Přejít na obsah

Moje slečna v černém....


najmis

Doporučené příspěvky

Me origo baterka vydrzela 3 dny s nezavislým topením, okamzite jsem objednaval 85ah 800A, je to trosku zrout, a pokud je v aute vice el. serepeticek, tak to hned odskace....taky doporucuju a budes mit klidek. Jinak ve fabii to musi hrat jak svina, kdyz velkou octavku to v minus 22 za 20 minut vytopilo na 22 stupnu a motor na cca 70 :D

Odkaz ke komentáři

Noo uvidime snad se bude drzet..A jak jsi ji tam nacpal..?Nemusel jsi zrusit kastlik?Do toho by se me moc nechtelo proze je timkastlikemdobre chranena proti mrazu.Ja koukal na vartu ultra sice jen 70A ale startovaci 850!! a je jen o kousek vetsi nez orig. 74ka.Pokud ta moje silver nebude stihat pujdu asi do ty ultra.

Odkaz ke komentáři

Tak topení si dělá co chce i při nabité baterce a tak že změřím kolik je na kabelu přímo na svorkovnici do topení..No a co sem nenašel..v konektoru je napul uhnilej pin!!!!! :D Naštěstí pin(samec) na topení je o.k.Tak vytáhnu svazek nahoru abych se k tomu pořádně dostal a musím vyměnit pin.

Odkaz ke komentáři

v transporteru jsme měl dodělávaný podobně jako ty a maximální čas spuštění byl 60 minut, ten se objevil na ovládání, nedával jsem druhou baterku, jel jsem na jednu a nikdy problém s vybitím nebyl, ventilátory byly spuštěny na dvojku a to oba (měl jsem dvě topení, klasika přední a přídavné pro zadní sedadla), ale bylo to eberspacher

Odkaz ke komentáři

Dakie:Nj to je jak na schvál..jednou se nepodíváš na konektor a zrovna ta svina je v háji...

jar_da:Trandák měl trochu silnější baterku ne.. :P

 

Včera jsem teda musel sundat celej držák topení abych se dostal k tomu konektoru pak vytáhnout svzek a vyměnit celej konektor,protože ten pin nešel vypíchnout ani za boha.

Pak jsem dělal svazek k hodinkám a jejich instalaci v interiéru a napíchnutí kablíku diagnostiky webasta na šedej kabel orig. zásuvky v autě.

post-539-1293092101_thumb.jpg

post-539-1293092304_thumb.jpg

post-539-1293092312_thumb.jpg

post-539-1293092344_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Dakie:Nj to je jak na schvál..jednou se nepodíváš na konektor a zrovna ta svina je v háji...

jar_da:Trandák měl trochu silnější baterku ne.. :palec:

 

jasně, ale taky víc válců a větší objem, tak o 2,5 litrů oleje navíc v motoru a dvě topení, prostě si myslím, že hoďku to na baterku vydrží tak aby jsi ještě v klidu nastartoval :lool:

 

hodinky dej do šuplete pod rádio :smich:

ten konektor je hezky zarostlej :)

 

anebo do kastlíku u spolujezdce

Upraveno uživatelem jar_da
Odkaz ke komentáři

Hodinky se hoděj..jen nám nechtěj spínat..zítra se vymění relé a mělo by to chodit.Když je jen tak vložím do šuplíku tak jeho využití je nula..a do schránky nevím jestli mě dá kabeláž.Až budou makat tak se uvidí kde nakonec budou..Už mě ty drátky serou..nemám rád elektriku.

Odkaz ke komentáři

Tak relé vyměněno a dneska jsem konečně přišel na to jak nastavit hodinky aby topení sepnulo... :palec: Jejich návod je opravdu propracovanej.. :D

Topení maká parádně a motor se zajízdy se zapnutým topením ohřeje po cca 4,5km na 90C a to při -15C :lool: Prostě paráda!

 

Edit:druhá varianta umístění...už je to lepší kucíí...? :palec:

post-539-1293473633_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Je to spíš zlobivka než fajnovka..I po tom co jsem opravil ten zarostlej konektor k topení občas nechytlo a tak znovu na diagnostiku a opět problém s napětím(nízké) při pátrání se zjistilo že na baterce je napětí o.k. ale všude po autě o 2V mín. :) Včera jsem při procházení a kontrole kabelu narazil na 1 kabel,kterej je vyhřátej(byla povolená matka)tak jsem ten konec propájel aby to mělo 100% kontakt a na druhém kabelu byla přepálená 40A pojistka.Dnes koupena za 58Kč :smich: nová.

Nevíte někdo co napájí ten 2. červenej kabel z leva..?

post-539-1295521795_thumb.jpg

post-539-1295521803_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...