Přejít na obsah

Světla devil eyes


Guest hunter914

Doporučené příspěvky

Jenom pro pořádek, ta stříbrná octa s Ačkem je moje. Neřeším. Ta světla po X letech co je mám jsou dost naprd. LEDky svítí všechny ale dálky svítí donebes a potkávačky téměř vůbec.Nedá se to mezi sebou seřídit. Když spustím níže potkávačky aby dálky svítily kam maj-vpodstatě jezdím potmě. Teď po zimě při 1. mytí se z levého kusu cosi loupe. Takže fakt nic moc.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Jenom pro pořádek, ta stříbrná octa s Ačkem je moje. Neřeším. Ta světla po X letech co je mám jsou dost naprd. LEDky svítí všechny ale dálky svítí donebes a potkávačky téměř vůbec.Nedá se to mezi sebou seřídit. Když spustím níže potkávačky aby dálky svítily kam maj-vpodstatě jezdím potmě. Teď po zimě při 1. mytí se z levého kusu cosi loupe. Takže fakt nic moc.

 

přesně, největší problém těchto světel je,že se nedají vzájemně seřídit dálková světla a potkávací a vždy jedny svítí špatně..a po pár letech se mi začaly loupat paraboly...

Odkaz ke komentáři
  • o 5 měsíců později...
  • o měsíc později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 10 měsíců později...

No taky jsem nad nima přemýšlel, myslel jsem že jsou pořádně promyšlený.

Mám origo xenony a posledně za mnou jela černá okta s DE a jako denní svítil ledkama, svítilo mu to dost a mě se to dost líbilo.

Ale jak to tak čtu tak na to peču.

Mám na xenonech docela polámaný držáky a jeden se mě nenaklápí, ale držáky jsem poopravil, mám objednanej motorek na naklápění a dam je pořádně do kupy a peču na to.

 

Co si myslíte o mrařítkách?

Mě by se docela líbili...

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...

Mám spásný (ale asi trochu hloupý nápad) ;)

Který-si kutil na internetu si nechal barvit lampy a mě tak napadlo... proč kupovat drahý D.E. (A.E.) když si svépomocí můžu taky vyrobit?

 

Nápad by byl:

 

Sprej s teplotně odolnou barvou, třeba na výfukový svody. -> Odstranit sklo z lamp, totálně všechno a nechat jen plastovou objímku bez žárovek.

 

Nějak to přestříkat aby to nebyla prasečina a to samý udělat (dle volby) i u blinkrů.

 

Nevím jak je to s mlhovkama, jestli se dá sklíčko vyndat ale pokud by se to někomu povedlo, a/nebo něco podobného dělal, dejte sem vědět. :unsure:

 

Nakonec vše seskládat pozapojovat a kochat se (nebo bědovat). :D

 

Je to sice "urob si sám" ale výsledek by nemusel být zase tak zlý... :palec:

 

Pozn.: Sice tam nebude ledkový pásek ale to je jen drobnost...

 

Odkaz ke komentáři

Ale 01. a ty nejsou stejné jako 96-00. To je ten problém.

Kluci kde by se dali sehnat ty A.E ? :)

A.E. se dají koupit http://predni-svetlomety.heureka.cz/skoda-octavia-i-01-predni-lampy-devil-eyes-chrom/

 

Ale... Je nutná přestavba pro 96ky až 00. Pokud máš MK2, není co řešit....

Odkaz ke komentáři

Ještě než jsem přestavěl na face,měl jsem k předface světlům face blinkry .jenom jsem trochu pomocí horkovzdušky upravoval boční packy,aby seděly ke světlům.

Jinak blinkr jsem se pokoušel rozdělat a jde to hůř než hlavní světla. :(

Na tu svojí si šetřím čas a nervy. Je docela zachovalá, má najeto necelých 50 tisíc a teď se honit a dělat když neni čas... nene... Čas už ukázal svý zuby ale vylepšení ji zanedlouho čeká.

 

Co by bylo lepší: Matný nebo lesklý lak na ty světla?

Odkaz ke komentáři
  • o rok později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 2 roky později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • sice jsi v sekci OIII,ale pokud jsi na FB-spoj se s Daniel Haborák,ten 100% poradí co a jak  
    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
×
×
  • Vytvořit...