Přejít na obsah

Octavia TDi


Doporučené příspěvky

Já jsem v tom za bůra,ale víš jak.Jen proto,že se nějakej vocas musel podepsat klíčema.V tu chvíli,když jsem na to přišel,tak bych to ho.ado snad rošlapal.Je to pryč a začíná jaro.Teď už se těším až schodim zimáky,pošlu to k zemi a budu se zbytek roku modlit,abych to někde ze spoda neurval. :) Je to pořád dokola.Ještě jednou držim palce,ať ti to všechno dopadne ok.PS: Doufám,že se někde potkáme a pokecáme.

Odkaz ke komentáři
Já jsem v tom za bůra,ale víš jak.Jen proto,že se nějakej vocas musel podepsat klíčema.V tu chvíli,když jsem na to přišel,tak bych to ho.ado snad rošlapal.Je to pryč a začíná jaro.Teď už se těším až schodim zimáky,pošlu to k zemi a budu se zbytek roku modlit,abych to někde ze spoda neurval. :( Je to pořád dokola.Ještě jednou držim palce,ať ti to všechno dopadne ok.PS: Doufám,že se někde potkáme a pokecáme.

 

S těma lidma to je o hubu, vždycky se vyberou pěkne auto na ktere nemaji a poškrabou nebo nějak poškodi vim 2 dny doma auto ze salonu a poškrabane naštesti to šlo rozleštit :) , hehhehe jaro se nam bliži :) to se teši asi každy a ty obzvlašt ta barva na tvojem aute moc sekne ted jak to das zase dolu a nahodis kolecka, tak fakt jen radost jezdit anic netrefit :P, co mas za snizeni ?, A neboj jestly pojedešna Rozkoš tak se tam potkame :D a diky mo že držis palce, potom tady hodim cenovku......

Odkaz ke komentáři

Tak konecne jsem dorazil domu a davam fotky nasich rodiných octavii :lol: na dvore jsem nezastihl starsiho bratranka z RSkou tak aspon dole i s druhou sestrenici jsem jich zastihl oba :smich: jinak pristy rok pribude pro mladsiho bratranka RSko 96kW co to bude ???? kdyz to je RS 96kW ??? :D

Upraveno uživatelem libor.kratas
Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...