl ještě walkmana (to slovo mi nejde ani říct ani napsat, vždycky když o tom mluvím, říkám discmana:-)

 

K tomu jednu 90 minutovou nahranou Sony, 4 vysloužilé nabíjecí baterie a takhle vyrážel na kolo. V praxi to vypadalo tak, že po 4 kilometrech zastavoval na otočení kazety, za další dva na výměnu baterek a na desátém kilometru už neměl ani šťávu ani co poslouchat. Jo ještě měl upadlá dvířka u toho walkmana a neměl nabíječku na ty baterky, takže to bylo celkově velmi vtipné :)

 

Ale to jsem odbočil a samozřejmě Tě nechtěl přirovnávat k tomuhle individu, naopak docela chápu, že nemáš potřebu řešit muziku v autě - já sám mám měnič na 6 CD, HDD na 30 GB, slot na paměťové karty a nejradši s Kačkou v autě posloucháme Radiožurnál a diskutujeme o tom co zrovna říkají :-)

Odkaz ke komentáři

Já mám téměř stále puštěnou stanici RádioBeat, jejich styl je i můj a když chci někam jinam tak prostě přepnu. Na tohle my Melody na kazety bohatě stačí, hraje mi to pěkně čistě a jedinej problém sem zatím měl s jedním drátkem k repráku kerej sem si vyřešil sám a navíc jsou k tomuhle rádiu dva neocenitelný bonusy, máš o jedno odkládací místo navíc a nenajdeš kvůli němu cihlou rozflákaný přední okno ;)

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

Tak po kompletní výměně spojky, plánovaným nákupu zimních pneu, investice do rodiny a pár porcelánovejch zubů do mojí huby :palec: musím odložit letošní rok na příští. Tak akorát vyměním palivovej filtr, tlumiče a snad nechám zmizet chrom z rámečku přední masky :lool:

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • o 4 týdny později...

Tak s tím čidlem to tenkrát nebylo, jak už mívám smůlu, tak jednoduchý. Bylo dodrbaný od kroužku ke snímání otáček kterej je na náboji kola s ložiskem takže náboj taky vyměnit, ten kroužek byl pěkně roztřepenej. Náboj sem objednal u Jeldy na cc tak snad vydrží, hned druhej den ho měl o dvě stovky zdraženej tak to s tou smůlou asi nebude zas tak horký :D Teď sem jel z práce a odešla mi žárovka v levým potkávacím tak se hodila teorie načtená z fóra, za pár minut hotovo i s namazáním těsnění zátky světla, začal sem při tom přemejšlet o lepších žárovkách :(

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...
Neboj, během let to trošku zmizí, když si vzpomenu, vyfotím Ti v dubnu jak to vypadá u mě, ať víš na co se těšit :-)

Asi sis nevzpoměl ale já taky ne :D až dneska když sem jel do práce, tak sem na to koukl a člověče zase ve mě ožila naděje že to zmizí úplně :D Až si znova vzpomenu tak vyfotím, teď to vypadá opravdu jako by to mělo časem zmizet, byl jsem a stále jsem střízliv :blink:

Edit: Tak už sem si vzpoměl :( 1. Foto je z března a 2. foceno dnes na makro. Je mi jasný že mi řekneš že už to takhle zůstane :D

post-3471-1310134425_thumb.jpg post-3471-1310128647_thumb.jpg

Upraveno uživatelem šulda
Odkaz ke komentáři
Asi sis nevzpoměl ale já taky ne :D až dneska když sem jel do práce, tak sem na to koukl a člověče zase ve mě ožila naděje že to zmizí úplně :lol: Až si znova vzpomenu tak vyfotím, teď to vypadá opravdu jako by to mělo časem zmizet, byl jsem a stále jsem střízliv :D

Edit: Tak už sem si vzpoměl :huh: 1. Foto je z března a 2. foceno dnes na makro. Je mi jasný že mi řekneš že už to takhle zůstane :)

Ne, řeknu Ti, že jsem vážně zapomněl :D Takže září to jistí, ale co si tak matně vzpomínám, tak už to skoro není vidět, nebo aspoň o dovolené mě to nedráždilo :-D

Odkaz ke komentáři

Pohárky do sebe leju, zrcátka zůstanou černý a dojezd už po korekci maxíku nevylepším :) Než sem šel do tý černý masky tak sem drobet váhal protože sem to k týhle modrý nikde na O II neviděl ale teď už sem v klidu, ta černá k tomu podle mě pasuje. Ještě plaketku na řadičce a budu v klidu spát :)

Odkaz ke komentáři

Já to s tím chromem taky nemám až tak natvrdo jak píšu, ale na mým autě ho mít nemusím. Tohle je spíš jen taková zkouška a můžu říct že mi tam ta černá opravdu pasuje a časem to zřejmě nahradí fólie (i na zrcátka) kterou už sem měl v plánu na letošek ale nějak se to proti mě letos postavilo i s přírodou :lol:

Odkaz ke komentáři

Takže předchozí lakování masky dělal "lakýra" narychlo na chrom protože sem chtěl vidět jak to bude vypadat a bylo jasný že to tam dlouho nevydrží (po pěti dnech a cca. 300km se to loupalo). Zahrál sem si na chemika a sundal chrom, na plast sem stříkl základ na plasty, plnič, vybrousil a černou Eben (+ nový znak), to už doufám vydrží dýl :) Můžete porovnat finální podobu :)

post-3471-1311845585_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Tak Rapid neprošel na STK. Uvolněná spona před středním dílem výfuku. Je to ještě originál, takže budu muset vyměnit, jinak obal na zadním dílu výfuku je první vrstva již hodně zničená, tak budu muset odstávající přebytky odřezat abych byl minimálně dva roky pojízdný. průměr objímky na trubku před střední díl výfuku náhodou nevíte ? dělají se dva typy. @Lancelot, četl jsem tvůj příspěvek, že jsi také řešil zadní díl výfuku, někdy 202x. Již jsi měnil ? Nesvítí nám jedna dioda ve třetím brzdovém světle- řešil jste někdo opravu ? je to za zadním sklem a mám takové tušení, že se jedná o led.
    • Ahoj, nedořešil to někdo? Mám taky 1,4 TSI 2013 Liftback a takovou nestabilitiu jsem u žádného auta nezažil 😞 okresky jsou v pohodě ale jak člověk zajede na dálnici nebo jede rychleji, tak je auto šíleně nestabilní, stačí aby trochu foukl vítr a autem mě to hodí do strany.. Kola nafoukané dle doporučení výrobce, geometrie OK.. Neměnil někdo třeba převodku řízení ?
    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
×
×
  • Vytvořit...