Přejít na obsah

Přestavba na facelift


Guest Atila

Doporučené příspěvky

Aha a mas cisla tech dilu??? napis je tu! A je to na scout urcite??

Ja jsem to nepredelaval na scout zeptat se nekoho kdo to ma no ale ve FL to je brutus ten scaut drzim ti palce pak muis nahodit foto :palec:

 

kurna ted koukam na fotky a podle me to nejsou oni uplne jinac jsou na pred Fl a FL verzi s obrazku stejne a to by v tvem pripade odpovidalo obrazku c.1. ale je nejakej malej jak kdyby jen na vrch blatniku nad kolem a neni protahnutej az dolu k podbehu,byl jses zeptat ve skodovce??

 

A jeste na bazosu jsem narazil ze prodava oba predni blatniky na scout,koukni se zkusism jeste najit ten odkaz na nej jestli je uz neprodal aj komplet narazniky tam nekdo mel predni aj zadni pokud nemas jeste musis hledat :palec:

 

tenhle je jasny i s fotek je to on ale ty predni nevim uz jsem je taky nasel ale nejak se mi nezdaj

 

http://www.e-cat.cz/p-3605326/skoda/octavia-kombi-1z5-11-04/2-0-fsi-4x4-1984ccm-110kw-150hp-11-04/dily-karoserie/plechove-a-plastove-karosarske-dily/blatniky-a-plastova-nadkoli/l-predni-plastovy-lem-blatniku-scout-original.html?cPath=1314088_1960834_1960839_2788163_1987151_1987163

 

 

Tak je to tento na scouta

 

Tak jsou to ony,zadni a predni co jsou na fotce :palec: ve tvem pripade obr 1 :palec:

post-5804-0-58171100-1328455795_thumb.jpg

post-5804-0-60162600-1328456004_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Na těch mých fotkách jsou přímo čísla dílů. Já jsem si dokonce skoro na stopro jistý, že celá sada lemů(6 dílů) pasují na face i předface- není tam žádný rozdíl. Proto mě mate, co to ten obchod (obr. č.2) nabízí. Do škodovky určitě nepůjdu, protože bych dával na každý lem minimálně litr navrch:-D

 

Edit: teď mě napadlo- jestli ono to náhodou není na jiného scouta, než na octávku- roomster, fabia?

Odkaz ke komentáři

Na těch mých fotkách jsou přímo čísla dílů. Já jsem si dokonce skoro na stopro jistý, že celá sada lemů(6 dílů) pasují na face i předface- není tam žádný rozdíl. Proto mě mate, co to ten obchod (obr. č.2) nabízí. Do škodovky určitě nepůjdu, protože bych dával na každý lem minimálně litr navrch:-D

 

Edit: teď mě napadlo- jestli ono to náhodou není na jiného scouta, než na octávku- roomster, fabia?

 

 

Asi jo asi to muze byt i na jineho treba asi roomstra,kazdopadne ty obrazky co jsem ti poslal ja jsou spravne a ten tvuj na obr.1

 

Ve skode bych to taky nekupoval jen jsem chtel aby ses zeptal na cislo dilu bo to co mas na obrazku nevim jestli je primo ze skodovky,koukni se za kolik to maj v autokelly :palec:

 

Na autokelly nevim jestli je to ona tam je sada 4 kusus plastovych lemu blatniku za 563,- chtelo by se nato zeptat neni tam fotka u toho

Odkaz ke komentáři

Jenom mi není jasný proč už se to nestříklo hned když se tam nandaly blatníky.(rozstřiky do dveří a sloupku?)

Jak se to vlastně stříkalo. Nejdřív asi se stříknul blatník kolem dokola po stranách a pak se nandal na kastli, sundaly se dveře a stříklo se to nahoře a dole na šroubech pak ta část co je haubna, špička blatníku jak je úchyt a vnitřky od spoda kola. Jo a musí se asi stříknout ten díl co drží nahoře blatník je tam vidět dírama potom.

strikalo se to potom aby to nebylo poznat preci.. jak to strikal nevim nebyl sem u toho ale je to udelany perfektne.. blatniky striknul zespodu + okraje kam by se nedostal po montazi... ;)

Odkaz ke komentáři

Hojte, řeším předface scouta a narazil jsem na jedněch stránkách na zajímavou věc. Mají tam dva druhy lemů na přední blatníky. Obr. č. 1. a obr. č. 2. oba mají stejný název,ale jiné číslo. Může mi někdo říct, který je na předface? Ať se dívám na fotky předface, nebo face, tak k nim pasuje lem z obrázku č. 1. Lem z obrázku č. 2 si nějak nedovedu zařadit. Poradíte?

 

č.2 je Fabia II Roomster

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Do p*dele tady se to tak nádherně rozjelo a žádný maily o sledování tématu mi nechoděj.

 

Tak už mám doma: FL Scout nárazník - vrakáč - 2700,-

FL blatník L - vrakáč - 1500,-

FL blatník P - vrakáč - 1500,-

FL světlo L nexenon - 1500,-

FL světlo P nexenon - 1500,-

 

Svěla jsou jako nová. Takže super ceny zatím.

Chybí mi tedy ještě: Maska ( tu už jsem našel na netu za 1000)

Zámek masky ( ten budu muset sehnat nový- nevím za kolik je)

Všechny držáky blatníků, nárazníků a světel (asi taky vše nové)

+ nástřik nárazníku a blatníků (toho se bojím nejvíce, pže nárazník se skládá ze dvou dílů a každá jiná barva) - kolik vás vyšla lakovna?

 

A taky nevím to, co řeší "lazaruslong".... jak je to s těmi plastovými lemy blatníků. V etce mají u předfl i fl stejné číslo, ale fl je na konci čísla "A". Tak nevím obávám se, že to bude každý jiný díl....

 

Jo a pane lazaruslong, nechceš se mnou nějak prohandlovat díly? Že bych si kupoval facelift díly, zatímco by si ode mě kupoval předfl díly? :-D

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...
Guest Foxmaldrr

Čau lidi předělal jsem ocII na OCII face RS jen mi ještě chybí zadní nárazník. Sháním informace jestli tam pasuje face nárazník na octavku před face.NEVÍTE díky. Přikládám foto z montáže... Vyšlo mě to asi na 16.000,-

post-17643-0-09320100-1335698883_thumb.jpg

post-17643-0-08722200-1335698912_thumb.jpg

post-17643-0-03178300-1335698944_thumb.jpg

post-17643-0-16102300-1335698964_thumb.jpg

post-17643-0-94609700-1335698991_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 4 týdny později...

Jo je to podle toho, ale jak říkám na 4 autech předem to valilo, navíc když to napíchnem tak to dělá jak na sletu sokolíků, ale samo při rozcvičce jen dolů pak je chcili pauza a nahoru, ale přes kompl, normálně doleva, doprava, k sobě, prostě to valí, zítra budem moudřejší, nebo stejně blbí :D

Odkaz ke komentáři

Nechci nic rikat, ale me to nataci az kdyz jedu tusim 15km/h.

Kdyz stojim, tak jen inicializace pri zapnuti.

Proto jsem se take divil reklame na Skoda auto jak ty deti brusli a rodice jim sviti doprava doleva, podle me blbost pokud nemaji tech 15km/h v RJ.

Ale take se muzu mylit :-) a jde to :-)

Upraveno uživatelem Ladinek
Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Ahoj, nedořešil to někdo? Mám taky 1,4 TSI 2013 Liftback a takovou nestabilitiu jsem u žádného auta nezažil 😞 okresky jsou v pohodě ale jak člověk zajede na dálnici nebo jede rychleji, tak je auto šíleně nestabilní, stačí aby trochu foukl vítr a autem mě to hodí do strany.. Kola nafoukané dle doporučení výrobce, geometrie OK.. Neměnil někdo třeba převodku řízení ?
    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
×
×
  • Vytvořit...