Přejít na obsah

Cyklistika, bike a vse okolo


Baurak

  

128 hlasů

  1. 1. Tak tedy kolik tedy letos date nebo planujete ?

    • 0-99km
      5
    • 100-499km
      2
    • 500-999km
      10
    • 1000-1499km
      12
    • 1500-1999km
      9
    • 2000-2499km
      5
    • 2500-3499km
      4
    • 3500km a více
      10

  • Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Ja dal vcera poprve po 14ti letech od urazu 100km svih . Bylo super to ujet, i kdyz to bylo pomaly a kdyz to clovek jede sam a ve vedru a vetru, tak to neni uplne zabava...:-D

Nicmene bud se budu muset naucit jezdit mnohem rychleji, nebo se na to uz vykaslu, ale posledni hodinu me uz me ten krk bolel fakt hodne a i v noci to bylo spatny. Za to mi to nestoji...

Odkaz ke komentáři

Tak nedávej takovou nálož a rozlož si to na více dní, já jezdím pondělí, středa, pátek a někdy sobota nebo neděle po cca 10-15 max 20km v terénu a jsem v poho [emoji6]

Někdy se utrhnu na delší trasu, ale to jsem pak dva dny off

Odesláno z mého RMX3081 pomocí Tapatalk



Odkaz ke komentáři

No, rozlozit si to neni az takovy problem, ale chtel sem si vyzkouset, jestli to ujedu. Driv to totiz byla takova normalni vyjizdkova porce. Ale to jsem jezdil ve skupince. Ted me to uz proste nebavilo. Nema to tu kulturu - nemas s kym pokecat, nekde zastavit na kafe a zakusek, zaspurtovat na ceduli, nebo si naopak za nekym orazit... 

Odkaz ke komentáři

Já minulý týden MTB v Beskydech, ale žádné divočiny (mám HTčko a mizernou techniku, jezdil jsem sám a až v podvečerech po výletech s dětma, takže jsem se nechtěl nikde zrakvit). Ale ty dlouhé kopce (třeba z Dolní Lomné na Kamennou chatu skoro 10 km) je něco co mi na Vysočině chybí 🙂 Včera večer jsem pak už doma na hodinu a kousek vytáhnul silničku a hned tam byl docela v klidu průměr přes 31.

Odkaz ke komentáři

No to jo, zase se muzete ale pri svihu casto vykoupat 😉 No je to na prd, na horaka to neni vonco

Btw jak jsem tu nedavno daval ty zapleteny kola, na predchozi strance, tak mi to nedalo spat a i kdyz jsem si to zakazal, tak jsem se k tomu vratil. No a ony jsou siroky 40mm, takze dobry, neutratim 🙂

Ale narazil jsem na tohle, docela zajimava alternativa: https://www.netbike.cz/mtb-27-5-kola--naboje-dt-swiss-350--rafky-dt-swiss-xm-481/

Odkaz ke komentáři

@RadimCep třeba Kopřivná, tam jsem ještě nebyl

A Jardo to že jezdíš na klasice bez boost tak to se cení, klobouk dolů, kolegové co jezdí boost tak většinou měnili z důvodu, že museli seřizovat brzdy a hazku, s tímto jsem nikdy problém neměl a jezdím klasiku upnutí bez problému, je pravda že jak to máš v ruce tak si poradíš a neřešíš

Upraveno uživatelem Radas
Odkaz ke komentáři

@RadimCep covece aktualne mam vepredu stale Schwalbe Nobby Nic 2,25" a vzadu od jara Maxxis Ardent Race 2,2". Sirku rafku mam ted 30mm a pri defektu to obout je za trest, nikdy jsem nic horsiho nemel. Driv jsem zalepil diru za par minut i s montazi a demontazi, ted u toho klidne nadavam hodinu, ruce dorvany. Nastesti tyhle plaste neco vydrzi.

@Radas diky, ale vis jak, ja to kupoval 2016 v lete a boost jeste nebyl, nebo aspon ne na tomhle kole. A jeste nedavno jsem ani nevedel, ze nejaky boost naby existujou 😄

Odkaz ke komentáři

Jardo ,pláště jezdíš drát nebo skládací (kevlar)
Duše nebo bezduše ?

Jestli skládací (kevlar) jaký máš na to názor, rozdíl ve váze je minimální, ale spíše mě zajímá poddajnost a jízdní vlastnosti,

Na další sezónu mám vyhlédnuté Maxxis Ikon 2,2

Odesláno z mého Radas realme 8 pro pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři

Montpaky pouzivam, bez toho to nejde, ale tyhle rafky, co mam. Jsou zlo. Pichnul jsem to parkrat a vzdy to byl ocistec nandat. Sundat to jde celkem dobre, ale zpatky spatne. A ten Maxxis plast novej, to je uplne zlo, to jsem myslel, ze to rozstipu, a to jsem to menil doma. Nekde v lese to bude radost 🙂 Rukou to ale fakt nejde 🙂 Leda bych byl terminator 🙂

S boostem vtipny 😄

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...