Přejít na obsah

Zelený polo off road


Doporučené příspěvky

Tak po včerejším odpoledním úsilí a za velké pomoci Košína se podařilo namontit nové Bilsteiny B6. Dane ještě jednou díky moc za pomoc! :palec: Pravá přední strana sice trošku vzdorovala, ale podařilo se. Dalo se nižší uložení z VW G4 a předek je zatím o 1cm níže než byl. To si asi ještě trošku sedne. Hned jsme to jeli projet a jsem moc spokojený, jasně že to oproti klasice ještě trochu přitvrdilo, ale v zatáčkách a při zatížení to nádherně přituhne a drží. Je to právě to co jsem chtěl. Doužám, že vydrží víc než moje poslední české Ateso tlumiče.

post-502-0-27637900-1463112018_thumb.jpg

post-502-0-09195400-1463112024_thumb.jpg

post-502-0-05788200-1463112030_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Tak to víš, když už sportovní podvozek, tak se vším všudy. :) Neboj Deko, nevyleze. Pojistili jsme to ještě podložkami vyrobenými z původních misek. Jinak dneska jsem auto ještě srovnal vyhozením podložek pod zadními péry - viz foto před a po. Nyní mám vepředu od země po lem blatníku 65,5cm a zadek 66cm. Jinak jízda je suprovní :wub: !!!

Zítra ještě seřídím táhla řazení a zkontroluju kulisu, protože mi tam něco zvoní a to nesnesu !

 

 

post-502-0-20934800-1463253440_thumb.jpg

post-502-0-72973800-1463253450_thumb.jpg

post-502-0-14544000-1463253460_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Včera trošku laborování se seřízením táhel řazení. Bohužel ta zajišťovací páčka se mi nepodařila úplně otočit jen asi o 45°, dál to nešlo. Tak jsem s táhly jen trošku pohýbal a ejhle - zvonění ustalo a zdá se mi to přesnější ! Netuší někdo jak tu páčku rozhýbat? Zkoušel jsem uvolňovač zatuhlých spojů ve spreji, ale tím to asi nebude. Jinak zde je ještě fotka tě horního misek na sobě.

post-502-0-58387500-1463370814_thumb.jpg

post-502-0-91185100-1463370818_thumb.jpg

post-502-0-82519400-1463370823_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

pisal som to aj u seba, ze ja som radsej isiel dielmi na to urcenymi aj dokonca s TUV,cize aspon u nas si vies toto znizenie aj dat zapisat do TP :palec:

 

Ja som bral len tie misky,,ale da sa kupit aj znizene to ulozenie,,, je to ale jasneze drahsie riesenie, ale aspon bezproblemove:

 

Miskami som siel dole tak 1,5cm...s tymi znizenymi ulozeniami vies ist este nizsie.

 

http://www.supersport.de/produktuebersicht-darstellung-artikelkategorie-warengruppe-de-1-87.html

 

.. Povodne som chcel ist do toho riesenia,co si zrobil ty, ale tak ako Deko pisal jeho skusenost, hned som zavrhol tu moznost davnejsie. Neviem, ci to spominal Deko,ci niekto iny, ale radsej som posluchol :palec:

 

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Tak na geometrii nezjistí vůli v čepech nebo tyčkách řízení...  Možná by bylo lepší zajet do jiného servisu, kde ví co dělají. Odhalit vůle v řízení a celkově na částech nápravy by měl být základ! 
    • To mne bohužel nenapadlo.. tipoval sem to na ty čepy jelikož sem to auto nedávno kupoval. Také je mi divné že mechanik na geometrii nic špatného nezjistil, řekl jen že geometrie je ok já sedl do auta a žádná změna..krom té geometrie sem mu předem zmiňoval i tu vůli řízení.. 
    • Ahoj, často je i vůle v tyčkách řízení, tak je dobré měnit s čepy i tyčky. To by měl ale dobrý mechanik zjistit ještě před opravou! 
×
×
  • Vytvořit...