Přejít na obsah

Octavia III


Doporučené příspěvky

je dokonce pod GTI (640T)

 

Dovolím si nesouhlasit, protože nevím, odkud jsi vzal tuto informaci.

 

Cena GTIčka se 162kW je 613.900CZK, cena Octavie RS se stejným motorem a výkonem je 619.900CZK. Stejná situace je i v Německu, kde je nová Octavie RS k mání od 29.390€, Golf GTI (162kW) pak od 28.675€.

 

Pokud však chceš porovnat Golf GTI Performance (169kW), pak máš samozřejmě pravdu. Ale srovnáváš neporovnatelné ;)

 

Škodovka se za vyšší cenou neschovává, ba naopak o tomto modelu tvrdí, že jako zákazník dostaneš na rozdíl od GTIčka limuzínu (liftback) a pokud někdo chce, může mít i kombík.

 

Co říkáte na tuto reklamu škodovky?

 

Mně teda příjde jako nejnepovedenější a nejrychleji spíchnutá reklama všech dob :blink:

Odkaz ke komentáři

Octavia RS už pozná aj slovenské ceny. Model s motorizáciu 2.0 TSI stojí 24.960 Eur (26.260 Eur Combi). Naftová verzia s motorom 2.0 TDI vás bude stáť 25.660 Eur (26.960 Eur Combi). Za automatickú prevodovkou DSG sa pripláca približne 2-tisíc Eur. Nedá mi nespomenúť fakt, že v prípade, že si vyskladáte novú Octaviu (nielen RS) v konfigurátore na samotnej stránke automobilky, ľahko sa dostanete aj na čiastku 43-tisíc Eur, čo je podľa mňa naozaj silná káva. V tejto cenovej relácii sa pohybuje o triedu vyšší, luxusný Mercedes-Benz triedy E!

 

http://refresher.sk/11315-Skoda-Octavia-RS-2014-Velka-fotogaleria-a-slovenske-ceny

Odkaz ke komentáři

http://www.autorevue.cz/skoda-octavia-combi-vs-vw-golf-variant-proc-ma-octavia-velky-problem

 

.... V nedávno vydaném testu verze kombi s pohonem všech kol jsme psali, že Octavia obecně není vůbec špatné auto. Naopak, má řadu kladných vlastností počínaje obřím zavazadelníkem a jízdou konče. Vlastně by to mohlo být asi výborné auto, kdyby si Volkswagen neponechal celkem pochopitelně některé trumfy ve svých rukou.

 

Můžeme se rozčilovat, jak chceme, ale jde o logický krok. Vlastník je jasný a ten určuje pravidla hry. Takže Octavia bude muset bojovat proti Volkswagenu Golf Variant s několika handicapy. Začít můžeme třeba dnes už velmi dobře známou zadní nápravou. Ta je sice nově vyvinutá, ale s víceprvkem vzadu to je prostě a jednoduše o něčem jiném. Nicméně toto už bylo taktéž probráno ze všech stran, takže se pojďme podívat na téma jiné, možná ještě důležitější........

Odkaz ke komentáři

Právě byl spuštěn CC na Octavii RS. Upozorňuji, že v interiéru je dočasně zobrazen čtyřramenný volant. O tomto problému se ví, a bude během příštího týdne upraven, nicméně se rozhodlo, že se pustí dočasně s tímto volantem (platí to pro tříramenný nemultifunkční volant; u automatu nebo v manuálu s příplatkovým multifunkčním je vše pořádku). Hold tlak na objednávky.

Upraveno uživatelem GeorgeWWW
Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • No myslím, že jsi určitě neudělal chybu. Tak ať jsi taky spokojený. Já jsem zatím max. spokojený 😉👍 
    • Gratulujem k autu, inak ja som vyberal medzi Octavia 3, O4, Touran, Leon tolko, az som kupil superb 🙂
    • V nasom pripade ako nahrada za octu bol kupeny hyundai i30 kombi s 1.5dpi motorom v rozumnej vybave tak, aby tam nebolo nic zbytocne, co by cloveka otravovalo, musim povedat ze paradne auto do mesta a okolia, pri predbiehani a dialnici sice straca dych ale inak super. Superb je urceny na vozenie rodiny, vylety, dlhe trasy, predsa len bezpecnost, pohodlie, priestor (mam skoro 190cm a aktualne mozno aj blizko k 120kg) viem ze to nieje zadarmo oproti tej octavii, ale doba sa pohla a to co som si v minulosti uzival - hrabanie sa v aute, menenie veci a pod, na to uz nemam cas ani chut. Ako pise Konny, octavia 1 je nadcasove auto, vzdy sa za nou otocim ked niekde vidim zachovalu, po facelifte naozaj vizualne vydarene, s nesmetelnou technikou.
×
×
  • Vytvořit...