Přejít na obsah

Přestavba na facelift


Guest Atila

Doporučené příspěvky

  • o 2 měsíce později...
  • o 3 týdny později...
  • o 2 měsíce později...

je to výztuha mezi masku a kapotu, která je nanýtovaná ke kapotě a 5 šroubků s podložkama do masky, bez použití tohoto dílu se maska kroutí a při otevření kapoty může dojít k poškození masky....už jsem viděl umělce co to tam nedavaji

 

obrazek zde

 

http://eshop.prondo.cz/index.php?detail=1Z0853480

No já auto koupil právě bez toho a už mě při otvírání kapoty zůstala maska v ruce. Musím dokoupit bez toho je to v pr....

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
  • o 5 týdnů později...

zdravim vsechny prosim vas chapu ze to tu je hodne ale jeste se zeptam mam octavii comby predFL koupil sem si RS zadni naraznik fl pokud sundam starej naraznik ,musim dodelavat nebo kupovat jine drzaky nebo FL naraznik nasadim a vse bude v poradku?predem moc dekuji vsem, procetl sem to tu cele ale nekdo rika nove drzaky pod svetlama ty sou jen u sedana ? boky take jen u sedana ?,komby je stejne jak predFL tak FL??

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Tak Rolbar ma cas az v unoru a MartinRS potrebuje dostat auto do Prahy. Mam OII 2005/9mes a delam z toho facelift. Jednotku AFS mam a svetla vcetne jednotek taky. Jak moc se musi prehazet piny u jednotky AFS? Musim dotahnout nejaky kabely i ke svetlum pokud mam v aute origo xenon? Nebo nekdo z Mlade Boleslavi a okoli co by mi to pomohl zapojit? Diky Petr

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Mam jeden dotaz. Odkud nejlepe dotahnout spinane plus do xenonu FL? Mam mr 2005 origo xenon a predelavam na FL. Jednotku AFS mam. Chci aby bylo funkcni nataceni do zatacky. Jde mi o to jestli tam musi jit proud i pri startovani. Najit spinany plus neni problem. Jen jestli do nej musi jit stava i behem startu mi neni jasny.

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Nebo postupakem..(stromeckem)..:-)

 

Mám OII kombi 2005 a chci vyměnit zadní nárazník.

Koupil jsem z face kombíka nový nastrojený, bude vše pasovat místo původního?

Někdo píše, že by to pasovat mělo, nedalo mi to a volal jsem do servisu kde mi bylo řečeno, že musí být k tomu i nové držáky.

Tak nevím, jsem z toho vedle. Je schopen mi někdo poradit, kdo už výměnu face nárazníku provedl?

 

Díky moc.

 

post-523-0-89550000-1396455358_thumb.jpg

Upraveno uživatelem reinxed
Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...
Guest D.a.n.y.

Zdravim,

 

rozhodl jsem se přestavit Octavii II RS na FL RS.

prosím o radu jak zapojit nové světla (xenony), aby mi fungovalo natáčení, novou jednotku mám, ale potřebuji poradit jaké piny změnit, popřípadě zda musím přivést i nové vodiče a jakým způsobem zapojit LED denní svícení v nárazníku.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...