Přejít na obsah

Cyklistika, bike a vse okolo


Baurak

  

128 hlasů

  1. 1. Tak tedy kolik tedy letos date nebo planujete ?

    • 0-99km
      5
    • 100-499km
      2
    • 500-999km
      10
    • 1000-1499km
      12
    • 1500-1999km
      9
    • 2000-2499km
      5
    • 2500-3499km
      4
    • 3500km a více
      10

  • Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Tak vyzkoušeno, spokojenost maximální, je to tuhý jako kráva. Budu si chvíli zvykat 🙂 teď jsem vazil starý kola, rozdíl dohromady 430g, to jsem nečekal. Tabulkově mám kolo 11,9kg, což teda nemám zvážený, ale skoro půl kila by bylo parádní. Dělali mi to v HK, rafkarna.cz

@Mezonek tam by Ti s tou váhou taky mohli pomoct 🙂

Odkaz ke komentáři

Ja jsem nad tim taky premyslel, i kdyz je to investice dvojnasobna, ale asi je to zbytecny, zavod uz asi zadnej nevyhraju (ne, ze bych nekdy neco vyhral 😄 ) a tak to byl takovej rozumnej kompromis a za 15k fakt paradni kola. I to hezky vypada, i kdyz uz to neni tak sladeno s ramem. Centerlock na soucasnym kole mam a za me dobry. A kotouce XT nebo XTR jsou fajn

Oduvodnit? U Tebe bude uplne stacit vaha 🙂 A magicky straightpull

Odkaz ke komentáři

A jelikož mám kolo rozebrané, tak jsem se rozhodl že začnu běhat, nebo to alespoň testnu jestli to zvládnu, dal jsem si teda dnes Indianský běh a můžu říct že to dávám a věřím že to časem bude lepší,

Jak si tak dávám pomalu ten okruh a přecházíme na chůzi tak ejhle vidím psa velkého vzrůstu bez náhubku na volno, kolem mě v okruhu kde dohlednu nikdo a pes stojí, jakmile udělám pohyb tak se také pohne a to už mi začíná cvakat u řiťky, volám 156 a pánové mi v klidu sdělí abych se nehýbal a zůstal v klidu tak jsem jim poděkoval a čekal na jejich příjezd, po cca 5 minutách dorazili a přesně věděli která bije a kdo je majitelem psa, no tak asi tak z prvního pokusu o běh [emoji16]e5e7b48f1349942ae8c4a227b49532b1.jpg

Odesláno z mého Radas realme 8 pro pomocí Tapatalk
 

Upraveno uživatelem Radas
Odkaz ke komentáři

Tak jsem dnes dodělal náboje na svém kole, nové nerez ložiska + čištění kazety a promazání, dělal jsem to naposled již nikdy více, při rozebrání kazety se mi vysypaly kuličky a zbyla mi pouze část, takže improvizace, rozbil jsem staré ložisko které se mi válelo v tom mém vercajku a naštěstí jsem se trefil, mělo totožné kuličky a ty jsem použil,

Odjezdím příští sezonu a pořizuji nové záplety, ty remerx viking jsou pase poněvadž mají šířku 18 mm což je málo a pro mou potřebu nedostačující když chci na sezonu pořídit nové pláště Maxis ikon 27,5 x 2,2 to by na tom ráfku byl balon a neplnilo by to účel

741963881_Snmekobrazovky2021-10-16193019.png.e055325707c6f6888aa5d40970285412.png

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...