Přejít na obsah

Cyklistika, bike a vse okolo


Baurak

  

128 hlasů

  1. 1. Tak tedy kolik tedy letos date nebo planujete ?

    • 0-99km
      5
    • 100-499km
      2
    • 500-999km
      10
    • 1000-1499km
      12
    • 1500-1999km
      9
    • 2000-2499km
      5
    • 2500-3499km
      4
    • 3500km a více
      10

  • Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Kluci takže jsem dnes Garmin testoval a velice mě překvapil, rychlost a přehlednost je pecka, malinko mám problém s přidělením snímačů ale to dopiluju,

No jak je zde zmiňováno od kolegů co se týče nábojů kol tak jsem víceméně na konci letošní sezóny poněvadž při dnešním pokusu o navázání spojený s rychlostním snímačem, který mám na předním náboji jsem kolo sice roztočil pro navázaní spojení, ale to křupání a rotace byla hodně špatná, no jsem naštvaný protože mám kolo cca 1 a 1/2 roku a náboj je v háji, tak a co nyní, již jsem hledal nějaké lepší kousky nábojů ale v celku tápu, pokud budu měnit přední náboj tak půjde i zadní ale ? do pevné osy se mi nechce finančně neboť by  to pro mě znamenalo nový rám a přední vidlice, necítím potřebu být na pevné ose, a za profi jezdce se nepovažuji maximálně tak v likvidaci řetězů 🤣

Nechal jsem si od vás již několikrát poradit a vesměs jsem se dostal k věcem které zde doporučujete, pokud bude mít někdo z vás nějakou myšlenku tak sem s ní 😔 

Upraveno uživatelem Radas
Odkaz ke komentáři

Tak jsem zjišťoval co se dalo a nakonec koupím nové ložiska ale nerez, ty původní jsou obyčejné bláto, jezdím převážně lesní a polní cesty a tam je prachu a bahna dostatek na zanešení ložiska a proto nejdu do keramiky protože vím že nerez půjde taky rychle pryč

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Tak na tohle musím reagovat,

při delší jízdě řeším mírné tlaky v sedacím ústrojí, sedlo jsem posunul do předu poněvadž jsem měl tendenci se stále posouvat na sedle i přesto že mám dodržen úhel kolene se středem osy pedálu, 

volal jsem známé, která dělá s modelářskou hlínou a poprosil jí jestli se za ní nemůžu stavit a otisknout si u ní svůj kaďák a přesně si změřit šířku sedloprdele abych mohl popřípadě pořídit jiný rozměr, jestli zde nebude zakopaný pes,

Na tvém sedle budeš king of the roads

Odkaz ke komentáři

S-works Power 143.

https://www.specialized.com/us/en/s-works-power/p/156019?color=230742-156019

 

Vyuzil sem toho, ze mi jednak delali primo na miste "otisk" a pak to jeste merili podle toho, jakym zpusobem sedim na kole, jak slapu... No, resili jsme to tam pekne dlouho. Nainstaloval sem to rano. Jeste si budu muset pohrat s nastavenim sklonu a i trochu vysky sedla, protoze je to jine nez puvodni, ale co uz ted vidim jako pozitivum, tak nemam vubec pocit, ze by me to nejak tlacilo na spodni casti, kde nechci aby me to tlacilo. Nejvic se to asi otestuje v zime na trenazeru, kdy s predchazejicim sedlem me uz po necele hodine mravencilo a citil sem, ze to na to tlaci vic, nez by bylo zdravo... Doufam, ze se tu brzo zlepsi pocasi, at to muzu vyzkouset..

Upraveno uživatelem Mezonek
Odkaz ke komentáři

Ty jo, to vypadá fakt dobře. Já měl dlouhý leta problémy, bylo to částečně i vrozený, skončilo operaci, varikokela, to byly bolesti jako kráva, že jsem přestal na pár let jezdit. Ale to nebylo sedlem, respektive možná částečně. Tohle je ale u Tebe pěkná alchymie, koukám i karbon, to bude posezeníčko 👍🏻🙂

Odkaz ke komentáři

Je dobře že sis nechal udělat otisk, to by člověk nevěřil co vše lze vylepšit, no jsem zvědav na svůj výsledek a snad již bude do nové sezóny po bolesti pokoj, ono to má spojitost s celým zatížením těla ve všech partiích s kterými bojuji celou tuto sezonu, ruce mravenčení, bolest v kolenou, a zadní sedoplacka 😃

kolega co jezdí závody mi doporučil test posedu s celkovou zátěží a vyhodnocením+ případnou úpravou,

Upraveno uživatelem Radas
Odkaz ke komentáři
4 hours ago, krysarr said:

varikokela

To je pekne svinstvo! Tak jeste ze to poresili... A jsem hodne zvedavy. Je fakt, ze 21mm galusky nejsou zrovna pohodlne, ale o to vic to asi bude znat. Zkusil sem dat nove sedlo i na bike - soused daval podobne sedlo pryc z noveho kola, tak jsem si ho pujcil na vyzkouseni. Pokud by to pomohlo vyresit potize, budu jen rad. Pak jeste na silnicce poladit pozici kufru, protoze to taky asi neni uplne idealni a mozna posledni vec, dat nejakou antivibracni vlozku na riditka pod omotavku. Pak uz by to asi melo byt vse v ramci toho, co s tim dokazu udelat...

 

@Radas - to je dobry napad - ono staci par mm tady par mm tam a pocit je uplne jiny...

 

edit: Tak jsem to na chvilku projel a pocit super - i na nafoukanych galuskach to neprenasi rany do zad (i kdyz nerikam, ze je to nejake mekke sedlo) a i kdyz jsem drzel riditka dole, tak jsem nemel pocit, ze by me v dolni partii nekde neco neprijemne tlacilo. Bylo to sice jen na par km a bude chtit to vyzkouset i na nejake delsi vzdalenosti, ale zatim jsem spokojeny.

Upraveno uživatelem Mezonek
Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
    • Zdravím, začala mi skákat závada airbagů, na diagnostice to píše tyto chyby viz. foto. Mate s tím někdo zkušenost? Diky za rady… 
×
×
  • Vytvořit...