Přejít na obsah

Octavia TDi


Doporučené příspěvky

hahaaaa, fuuuuj :)

 

edit: davejte mensi ty fotky, v tomhle rozliseni je to zbytecne veliky, pak to na serveru zabira misto :( budeme platit vysoky poplatky :lool:

Upraveno uživatelem houmik
Odkaz ke komentáři
no chlape podle mne AVANTGARDA a este bych ich dal do cerna jak mam ja, vypada to lepsi nejsu ty kola tak vyzorovo male. ;) :) ale to uz je na tebe.

 

majinku viděl jsem to u tebe vypada to luxusně v černe barvě ale u nas by mi to na autě nevydrželo bez ztahovaček pubertaci chodi a berou o 106 i když jím to nejak moc nezabrani ale aspon 4 stahovačky na jednom kole zbrzi tak se na to vykašlou, a berou z ostatnich bez ztahovaček, a kdybych měl černy puklice tak by stahovačky bylo vidět jinak se mi to líbí jak to maš :lol:

 

MfM: z fabie se mi nelibi ani jedna puklice spiše alu kola :o

 

MiR,Konny: Děkuji :)

 

Houmik: pokud pujdou časem brzdy 288 tak nic jineho mi nezbyde než 16 :P

Odkaz ke komentáři
majinku viděl jsem to u tebe vypada to luxusně v černe barvě ale u nas by mi to na autě nevydrželo bez ztahovaček pubertaci chodi a berou o 106 i když jím to nejak moc nezabrani ale aspon 4 stahovačky na jednom kole zbrzi tak se na to vykašlou, a berou z ostatnich bez ztahovaček, a kdybych měl černy puklice tak by stahovačky bylo vidět jinak se mi to líbí jak to maš :lol:

 

MfM: z fabie se mi nelibi ani jedna puklice spiše alu kola :)

 

MiR,Konny: Děkuji :)

 

Houmik: pokud pujdou časem brzdy 288 tak nic jineho mi nezbyde než 16 :P

Stahovačky se dělají i barevné,černou mají taky ;)

Odkaz ke komentáři
nevym ale mne z Fabie I poklice 15" jsou krasne. Take z Roomsteru ve verzy SportStyle. Nadhera.

 

Ale ktere koliv tam das krome tech co jsi dal do hlasovani tak budou OK, s prominutim, vybral jsi ty neskaredejsi mozne - jenom muj nazor.

 

MfM: no jo každy ma svuj názor neberu ti ho, a jine puklice doma nemam bohužel

 

zivocich,majinek: no že bych se pustil do barveni puklic? :P

 

pentadius: hod foto :lol: prosim

Odkaz ke komentáři

no ja byt tebu tak to skusim zalep si ty stredy paskou a nastrikaj to zakladovku aj matnu cernu a potom na to lakem este priehladnym nech sa to neolupuje od kamenku a spiny... bude to krasne leskle... mna to vyslo ty 2 spreje asi 300 KC :)

 

no ja byt tebu tak to skusim zalep si ty stredy paskou a nastrikaj to zakladovku aj matnu cernu a potom na to lakem este priehladnym nech sa to neolupuje od kamenku a spiny... bude to krasne leskle... mna to vyslo ty 2 spreje asi 300 KC :)

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...