Přejít na obsah

Ostřikovače světel


Doporučené příspěvky

Ještě jednou všechny zdravím...

 

Mám ještě jeden problém a to jsou odstřikovače světel... Byly už namontováné na autě když jsem ho koupil ale myslel jsem že je to jenom imitace ale jak jsem včera zjistil tak k nim vedou hacičky...

 

Měl jsem dojem že by měli jít zároveň s odstřikovačemi oken ale nejdou... Zjistil jsem že jsou napojené na vlastní čerpadlo ale nenašel jsem nic čím by se mohlo spustit...

 

Prosím o radu...

 

(popř. nahraju fotky)

Odkaz ke komentáři

Ne pojistka je dobrá... O ostřikovače světel fungují tehdy, když se podrží ostřik okna po dobu 3 sekund, jak tady psal koleda. To ale nebylo jediné, co jsem s nimi musel udělat. Musel jsem sundat celý přední nárazník a znovu všechno pozapojovat. Jeden přívod k ostřiku byl dokonce zlomený a hadička k němu zacpaná klackem :palec:. Stačilo akorát sehnat kousek tenčí hadičky a udělat z "kolínko" a přilepit lepidlem... A voalá ostřiky světel fungují... Všem děkuji za rady...

Odkaz ke komentáři
Mám dotaz...budu měnit nárazník a ten má ostřikovače světel. myslíte, že bych to mohl zapojit na ostřik oken jenom odbočkou. Utáhne to motorek v pohodě? Vím, že bude větší spotřeba kapaliny, ale to neva...

Na originálu je myslím motorek zvlášt ne...

Tak to by nefungovalo, jestli by to vůbec přes trysky něco protlačilo. Normálně to má samostatné čerpadlem i s relátkem .....

Odkaz ke komentáři

tak kup origo 5l..

máš tam vývody na 2 čerpadla, nebudeš muset běhat stále k auto a doplňovat po 3 litrech. Ono vážně ostřiky žerou hodne kapaliny, člověku se to zdá až neuvěřitelný :lol:

Odkaz ke komentáři

já to dodělával na toledo, protože jsem přišel že páčka je stejná jako na leonovi(tedy umí stříkat k sobě i od sebe) sehnal motorek se 2ma vývody a nátahl to dopředu, ostřiky z feldy do rohu světel a je vyřešené, ale 5l jsem sháněl hned, fakt to žere jak najatý

th_DSCN0311.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...

Caute vsichni,

prosim o radu: chci si dodelat ostriky svetel, ale zasekl jsem se u zamerovani mista na narazniku, kde vyvrtat diru pro trysku. Kdysi jsem nekde na netu videl sablonu nebo nakres, ale uz nevim kde..

Dik za rady nebo nakopnuti spravnym smerem..

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

viete mi prosim niekto poradit s ostrekovacmi svetiel? mam ich na aute namontovane, ale nefunguju. Dnes som pozeral detailnejsie nadobku (5,5L) a je tam iba jeden motorcek. Je to spravne? ma byt jeden motorcek pre ostrekovace svetiel aj čelneho skla?

 

este otazocka, ake cislo relatka by malo byt v releboxe na ostrekovace svetiel?

Odkaz ke komentáři
viete mi prosim niekto poradit s ostrekovacmi svetiel? mam ich na aute namontovane, ale nefunguju. Dnes som pozeral detailnejsie nadobku (5,5L) a je tam iba jeden motorcek. Je to spravne? ma byt jeden motorcek pre ostrekovace svetiel aj čelneho skla?

 

este otazocka, ake cislo relatka by malo byt v releboxe na ostrekovace svetiel?

 

 

relé tam má být 389 - je pro ostřkovače vpředu,vzadu a světel. Co se týče mmotůrku tak nejsem si jistej,ale musí tam být nejspíš 2... 1. pro skla a 2. pro světla

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Měl bych dotaz zda by šlo přepojit ostřikovač předních světel u nádržky,aby když budu ostřikovat přední sklo a zároveň to stříkalo na světla... Jde propojit elektrika mezi motůrky aniž by odcházela pojistka,nebo relátko? nechce se mi kupovat drahý relátko ( mělo by být relé č 389 - stojí kolem 1300 Kč, takle by stačilo koupit relé 377 - stojí cca 250-300 Kč ) Zkoušel někdy někdo toto přepojit?

Odkaz ke komentáři
  • o 10 měsíců později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Ahoj, nedořešil to někdo? Mám taky 1,4 TSI 2013 Liftback a takovou nestabilitiu jsem u žádného auta nezažil 😞 okresky jsou v pohodě ale jak člověk zajede na dálnici nebo jede rychleji, tak je auto šíleně nestabilní, stačí aby trochu foukl vítr a autem mě to hodí do strany.. Kola nafoukané dle doporučení výrobce, geometrie OK.. Neměnil někdo třeba převodku řízení ?
    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
×
×
  • Vytvořit...