Přejít na obsah

Octavia TDi


Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...

Mám tady16-ti palcové kola z Oktavky LaK. Je to celá sada 5 kol! Všechna kola jsou v perfektním stavu!!!(na jednom je menší rýha) Neopravované,původní lak!

 

Kola jsou obutá na 205-55-16

1 alu - Nové, nikdy nepoužité (tudíž nová guma z výroby ještě - Dunlop SP Sport xxxx)

2 alu - na Michelin Pilot HX MXM - cca 5,5 mm

2 alu - na Bridgestone Turanza 300ER - cca 4-5 mm

 

kvalitní gumy min. na jednu celou sezonu!

 

Cenová představa 10.500 vzhledem ke stavu a gumam. Pouze osobní převzetí +možná dohoda

 

foto zašlu

Odkaz ke komentáři
Tak tady přidam fotku co jsem vyhral teda octavia v soutěži,, podzimní fotka'' .

 

Velke díky patři ZABIAKOVI že udělal takovou soutěž a jeho www.skodaoctavia.cz a www.vinprotect.cz Děkujeme jen tak dál :)

 

prvni:foto cena

druhe: vyherní podzimní fotka

 

Blahopreju :D :lool:

Odkaz ke komentáři
Ahoj Libore, píšeš, že jsi byl zklamanej z něčeho při vyzvedávání auta - můžu vědět proč? co nebylo podle tvých představ? Neuvažuješ o snížení na jaro?

 

Mišel: no byl jsem zklamanej z toho že třeba už nebyly svetílka v tapecu dveři byly tam jen odrazky, a druha věc je ruční oteviraní nadrže :smich: na to jsem po sleze zjistil ze to davaly do octavii 8/2009 potom vsechno ručni otviraní nadrže, ale všechno se dá dodělat to je dobře :smich:

Odkaz ke komentáři

Popravde ja nad nima premyslim celou dobu a Rubi uz taky a od souseda bych je mel za slusne prenize takze se uvidi. Ted uz mam skoro vse na dodelani interieru a tak prijde na radu exterier. Vic info najdes v jejim vlakne :rolleyes:

Upraveno uživatelem Kube
Odkaz ke komentáři

Tak Octu jsem trošku více včera projel :lol: od 21 hodin směr Ostrava->Třinec->Ostrava->Praha->Ostrava příjezd dneska 7:30 najeto 865km cesty byly super až na některe chuje co neumí vypinat dalkače :lool: v protisměru... jinak spotřeba 5.6-5.7 při 120km/h + ...... jak kdy bylo šlapnout (ale cche to Tempomat :) )

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...