Přejít na obsah

Světla devil eyes


Guest hunter914

Doporučené příspěvky

  • o 2 měsíce později...
chcem si dat xenony 4300k a rozmyslam 1: devil eyes chrom (200.-€) +HID(70.-€) 2.original svetlo xenon(len predne casti 250.-€) + HID(70.-€) co hovoriteco by mi pasoval viac :-P???

Víš co dej origo xeny a máš klid !!!! :)

Odkaz ke komentáři

Mít černý auto tak je to v pohodě nebejt těch blbejch černejch rámečků...světla to špatný jako nejsou seděj perfektně svítěj líp jak origo H4 paraboly jsou jednodílný ty ledky nepraskaj,a pokud to chceš mít tak jak to má bejt aby si prošel s xenonama tak dáš nejmín 1x tolik jen za xeny(materiál) bez práce...taky se mi nejvíc líběj xenony origo o tom žádná...kouknetě po foru každej si tu upravuje auto a co má 90% lidí ne-li víc? Všichni ´´RSa´´ s xenonama bez rozdílu motoru :) (1.4,1.6,1.8 a 1.9)to je pak fakt každá octa originál cp :) když si ji každej staví úplně stejně je nse liší v barvě :angry:

 

mysterx888 : jdi svoji cestou jestli se ti líběj kup si je :pivo: nebo jdi do origo xenů jako každej druhej :lol: HIDka v tom neni takovej brutal jako v parabole ale mě už tolikrát stavila celní správa(žadná pokuta nemám tam HIDku :P ) že jsem rád že sem je tam nedal+navíc každá stk to přehazovat občas ti někdo pustí dálky častěj praskaj(problémy s reklamací)v noci přepínání z dálek na potkávačky jim taky nedělá dobře atd to je otrava...

Upraveno uživatelem Sentinel
Odkaz ke komentáři
tak ako original xenon by som zobral len ked to chcem mat v poriadku a kupim si komplet tak to stoji dost xenon 500.-€ potom potrebujem komplet ostrekovac asi cca 30.-€-40.-€ +snimac ci vodou vahu no este neviem co tam treba +montaz aby som to mal ako original + neake materia vyjde aj cez 700.-€ :-(

Njn ,ale nebude to taková prasárna jako devil eyes z Hidkama prostě orugo lampy s xenonama jsou to nejhezčí co se na octu dělá než tyhle čínský napodobeniny tak to radši origo lampy když jsem viděl jak se ty lampy rychle poškrábou no fuj :)

Odkaz ke komentáři
  • o 4 měsíce později...

Tak já mám ted už originál xenony, ale devily sem měl taky asi 2 roky a musim říct že nebyly vůbec poškrábaný a svílily krásně i do stran akorát přechod byl docela tvrdej...světlo a najednou za hranicí tma....to u původních H4 to svítilo dost málo ale všude ...jinak jestli se ti vypínaj potkávačky při přenutí na dálky tak je to chyba...já to měl taky tak je to akorát špatně zapojený nebo vůbec :) a s tim vypalovánim....no měl sem je skoro 2 roky a prodal jsem je ještě za 4500 :) takže kdyby byly poškozený tak by mi za ně asi tolik nedal :) nemáš náhodou číny? já měl od Sonaru a byly fakt v pohodě

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Musím tady alespoň s většinou lidí nesouhlasit, světla jsou skvělá, svítí velice dobře, síla LED diod by sice mohla být větší, ale zastavili už mě policajti a nic na ně neříkali, jen koukli na homologaci světel a řekli, že jsou pěkný (byli to státní, žádná městská). Čočka svítí o dost lépe než originální světla, krásný rozprostřený světlo a větší svítivost.

 

Mám je přes 3 měsíce, jezdím každý den a hodně a se světly žádný problém, jen si při koupi dávat pozor na čínské shity, kupovat nejvíce od firmy "Sonar", jinak ty LEDky popraskají za chvilku a tyhle má známý už 2 roky a vše v pohodě a bez problému.

 

Tady máte foto, sice to v té tmě není tolik vidět, ale na té stříbrné mám černý Devilky a skvěle to vypadá. Konec hlášení :palec: :palec:

post-9164-1300965596_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

huomik: Ano, ty diody jsou jako parkovačky, ale policajti to budou tolerovat, občas se koukni na nějaké DAY LIGHT LED proužky ty jsou taky vidět nic moc, takže bych to moc neřešil

 

Sentinel: Já si tu viditelnost opravdu užívám, ještě na halogenových jsem měl mračítka, takže další snížená viditelnost, ale teď se mi to opravdu zamlouvá ;)

 

Spooky1: Ještě jsem neslyšel o nikom, kdo by si Sonar nechválil ;)

Odkaz ke komentáři
Musím tady alespoň s většinou lidí nesouhlasit, světla jsou skvělá, svítí velice dobře, síla LED diod by sice mohla být větší, ale zastavili už mě policajti a nic na ně neříkali, jen koukli na homologaci světel a řekli, že jsou pěkný (byli to státní, žádná městská). Čočka svítí o dost lépe než originální světla, krásný rozprostřený světlo a větší svítivost.

 

Mám je přes 3 měsíce, jezdím každý den a hodně a se světly žádný problém, jen si při koupi dávat pozor na čínské shity, kupovat nejvíce od firmy "Sonar", jinak ty LEDky popraskají za chvilku a tyhle má známý už 2 roky a vše v pohodě a bez problému.

 

Tady máte foto, sice to v té tmě není tolik vidět, ale na té stříbrné mám černý Devilky a skvěle to vypadá. Konec hlášení ;) :palec:

Uprav si, prosím, velikost té fotky, ať je v souladu s pravidly. Děkuji.

Odkaz ke komentáři

no pokud vás zastaví dopraváci,tak vám napálí pokutu a nebudou se dohadovat s nikym...Jezdit na parkovačky se prostě nesmí a nenahrazuje to denní světla a v tý homologaci to je jasně napsaný. A co se týče svítivosti potkávaček tak hrůza a dálkový to samý...svítí dopředu a do stran málo....Ono dokud do světel nedáte motůrek na naklápění světel,tak to svítí dobře,ale když se namontuje,tak už je to horší...

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 4 měsíce později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...