Přejít na obsah

Silentbloky ramene


Ciza

Doporučené příspěvky

  • o 6 měsíců později...

Zdravím, má někdo silenbloky A2 s 18" koly. Měl jsem sporťáka na tvrdý auto jsem zvyklý ale raději se zeptám někomu to přijde hrozné už na 17".

Pročetl jsem celou diskuzi chci přední origo a zadní A2 nebo origo, Ale zadní origo nechci měnit co 10tis km. Ale zas nevím co A2 na 18" papučích.

 

Díky

Odkaz ke komentáři

Zdravím, podle toho co jsem se tady dočetl, mám asi podobnej problém, auto mi táhne doprava a když jedu rovně tak je volant mírně doleva, při rychlosti kolem 50 km/h hlavně ve vesnicích je brutálně cítit jak auto hází z jedné strany na druhou, prostě se klepe, tak mě napadlo jestli to nemůžo být právě silentbloky, zimáky mám stejný od lonska a bylo to ok, takže vyvážení kol už jsem odškrtnul, máte někdo nějaké rady?

Odkaz ke komentáři

nech si to zkontrolovat od mechanika kterému věříš a je to ale podle toho co píšeš to plave v ramenech a stabilizátorech. já jsem chtěl dělat podvozek až na jaře, ALE... začalo to po těch týdenních mrazech tak bouchat a klepat jak na předí tak zadní napravě že to budu muset udělat co nejdřív podvozek je uplně mrtvej ale ještě to při jízdě neháže do boku jen ty rány. Já budu měnit silentbloky z A2, to je jasny chci to tužší a pohodlnější. podotýkám že mám 4x4.

Odkaz ke komentáři

nech si to zkontrolovat od mechanika kterému věříš a je to ale podle toho co píšeš to plave v ramenech a stabilizátorech. já jsem chtěl dělat podvozek až na jaře, ALE... začalo to po těch týdenních mrazech tak bouchat a klepat jak na předí tak zadní napravě že to budu muset udělat co nejdřív podvozek je uplně mrtvej ale ještě to při jízdě neháže do boku jen ty rány. Já budu měnit silentbloky z A2, to je jasny chci to tužší a pohodlnější. podotýkám že mám 4x4.

o těch silent... už jsem slyšel, díky určitě vyzkouším

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Zdravím, má někdo silenbloky A2 s 18" koly. Měl jsem sporťáka na tvrdý auto jsem zvyklý ale raději se zeptám někomu to přijde hrozné už na 17".

Pročetl jsem celou diskuzi chci přední origo a zadní A2 nebo origo, Ale zadní origo nechci měnit co 10tis km. Ale zas nevím co A2 na 18" papučích.

 

Díky

Já mám přední ty tvrdší a zadní origo. Jelikož mám na poslední cestě tlumiče, tak těžko radit. je to takové přesnější. Na druhou stránku mi 2 servisy řekly, že čím tvrdší silentblok, tím víc trpí zbytek kolem.
Odkaz ke komentáři

Já mám přední ty tvrdší a zadní origo. Jelikož mám na poslední cestě tlumiče, tak těžko radit. je to takové přesnější. Na druhou stránku mi 2 servisy řekly, že čím tvrdší silentblok, tím víc trpí zbytek kolem.

jo jo dám tam ty origo nezesílené pro ty 18 by to byla bolest. Snad mi origo vydrží déle než rok jak se tu píše že origo není origo :(

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 2 roky později...
  • o 4 roky později...

mohu se optat zda se da silenblok nalisovat na aute ,ptam se proto ze mi nejde sundat sroub a bojim se ze se utrhne ,,nevim zda pujde dolu rameno zda to jde,dekuji  ,jedna se o predni ramena -zadni silenblok dekuji ,pokud bych musel sundatcelou konzoly tak se obavam ze srouby od stabiku pujdou take do kopru dekuji moc ,a nova konzole v alutokell stoji raketu asi 2tis

 

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...