Přejít na obsah

Světla devil eyes


Guest hunter914

Doporučené příspěvky

Mam jen obavy z umrtnosti tech LEDek, nerad bych si je koupil a po nejake dobe mi par umrelo :rolleyes:

 

Kazdopadne dle me zkusenosti s cockou a zarovkou se zvysenou svitivosti bych si dal pozor, protoze tyhle zarovky (vcetne 100W) topi o dost vice nez klasicke a cocka je relativne mala co se tyce objemu. Me se v mlhovce (vim, ze je cocka na potkavaci vetsi, ale i tak bych se toho obaval) roztavil plast, ktery byl po obvode cocky a vytekl mi do cocky, navic se cocka i zamlzila a musel jsem rozdelat svetla a vycistit je. Bohuzel na plastech zevnitr zustal mlecny opar, na ktery se dostanu jen pokud svetla rozrezu a pak slepim zpet. Zarovky to byly 100W. Tot muj poznatek.

Rekl bych, ze i v parabole to dela casem paseku.

Odkaz ke komentáři
  • o 5 týdnů později...
u tebe ten černej rámeček dobře splyne a jako jak jsem psal je to rozdíl oproti původnim halogenum svítěj krásně mám tam ted ty žárovky +30% a jako paráda

Zdravím,pěkné fotky,jak to svítí.Já si ale myslím,že nemůžou svítit jen ledky a nic víc,na to má přece patent audi,ne??Ty tak jezdíš,jen s ledkama?? Dík

Odkaz ke komentáři
Mam jen obavy z umrtnosti tech LEDek, nerad bych si je koupil a po nejake dobe mi par umrelo :)

 

Kazdopadne dle me zkusenosti s cockou a zarovkou se zvysenou svitivosti bych si dal pozor, protoze tyhle zarovky (vcetne 100W) topi o dost vice nez klasicke a cocka je relativne mala co se tyce objemu. Me se v mlhovce (vim, ze je cocka na potkavaci vetsi, ale i tak bych se toho obaval) roztavil plast, ktery byl po obvode cocky a vytekl mi do cocky, navic se cocka i zamlzila a musel jsem rozdelat svetla a vycistit je. Bohuzel na plastech zevnitr zustal mlecny opar, na ktery se dostanu jen pokud svetla rozrezu a pak slepim zpet. Zarovky to byly 100W. Tot muj poznatek.

Rekl bych, ze i v parabole to dela casem paseku.

Promiň ,ale toe taky nápad dávat 100w žárovky do parabol koledoval jsis o pěkný malér !!!!!! no víš sám jak jsi dopad :)

Odkaz ke komentáři
no k tržnici bych spíš přirovnal třeba chromový kliky od milotecu :palec: já sem rád že mi to ted svítí víc než halogeny4 v původních světlech...jen je škoda těch černejch krajů(u černý metly by nevadilo)a taky malýmu poštu ledek.

Jj právě ty kraje mi tam moc neštymujou :(

Odkaz ke komentáři
No ale pak jsou to ostřikovače a náklonový čidla nebo jak se to menuje pro aut.nivelaci.... zase tak jednoduchý to neni taky jsem o tom uvažoval.

 

Ostřikovacě můžu mít za 400kč, origo ale ne vysouvací (zapojení na nějaký interval při odstřikování předního skla), poté naklápění na kolečko, jelikož orig.zapojení moc drahé řešení, prostě když se naloží jednoduše dám jiný náklon světel :palec:

Odkaz ke komentáři
Váhám, a momentálně nevím, které dát poté na auto? Originální Xenon? Nebo Kopaček Import Devil Eyes? :o Poraďte trošinku objektivně :( Pro i Proti? :D

Já jsem pro origo xeny podle mě nejlepší světla na OI kamarád si teď koupil devily tak jsem zvědavej jak budou vypadat po zimě :smich:

Odkaz ke komentáři

RiderPaul : jestli ti to pomuze, taky bych vzal ty DE, jednak levnejsi varianta (zivotnost holt poznas az si je koupis :D ) a jiny "design" (ucelnost si kazdy sam zhodnoti) a hlavne k tomu dokoupis kolem 1000-1500,- HID sadu a mas nahrazku xenonu (jen si hlidat pak nalozene auto a naklapet svetla aby jsi neoslnoval) za cca 7500-8000,- to mas kompletni.

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...
  • o 3 týdny později...

a může mě někdo, kdo má DE na autě říct, ale fakt nezaujatě říct, jak ty DE svítí???nejde mě ani o ten proužek z diod, ale normální potkávací a dílkový??

jde mě to, že mám předface, světla dosluhují, takl jestli koupit face lampy nebo si připlatit parádu, která ale aspon svítí(varianta DE)

Odkaz ke komentáři

řeším to samý,lampy mi příjdou moc členitý a kdyby byly bez toho debil proužku tak by to bylo super,Jediný co se mi na tom celým líbí,že májí tu čočku jako potkávačku,dal bych do toho HID a mám to,problém je v tom,že se pak cena blíží origo xenonu bez jednotek....jsem zmaten.....

Odkaz ke komentáři

Teď jsem DE viděl naživo na Fabii, ale jako promiňte, to je strašné. Měl ty diody zapojené jako denní svícení, slabota ubohá , vůbec to nesvítí, a to už bylo celkem i šero, za slunečného dne to nebude vidět myslím vůbec (a to neřeším legálnost tohoto řešení).

Jsem obecně velký fanda LEDek, ale tohleto fakt nee

Odkaz ke komentáři

přesně tak, co a jak vypadá a komu se co líbí nechám na každým z nás, mě (a škodíkovi určitě taky) jde o to, jestli ty světla aspon trochu svítí, nebo jsou to světla jenom na parádu. Já chci na auto světla, který svítí, protože mám ted předface světla a je to bída. Tyhle DE se mě osobně celkem líbí, ale potřebuju světla, který svítí líp než ty, co tam mám teď. Jestli svítí naprd, tak to si raději koupím obyč face světla a budu spokojenej taky.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...